Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
14. dec 2010

@katty17 ale zo zaciatku aj ona zjedla tak ako Sandricka a zlom nastal az ked som dala tu hippku s ryzou,ta jej velmi chutila tak som jej davala tyzden take co obsahuju ryzu a takto neuveritelne sa ni rozjedla..ona je schopna zjest na olovrant uz celu tu velku vyzivu 😕 do Sopone idem ku kamoske,tak sa tesim 😉

katty17
14. dec 2010

BABY - v ponuke su este posledne kusy pancusiek pre nase deturence. su vazne dobre, teplucke.@maxara - ste s nimi spokojnucki?
@lela1809 - leni, tebe posielam zajtra ruzove, cervene a bleducke.
kuknite si fotecky:

zuzik1983
14. dec 2010

ahojte 🙂
tak vidim,ze ozaj su tie nase deturence vsetky asi rovnake.aj moja sa v postielke kruti dokola a pomaha si mriezkami.uz sa mi aj zacala prevalovat z bruska na chrbatik aj opacne.a tak sa rozpapala.uz sa naucila papat,papa ako 5 rocne dieta,tak jej chutia prikrmy.zje aj 100 aj viac by zjedla,keby som jej dala 🙂

denisse
14. dec 2010

@meruska
je to mozne ... ucila som cvika z analyzy a zo statistiky 🙂

meruska
14. dec 2010

fiiha, teda určite sme sa aspoň stretávali..... za nič na svete si ale neviem spomenúť s kým som mala cviká zo štatistiky, ale tuším s neakom mladou babou a mali sme ich v botanickej...ale analýzu som mala cviká s Ohriskom

denisse
14. dec 2010

@meruska
nie si spoluziacka mita klasovskeho?

bambola
14. dec 2010

@katty17 ja som ti chcela napisat, ze ci mas este pancusky, lebo by som potrebovala 🙂napisem ti ip

meruska
14. dec 2010

@denisse nie...neviem či si pamätám dobre ale marí sa mi, že sa volala Inga neviemaká 😀

katty17
14. dec 2010

@bambola - mati este ich par mame. ale tie cervne, ruzovo biele a bleducke uz posielam Leli 🙂 inac niektore su aj take trosku vacsie, cize aj o take dva mesiace budu dobre 🙂

bambola
14. dec 2010

@katty17 jaaaaaaaaaaj, tak som ti napisala ip a samozrejme tie cervene 😀
tak mi mozes tie tmavo ruzove a ktorekolvek blede (tie s bruzovymi bodkami alebo tie s tymi malymi postavickami)

katty17
14. dec 2010

ze toto sme my : )

katty17
14. dec 2010

@bambola - mati, tak ked nam pridu tie husenicky, sa stretneme a prinesiem ti pancusky. vyberies si nazivo. 🙂 este sa opytam krsnej ci ma v obchode nejake 🙂

mirka285
14. dec 2010

@katty17 fiha,jaka ohoz,to kde si zobrala?chutne ste 🙂

katty17
14. dec 2010

@mirka285 - miri to som nakupila v tych skladoch 🙂 normalne sa zo mna stal zensky mikulas 😀

mirka285
14. dec 2010

@katty17 vsak vyuzijes este aj dalsie roky,Risi moze robit Mikulasa 😀

katty17
14. dec 2010

@mirka285 - tento krat sme boli bez risiho na mikulasa. bol strasne chory :( tak hadam na dalsieho si to vynahradime 😉 si ho predstav v tom ohoze , aj brada je k tomu. ale to som uz nemala odvahu si dat 😀

bambola
14. dec 2010

@katty17 dobre, super
uzasne ste, musim aj ja malej kupit nejaky vianocny ohoz 😉

katty17
14. dec 2010

@bambola - lutujem ze som tam malej nekupila za par eur mikulasky ohoz ako je kabatik s kapuckou s opaskom a gaturky :(

katty17
14. dec 2010

@bambola - lebo taky ohoz som videla v mothercare ale za 25 eur. skoro som odpadla :(

kafoditka
14. dec 2010

Caute fesandy 🙂 ja som bola rano na UPSVaR, teraz pijem kavicku a filip bojuje v postielke. Je tak unaveny, za ma oci ako pomlcky ale demolovat postielku este stale vladze..
@katty17 to je super, ze budes jazdit, ja sa stale neviem dokopat, vyhovaram sa momentalne na pocasie, ved ja som to nase nove auto este nesoferovala 😠 😠 ale uz naozaj musim zacat, lebo totalne vyjdem z cviku..
Peto mi ide vymenit telefon, ten dotykovy bol len pekne blby napad 😒 co dnes varite? My mame vytiahnute kuracie prsia len nevieme co s nimi..

luludi
14. dec 2010

@bambola @mirka285 a vlastne vsetky, planuje niekto z vas zacat po novom roku chodit na detske plavanie do devinskej? mirka tu raz davala link.

a este prosba, nepoznate nejaku stranku, kde su nejake riekanky a detska gymnastika pre deticky? chcela by som najst nieco nove, co by riska zaujalo a uz dva dni hladam na nete a nic neviem najst ;(

luludi
14. dec 2010

@kafoditka @meruska velka vdaka 🙂 😵 😵

oacka
14. dec 2010

ahojte kočky! uspávať cez deň moju malú je super! musím totiž zaspať s ńou. 😀 😀 😀 takže už mám hodinku a pol za sebou. ona ešte spí. 😀

meruska
14. dec 2010

@oacka aj my už máme doobedný spánok za sebou..25 min 😀

kafoditka
14. dec 2010

Halooooo to dnes ziadna nic nevarite????

mirka285
14. dec 2010

@katty17 Risi v tom bude vyzerat ako naozajstny Mikulas 😀
@luludi ja nechcem ist do bazenu lebo v momente nieco dostanem,som nato strasne nachylna,ale mozno nahovorim Gaba,lebo malej sa vo vode strasne paci...

mirka285
14. dec 2010

@kafoditka ja nevarim,som pozvana...

oacka
14. dec 2010

@meruska 😀 😀 😀 😀 u nás sa to strieda. pár dní spí ako dudek a potom nič.

@kafoditka včera bolo lečo,dnes bude nejaké kuracie mäsko s ryžou.... a odvčera perfektná zemiaková polievka nakyslo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre