Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
15. dec 2010

@mirka285 😀 a to ste sa ako zbalili? ci len tak bol sex a nic a az potom akoze "dobre bolo? uz sa so mnou hras?" 😀

maxara
15. dec 2010

@denisse 😒 podla mna su deti nervoznejsie a pokojne.. tak ako dospeli.. ved ty si mala aj nelku taku mrzutu, nie?

maxara
15. dec 2010

baby unudili ste ma 😀 nic sa tu nedeje, idem asi nachovat Ninku a varit, prat zehlit a upratovat 😀

denisse
15. dec 2010

@maxara
ved prave ze aj nelu ... a taaaak som tuzila zazit matersku s pokojnym dietatkom ... tak nic, musim vydrzat ... aj taku ju zboznujem 😅
len si nechcem vycitat, ze za jej nepokoj mozem ja ... aj ked neviem, co robim zle 😒

bambola
15. dec 2010

@maxara no len pekne chod nieco porobit a nekysni za to kraksnou stale 😀 ja by som sa uz mohla aj najest dneska 😕

mirka285
15. dec 2010

@denisse jaaj tak to keby som vedela...a uprimne si myslim,ze to nefunguje na vsetky deti,lebo ona ma dve a pri prvom veru nepomohlo nic,ani zarucene rady a pri tomto druhom to uz islo...kazde dieta je ine,urcite,ze niektore si rychlo zvyknu na nejaky ritual ako Linda a vsetko nam pekne funguje...ale su narocne deti na ktore by podla mna nezabrala ani hypnoza,jednoducho to treba preckat,a to je podla mna aj tvoj pripad s Barou ☹ Deni nejako to uz zvladnes,ved sme sa dohodli,ze na jar uz bude dobre 😉
@maxara neviem ci ma zbalil,skorej mal uz potrebu 😠 no hlavne,ze je mily ,dokonca vraj bude dnes doma,ze ma len na doobedie v meste robotu...

booklover
15. dec 2010

@bambola ja som z rodiny, kde kapustnica na Vianoce nebola, ale mm je zlaty, zje vsetko a kedze bude aj ina robota, urobi si kapustnicu podla seba sam 🙂 my sme prestrihavanie pupocnej snury s jeho rodicmi prediskutovavali este na zaciatku vztahu, takze ked sme prisli k nim byvat, samostatnost vo veciach varenia, penazi a vychovy vybojoval on 🙂 porovnavanie s rodicmi u nas nepocut...

booklover
15. dec 2010

@mirka285 mne sa zda, ze recepty na kapustnicu existuju mnohe a uplne rozdielne. svokrovci uz skoro 40 rokov vedu kazde sviatky vojnu- on chce zahustenu mliekom a ona nie ☹

maxara
15. dec 2010

@denisse ja si myslim osobne, ze ty nie si pricina jej nepokoja.. a ja ani neviem, co by som robila ja, keby Ninka nebola taka dobrucka aka je.. ja ked som nevyspata a ona vymysla, tak mna normalne certi beru.. ja neviem, co ti na to poradit.. asi si si uz nastudovala toho dost a urcite aj poskusala asi vsetko.. a nechat vyplakat tiez nie je riesenie.. takze neviem ☹

@bambola veru len tu kysnem a neviem co so sebou.. a to by som mohla (keby sa mi nic nechcelo robit) aspon domalovat obraz

@mirka285 a to akoze zacal mat potrebu a zrazu bol mily? a ty si mu naletela? 😀

denisse
15. dec 2010

@mirka285
dííík, ved ja viem, ze to bude lepsie ... mna len obcas dostane, ked mi niekto povie, ze si za to mozem sama ... a furt sa dakto taky najde 🙂

booklover
15. dec 2010

@petrap001 aj ja mam prudku alergiu na mnozstvo ludi pokope, takze sucitim s tebou... ja preto nakupujem dary uz v auguste 🙂

maxara
15. dec 2010

@booklover no napr moja mama robi na Vianoce mliecnu kapustnicu bez masa, len kapusta, huby, slivky a mliecne cosi, neviem ani ci to zahustuje nejakou mukou alebo co.. vobec mi nechuti.. ale vzdy sme ju povinne jedli, ved Vianoce.. ale mm povedal, ze si to mam vyhodit z hlavy.. cize na buduci rok, ked si vybojujem, ze budeme na Vianoce doma, uvarim kapustnicu s masom a po mojom, tu najlepsie na svete a pre seba sosovicovu..

kafoditka
15. dec 2010

@booklover dakujem, toto trva uz tyzden a dnes mam fakt krizu a s nedostatkom spanku som na tom podobne ako ty, tak si vies ako strasne sa musim ovladat 😒 Ja sa strasne tesim ako pojdeme 25ho k nam domov do CA a tam si oddychnem, babka s dedom sa budu starat a este velmi radi 😵 😵

booklover
15. dec 2010

@zuzik1983 ja iba medovniky a bryndzove susienky. to druhe vyhryzame pri telke, tak tipujem, ze do vianoc este par davok napeciem 🙂

maxara
15. dec 2010

@denisse a kvoli comu ti niekto take nieco hovori? teda co ho k tomu vedie to povedat, ze akoze preco ty za to mozes?

bambola
15. dec 2010

@booklover to som nemyslela ze sa u nas s maminkou porovnava 😉 iba proste ma rad tu jej kapustnicu, inak som ziadne taketoo porovnavania a poziadavky nepostrehla 😉 moja kuchyna mu chuti 😀

luludi
15. dec 2010

dobry den,

mame za sebou poradnu + ockovanie posledny krat u nasej pediny predtym ako ju vymenime. Tesim sa. Doniesla som jej papier z kontroly od neurologicky, kde uvadza, ze neodporuca vojtovku, lebo malemu to netreba a ani mu to dobre nerobi a pedina mi vycitala, ze som to neurologicke vobec vravela a ze si to mame nechat pre seba. To uz mm nevydrzal a povedal jej svoje pekne od pluc, az ma prekvapil 😅 Hned nas ockovali, najprv bolo dobre, ale teraz je uz zly.
Nase miery: 9300 g a 71 cm ;)

@kafoditka: chamilla vulgaris je to, a pokial je zly od zubkov nam najviac zabera ch9, potom su aj silnejsie a to ch15

@katka55 @noemarta planujeme plavanie v DNV, v rolande, ja by som celkom privitala aj januar, ked nie tak februar alebo marec ;)

zuzik1983
15. dec 2010

@booklover ja som napiekla len par druhov po jednej davke,ze vsak to bude stacit,kto to bude jest,ale ako zistujem,tak bude treba este dopiect,lebo sa to nejako mina 🙂

kafoditka
15. dec 2010

@luludi Luci dakujem, ja ale neviem ktore mu mam kupit kedze neviem naisto, ci su to zubky... vyskusat asi tu chamillu

kafoditka
15. dec 2010

@booklover ako robis tie bryndzove susienky? Takym by som sa mm zavdacila 🙂

@luludi paradne miery 😉 mas co nosit..

mirka285
15. dec 2010

@booklover urcite mas pravdu,kapustnicu robia vsade inac,my napr. na Vianoce nerobime,az na Novy rok..
@maxara nenaletela 😕 aj ja som mala potrebu 😀
@luludi manzel sa pochlapil 😉 baby stale rozmyslam nad tym plavanim,ja viem,ze Linda by chcela,ale co mam urobit aby som nedostala hned po pvej hodine mykozu?

booklover
15. dec 2010

@mirka285 vidim, ze mate fajn sposob udobrovania 🙂

bambola
15. dec 2010

@maxara to nic, ja tiez tu kukam a nemala by som . lebo popri tom este beham okolo malej a ucim sa 😀

bambola
15. dec 2010

@luludi lulu a akoze co si nemala povedat neurologicke? 😕 no je to husa, este ze ma pred nou varovali inak by som tam sla aj ja 😠 len ty pod pekne k nam s katty k rolnej 😀
@mirka285 a to si taka nachylna na bazeny? pisu na ich stranke, ze voda nie je chlorovana ale nejak inak cistena

booklover
15. dec 2010

@denisse kazde babo je ine. a ma ine potreby, ine veci zaberaju, inu dlzku spanku. kazdy rodic sa snazi vybudovat si zvyky a domacnost tak, aby to dako fungovalo- aj aby sa naplnali potreby dietata aj aby rodic neprisiel o nervy. tvoj instinkt ti isto poradi najlepsie. 🙂 ja som sa dlho snazila drzat kopy rad, ale nervy mam len jedny 🙂 a usi dve na to, aby to co mi nesedi druhym mohlo vyjst von 🙂

kafoditka
15. dec 2010

@mirka285 ja som na tom podobne.. najradsej by som sla niekde, kde by s detmi cvicili instruktorky a maminy by sa len pozerali.. neviem, u mna je ti tipos bingo. Napr. nikdy som nemala problem ked sme chodili a to pomerne casto do senca do aquaparku a do spa. Ale bola som na masazi v Devine a tam som z bazena chytila pliagu 😒 tak neviem ci to mam risknut, ale koli malemu by som do toho aj sla, on vodu miluje.. som rozmyslala, ze by som si pred vstupom do bazena dala tampon, myslis, ze by to pomohlo?

luludi
15. dec 2010

@kafoditka ked nevies, kup chamillu ch9 na zaciatok staci, stoji to do 3 eur

booklover
15. dec 2010

@maxara veru, treba posvojom. ved z casu s rodinou by sme mali mat radost a nie nervy v kybli 🙂 my zas hrachovu na masle zvykneme a psenicu s hrozienkovym domacim chlebom 🙂 takze ked to spojime, budu polievky tri- z kazdeho roha troha 🙂

maxara
15. dec 2010

@booklover mna tie bryndzove susienky velmi zaujimaju, napises receptik?

@luludi skvele, krasa.. dobre ze sa ozval..

@mirka285 no sak jasan.. inak predavaju v lekarnach (v rakuskych urcite) take tampony pre tehule, co su nachylnejsie na mykozy.. tak skus to

@bambola 😀 no ved ja tiez odbieham

booklover
15. dec 2010

@kafoditka veru , aj ja necham malu mojej mamine, ona uz dva mesiace nespava, co sa tesi na vnucku 🙂 a my s muzickom si daME KONECNE RANDE 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre