Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
10. dec 2010

@monline - robinovu zenu nepoznam. ale robi je strasne fajn chalan. ona tiez posobi velmi milo. aspon z rozpravania a z fotiek 🙂 viem ze cakali dvojicky ale bohuzial jedno slo do nebicka ☹ .

katty17
10. dec 2010

baby, sandra nechce papat tu blbu mrkvicku ☹ . vasim to hned chutilo? skusam cokolvek a stale nic. sakris.

strasska
10. dec 2010

@katty17 mne najprv domacu nechcel a kupovanu spapal...aj ked no, zo zac. to boli denne iba 1-3 malinke lyzicky...ale kludne skus nieco ine, nemusi to byt mrkva

monline
10. dec 2010

@katty17 áno, čakali dievčatko a chlapčeka, je to smutné, čo sa im stalo, ale šťastie, že majú Maxíka

luludi
10. dec 2010

@katty17 risi tiez mrkvu moc nechcel, ale mrkvu so zemiacikom uz mal rad 🙂

meruska
10. dec 2010

ahojte..ja som dnes so sebou taká spokojná 🙂 som vyleštila celú kuchyňu...pod linkou, vrch linky, v linke,komplet ruru, digestor, dlazdky, okno...proste vsetucko....
mm práve zobral Timka na chlapskú jazdu kočíkom a ja mám freee 😀

monline
10. dec 2010

@meruska chválim ťa, teda aká si ty šikovná 🙂

meruska
10. dec 2010

@monline už len zvyšné izby a môžu prísť vianoce 😀

monline
10. dec 2010

@meruska nech ešte počkajú, ja nemám upratané ani nakúpené stále 🙂 ale medovníčky sme včera upiekli, dnes zdobíme..no Nika chce ešte 200 medovníkov, že pre svojich kamošov, kamošky..no neviem neviem 🙂

katty17
10. dec 2010

@monline - ja sa chystam o chvilu piect medovnicky. ak sa mi podari sandru uspinkat, lebo inac nic nenapeciem. nevie sa sama vyhrat. stale sa jej musim venovat, nieco je rozpravat, robit opicky... vase dokazu sa same vyhrat aj taku hodku?

meruska
10. dec 2010

@monline fúúúú 200? to ona pozná pol dediny?

maxara
10. dec 2010

@katty17 mojej Ninke najprv nechutila, skus jej ju urobit uplne riedku ako mrkvovu vodu.. Radane mas vecer urcite zavolat, lebo mozno na vikend sa jej to svetlo podari zohnat 😉

meruska
10. dec 2010

@katty17 niekedy aj tolko..ved si ju vezmi so sebou do kuchyne v kresielku a popri peceni jej spievaj, pripadne nieco rozpravaj a pripadne jej podavaj neake hracky....

katty17
10. dec 2010

@maxara - peti, dnes som jej to zriedila. ale tie grimasy ze dovi. a co dokazala robit tym jazykom. 😀

monline
10. dec 2010

@katty17 malý sa nedokáže toľko zahrať..musím mu aspoň meniť hračky, či dávať ho z lehátka na hraciu deku, alebo do kočíka a k sebe do kuchyne...ešteže dobre spí, ale zas-ak sa preberie, musím si na chvíľku k nemu ľahnúť, aby zase zaspal..doobeda spal 1,5 hod a teraz spí od druhej, predpokladám, že do pol 5 pospí

@meruska spolužiaci, iní kamoši, zo základky, z pezinka, neviem komu všetkému chce...a dokonca im tam chce písať mená, od toho som ju odhovorila, nech dá mená len tým TOP a ostatným klasickú výzdobu..(nech nám doma neostanú pomenované medovníčky) 😀

katty17
10. dec 2010

@meruska - na kolkych stupnoch mam piect medovnicky? 🙂

luludi
10. dec 2010

@meruska sikovnica sikovna 🙂
@monline ja nepeciem.. ja viem zial aj z muffinov urobit smrtiacu zbran.. ☹ skoda ale aspon uz vacsinu darcekov mam 🙂

bambola
10. dec 2010

uz som domaaaaaaaa. no uvidime ako to dopadlo.... 😕 tak idem pokracovat, zajtra bude horsie 😒

bambola
10. dec 2010

@luludi lulu skus "piect" ako moj brat ked mal cca sest rokov, piskotku natriet dzemom, prilepit druhu piskotku a ked mal plny tanierik mamina mu to pofrkala cokoladou 😀 😀

tinaki1275
10. dec 2010

@meruska joj dojdi aj ku mne..u mna je este aj krabic na vybalovanie🙂

bambola
10. dec 2010

kde sa skryvate, viem ze ste tu (sa mi nechce ucit 😀 )

tinaki1275
10. dec 2010

@monline waw to kedy stihas ze medovnicky ...ja som asi neschopak...😢

bambola
10. dec 2010

@tinaki1275 @monline ti dojde pozehlit a ja ti vybalim, mon bookni nam styri letenky do chanie 😀 😀 a potom nam treba uz len plavky 😀

tinaki1275
10. dec 2010

@bambola jasne..to sa potom nestazuj ked neurobis skusku ..😉

tinaki1275
10. dec 2010

@bambola vraj sa nam ochladi a ze klesne teplota az o 10 stupnov....no dnes fuka zvlastny vietor..tak hadam to bude tak tazke plavky vam netreba..😉

katty17
10. dec 2010

pernicky su napecene. su paradneeeeee. a teraz sup sup na linecke kolaciky. ide sa opat vykrajovaaaaaaaat 🙂

bambola
10. dec 2010

@tinaki1275 no stazovat sa nemozem kedze som sa to neskoro zacala ucitt, nie som proste navyknuta ze musim ucenie niekomu prisposobovat, vacsinou sa ucenie prisposobovalo mne, ze ked nebolo do coho uz pichnut a uz aj upratane a navarene bolo tak som sa pustila do ucenia 😉

bambola
10. dec 2010

@katty17 moc hyperaktivna na mna, ako keby si bola bezdetna 😀 😀

mirka285
10. dec 2010

dievcata ako?ja som bola hodku vonku s malou a taka bola kosa ze dovi,normalne ta hodinka nam uplne stacila 🙂 potom som tu mala kamosku,Linda sa napchala vyzivou,ale som na nu pysna lebo konecne vie uz tak pekne papat,ze aj podbradnik nam ostal cisty 🙂 a teraz robi akrobaticke kusky v postielke,chcela by som nech vydrzi este hodku hore kym ju pojdem kupat...

tinaki1275
10. dec 2010

@katty17 oja mrkvu nenavidela .ale len co som pridala zemiak ,oblizovala sa az za usami ..a zase ked som pridala brokolicu ,opluvala ma jedna radost a zase potom prisiel karfiol a ubrala som brokolice a bolo to ok ...skus pridat zemiak a uvidis..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre