Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kristip
8. dec 2010

@luludi fuuuuha, to je ale krava, ja by som jej brutalne vynadala, alebo by som sa tam rozplakala ako male dieta. Mne by to bolo strasne luto. Ja mam podobnu skusenost s jednym starym doktorom z pohotovosti - Petko mal zapal obliciek a on tvrdil, ze su to uska a spraval sa ku mne a k manzelovi akoby sme mali 15 rokov....aaaaaaaaaaaaaaa pomoooooooooooc, zase som vytocena . Ani nas Petko sa este nepretaca a nechodime ani na ziadne cvicenia. Manzel stiahol z netu taku tabulku psychomotorickeho vyvoja dietata a ak sa zacne pretacat v 6. mesiaci, tak je to uplne v norme. My tiez podobne priberame, uz ma Petko 8 a pol kila a ja mam slabych 50, je cisto kojeny. Nasa doktorka je v tomto super, vzdy povie, ze mozeme byt radi, ze nemame problem s papanim a to este papame aj antibiotika a pekne dlho - vtedy vraj babatka zvyknu odmietat mliecko. pekny den 🙂

luludi
8. dec 2010

@katty17 @jaruska8 @noemarta @kafoditka : rehabilitacnu dr urcite menim, kedze ma vyhodila dnes, pediatricku tiez, pojdeme k Dr. Rolnej, ta je skvela, neurologicku mame v petrzalke, ta je tiez prijemna a skusena.

inak tym co idu zubky, lubia vase deti hryzadlo, alebo tiez chcu hlavne vas prst? 🙂

luludi
8. dec 2010

@kristip vdaka za povzbudive slova ;) to som velmi vdacna, ze nepozname problemy s papanim 🙂 ja mam teda kil o dost viac ako ty, takze vlastne by som mala byt rada, ze nie je este vacsi 😉 😀

luludi
8. dec 2010

@mirka285 moj je taky intenzivne zubato mrzuty asi treti den, nas este caka dlha cesta 😖

mirka285
8. dec 2010

@luludi ked Linda je taka kludaska,ale dnes je vazne nervna,masiruje si dasna opacnou stranou cumla,takze viem ze zuby budu za chvilu vonku....teda aspon dufam ☹ idem sa obliect a utekam k tej koznej,majte sa zatial

kafoditka
8. dec 2010

@luludi a kde mas v petrzke neurologicku?

noemarta
8. dec 2010

@katty17 kati viem, citala som to, neviem teoreticky by to aj slo, len teraz som ostala taka v pomikove z malej, lebo vcera sa taaaak posrala, ze som ju musela ist vysprchovat a a aa nastal strasny ale fakt strasny plac, strasne sa bala, tak ja neviem, ak mi tam ma vrieskat, tak radsej nebudem chodit, radsej potom ked bude vacsia... neviem co mam robit... 😕 😕
@mirka285 drzte saa, hadam to linda zvlaadne, musi 😉

luminkasp
8. dec 2010

@kristip kristi, s tym pretacanim sa vobec nestresujte, moze sa pretac aj neskor a bude uplne v norme, len je kludas, ja som si napr myslela, ze tere nebude stvornozkovat, ale hned chodit a ona zacala az v 11 mesiacoch¡¡¡¡ 😉 a petko uz je v poriadku?

luminkasp
8. dec 2010

@kristip maly je nadherny 😉

luludi
8. dec 2010

@kristip jej, teraz som si vsimla foto maleho zlateho killera frajera ;) risko ma zase v noci ked nedostane rychlo jest taha za kozu pod okom ;)
@kafoditka: do zdr. strediska k dr. Taligovej

cigaretka5
8. dec 2010

no vidim ze debata je tu v plnom prude. Nasa mala uz od soboty papa mrvicku a tvari sa prutom viac ako blazene.....

jaruska8
8. dec 2010

@luludi Jednoznačne prst. 😀 😀 😀 😀 😀

denisse
8. dec 2010

ahojte ...
tak ja som dnes zase KO ... vcera barunka za cely den naspala hodinu a stvrt, nasledovala katastrofalna noc, do pol druhej sa vrtela, mrvila, stonala, takze ja som spala mozno hodku a od pol druhej do pol piatej sme boli uplne hore ... nakoniec sme asi od piatej konecne zaspali a spali sme s jednym kojenim do deviatej ... teda barunka, mna zobudila nela o pol osmej a potom sice pri mne este zaspala, ale spat zovreta medzi dvoma detmi sa mi velmi nedarilo a bala som sa pohnut, ze niekoho zobudim ...

a dnes to pokracuje, barunku som doobeda vobec nemohla uspat a nakoniec ju nela vysypala z kociara .. som sa tak strasne zlakla, ale snad sa jej nic nestalo, ma trosku cerveny fliacik na hlave, ale vypadla tak akoby do sedu, takze si hlavku snad len tukla . no fakt mi to nechybalo dnes, som KO a este sa stresujem, ci jej nic nie je ... 😒

@mirka285
nam horne jednicky idu uz viac ako 4 tyzdne a stale nie su vonku ... tiez by som ich uz chcela, nech mame trosku pauzu a oddychneme si .. ja aj ona 🙂

denisse
8. dec 2010

@luludi
kusatko a vlastne kazda hracka, ktoru da do pusy, jej len podrazdi dasienka a reve z toho ... 😒

ericica
8. dec 2010

ahojte co porabate??ja mam trocha klud tak som si vas dosla trosku prstudovat 🙂
von s detmi nechodim lebo je takee nafigu pocasie a nechcem aby mi na sviatky ochoreli 😖 ,v kuchyni sa mi vari huspenina okolo 4 bude hotova a dufam ze do vecera aj stuhne,taku chut na nu mam 😝 😀

ericica
8. dec 2010

@cigaretka5 nam mrkvicka moc nesmakuje ale minule som jej kupila pastrnak v dmke a ten jej chutil,dnes skusime zemiak s mrkvou..

luludi
8. dec 2010

@jaruska8 ja som si v ikei kupila take manusky - zvieratka na prsty a ked chce kusat, dam mu zvera do pusy, trochu to tlmi 😉 😀
@denisse jooooj zlatinko, ty sa natrapis... aspon homeopatika chamilla zaberaju? u nas ano, nasa zachrana spokojnych noci..
@ericica risimu tiez viac chutila mrkva so zemiakom 🙂 z coho robis huspeninu?

ericica
8. dec 2010

@luludi no dala som tam jedno vacsie udene koleno ,dve neudene a dve paprcky+zeleninku a veeela cesnaku.....rano od 8:3O sa mi vari a okolo 4 hadam bude dobra 🙂
noooo citala som vasu diskusiu o choditkach a ja napisem svoj nazor na ne ani ja ich moc neschvalujem ale Rebi som do nej sem tam davala ,,,,,,aaaaaaa neni z nej ziadny krivy tvor skor sa mi naucila skorej chodit chodila ako 10 mesacna a vobec nespickovala a s klbikmi ziadne pproblemy nemala.....edinu tam asi davat nebudem lebo uz mam svokru v dochodku a ta mi ju popestuje ,ale pri rebi som bola niekedy nutena ju tam na chvilu dat inac by som si svoje veci neporobila......ale je to len moj nazor a nebudem nikho odszudzovat ci tam dieta da alebo niee 🙄

mirka285
8. dec 2010

juj tak Linda konecne na chvilku zaspala,chuda moje cely den place,nastastie u koznej som bola iba 10 minut,zmrazovala mi take dve sosovicky na chrbte a mali by mi odpadnut potom...tak som zvedava lebo hovori mi-ze vy mate nejaku odolnu kozu,ta sosovicka sa tvari akoby bola na wellnes pobyte a teraz prave relaxuje v kryokomore 😀 obdivujem vsetky mamicky hlavne Deniss ako to zvladate s placlivymi detmi,lebo ja som vobec neviem co mam s malou robit,tak je mi luto,ze ju bolia tie dasienka a neviem jej pomoct...som jej to aspon natrela mundisal delom,ale nato ze ju to boli zhltla cele sklicko prikrmu 😕
@ericica huspeninu aj ja lubim,ale len od mojho otca,mnam....

ericica
8. dec 2010

@mirka285 aj moja edin zacala protestovat a ledva pospi cez den 😒 a tie prikrmi mi este stale vypluva 😝 ozaj este ti neposlali ten obraz????neni si s nimi v kontakte??no aj ja ju milujem a uz sa tesim na vecer ked mi stuhne 😅 ja som kupila minule calgel ale nezda sa mi zeby nejka zaberal 😕

luludi
8. dec 2010

jeeeeeeeeeeeeej, mm mi poslal foto z firemneho mikulasa 🙂

ericica
8. dec 2010

@luludi juuj aky je chutny 🙂 paradny zaber 😉
ozi dnes mi dosiel darcek na vianoce pre mm,,,,krasne zelene tricko TOMMY HILFIGER....
ten bude mat radost 😵 povodne som mu chcela kupit od pumy ferrari tricko ale to dostal minuly rok tak teraz som bola pre zmenu... 😉

booklover
8. dec 2010

@luludi neviem ci nam idu zubky, ale nasa hryzka vsetko na co dociahne 🙂

mirka285
8. dec 2010

@ericica mne sa zda ze tento mundisal jej zabera...som s nimi v kontakte cez FB,ale vsak do Vianoc maju este cas.takze ich neuhanam zatial...
@luludi podarena fotecka aj maly

ericica
8. dec 2010

@denisse az teraz citam co mate doma 😨 no mame to podobne az na to ze edina nieco v noci pospi ale zato Rebi v noci vyrevuje ako blazon a rano ked ich dam obe vedla seba do postele tak sa ani ja moc nevyspim 😕

luludi
8. dec 2010

@booklover hryzka a vela slini? pcha si stale rucicky do pusinky? castejsie kaka? to su tusim hlavne priznaky a niekedy aj teplota a cervene dasna

mirka285
8. dec 2010

@booklover ty si mi vcera pisala ze si mala hemaroidy a liecila si si to nejakymi cvikmi?baby umieram aj dnes a to som si uz dala rano ten Faktu cipok ☹

booklover
8. dec 2010

@luludi nadherni su tvoji muzi 🙂

ericica
8. dec 2010

@mirka285 no pri rebi som mala aj ja mundisal ale teraz ho v lekarni nemali....som velmi zvedava na ten obraz lebo mne sa zda ze ten druhy co som dala namalovat pre mm krsnu je ovela krasji ako zivy 😲 ja ich uz mam aj zaramovane a zabalene ...... pytam sa preto c ti to stihne dojst do vianoc alebo ich nechces dat zaramovat???

lutsine
8. dec 2010

pekny den vsetkym 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre