Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
9. dec 2010

@katty17 jaka fesanda tam stoji vedla toho fesaka, ako by vas jedna matka mala 😀 😀 😀 😀 😀 fesaaaci.
bracho ma tu istu koselu co moj mm 😉

meruska
9. dec 2010

@tinka349 ukecaná bábika 😉

carrie84
9. dec 2010

Caute babule 🙂
@maxara - nakopat ich do riti, debilky! 😠 Nech si trhnu a pozru sa na seba, krasavice dokonale. Kazde babo je presne take, ake ma byt a hotovo! 😉 A okrem toho, Ninka je fesanda 🙂

@tinka349 - vitaj spat 😉 Gratulujem k zenskemu spolku 😀 , na chvilku to vobec nie je zla myslienka. Uvidis uz bude len lepsie 😉 Btw: tema tvojej diplomovky - to je ina brutalitka, k tomu snad potrebujem vykladovy slovnik 😀 😀

@zrzulka - ahoj, ty si tu tiez davno nebola. Vsetko ok?

@oacka - my mame obyvku celkom velku, tak tam mame este jednu postielku a na zemi tu hraciu decku. Ale aj tak ho mam prevaznu cast dna na rukach 😉

tinka349
9. dec 2010

@meruska mala uchaňa 😀 musim jej stale davat ciapku alebo celenku lebo toto co ona robi s uskami to asi nedokaze ani maly ÍTÝÝ 😀 😀 😀

oacka
9. dec 2010

@mirka285 tak to máme úplne rovnaké kočky doma! len naša je vraj kratšia...ale podľa mňa nie,lebo už nezapla body 3-6m, museli sme kúpiť 6-9m,takže určite vyrástla...aj overaly musíme kúpiť nové. no moja mama by sa ťa hne´d ppýtala,či dávaš Nutrilon a keby zistila,že hej, tak by ti radila dávať glukopur do každej fľaše. 😀 😀 😀

katty17
9. dec 2010

@noemarta - pravze tamti fesni ludia sa na seba vobec nepodobaju 😀 nemame vobec nic spolocne, co sa tyka fyzionomie 🙂

tinka349
9. dec 2010

@carrie84 No ten slovnik potrebujem aj ja 😀 a ked to budem prezentovat tak asi aj posluchacom dam jeden slovnik v mojej reci 😀 ale nie je to az take strasne ako sa zda

oacka
9. dec 2010

my máme psa,nechcem malú dávať na zem, radšej kúpim tú postieľku... ani na gauč ju nedávam,lebo naše teľa psie zas vypúšťa chlpy a celý gauč je jej... 😠
@meruska koľko si za ňu dala?

meruska
9. dec 2010

@tinka349 to si ešte nevidela môjho čo robí s uškom, ale žiaľ iba s ľavým...tiež mu mám dať čelenku? mu hovorím že ho baby nebudú chcieť, ale ma ignoruje 😠 😀

meruska
9. dec 2010

@oacka 50€

macik27
9. dec 2010

tak dnes som si malú prihlásila na plávanie bola som tam kuknúť práve plávali s detičkami ...rozkošné už sa tešííííím 😀 a zajtra sa ideme fotiť mám pre ňu zbalenú takú mini tašku so šatočkami asi osem druhov...neviem sa rozhodnúť ktoré tak uvidím až tam 🙂 dúfam že nebude plačko a nejako to zvládneme

tinka349
9. dec 2010

@meruska aj mojej lave odstava 😀 ja jej zasa hovorim,ze ciapocka je dobra, lebo si ju trha z hlavy a tiez jej hovorim ze nech nechce aby dopadla tak ako jej mamina - na plastike 😀 v14tich....lebo mis trasne odstavali usi 🙄

noemarta
9. dec 2010

@katty17 myslela som tym ze ste fesni po mame, ved aj ta je fesandaaa 😉

oacka
9. dec 2010

@tinka349 joooooj, nám nejde zvuk na PC! Bekuška má tváričku ako veľké dieťa, úplne ako veľkáčka, je veľmi pekná. aj ja som našu dnes točila ako vrieska... ale ona keď zbadá,že ju fotíme alebo točíme,tak stíchne a pozoruje mobil. 🙂

meruska
9. dec 2010

@oacka ozaj a ty si si vtedy kúpila tú šatku? používaš ju?

meruska
9. dec 2010

ja už mám tiež natočené vykecávačky malého, ale tiež som ho musela brať z boku, lebo keď sa postavím pred neho...stíchne...ale mne išlo hlavne o zvuk, nie o obraz ..teda som spokojná

tinka349
9. dec 2010

@oacka no mooja je pravy opak, rada sa ukazuje 😀 po kom to ma? 😅

oacka
9. dec 2010

@meruska ani raz som ju nepoužila ☹ lebo malá sa zrazu ukľudnila,a nebolo ju treba toľko nosiť na rukách. a potom som už používala klokanku. akurát dnes mi mm navrhol,nech ju predám. neviem,či ju ešte využijem,či nie.

meruska
9. dec 2010

@oacka ak ju nepoužívaš, predaj, bude doma viac miesta 😉

tinka349
9. dec 2010

toto prave natukala moja nezbedaaaaa 😀 😀 😀 ju ked pustim ku klavesnici tak koneeec 😀 😀 😀 😀

,jumn v 5ttghiol.gvbhjkl// vc,masxdghfc,mbkjhggv v

meruska
9. dec 2010

@tinka349 vidím že zasa ponocuje... tiež chce koníkovať?

tinka349
9. dec 2010

@meruska ona stale ponocuje, uz som si zvykla....vsetko co svieti je magnet pre nu...mobil, laptop, telka....a len spinkat sa jej nechce a mne heeej

meruska
9. dec 2010

@tinka349 fakt je mala hyperka 🙂

oacka
9. dec 2010

@tinka349 a kedy vstáva?

tinka349
9. dec 2010

@oacka no dnes vstala o pol 7mej, ale predvcerom az o pol10tej, za noc mi vstane aj 3-4x

bambola
9. dec 2010

smadna som ako tava a rozmyslam co je vo veci a zistila som, ze som zase cely den skoro nic nepila 😠 a preto pripominam aj mirke @mirka285 CHOD SA NAPIT 😀 😀 😀

oacka
9. dec 2010

@bambola idem aj ja, pivko so spritom. si ma navnadila. 😀
dala som videjko nasej krasky, s palcom v ustach, ako inak. 😀

https://www.youtube.com/watch?v=5U1v8j1Bw9c
tinka349
9. dec 2010

@oacka zlaaata jak si spieva s palcekom 🙂

meruska
9. dec 2010

@oacka aká speváčka 😀

oacka
9. dec 2010

@tinka349 tlačí sa jej pravá dolná jednotka, už by mala každú chvíľu vyliezť, tak má stále ruku v puse. myslíš,že spieva???? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre