Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
15. dec 2010

@oacka a kde je fotoo????

oacka
15. dec 2010

@maxara ja by som ho brala za zaťka! veru aj po mne pokukoval! 😀 😀 a všetky východňarčatá majú modré oči, iba Julka je hnedooká kráska.
@noemarta to keby som vedela. merus tuším ešte šla k babke na návštevu.

ericica
15. dec 2010

ahojte kocky davno som tu nebola mam toho teraz vela tak nestiham a minule ked som sem chcela pozriet tak zase haproval kon ☹
dnes sme boli na kontrole a podla dr to ma mala o dost lepsie taak sa vytesujem,no a rebi brali zase krv 😖 to bolo placu a zajtra budeme mat vysledky....drzte palce aby bolo vsetko ok.....zas nebudem celu noc spat 🙄 😨
@mojalili vyskusala som receptik medovnickov co si dala na FB su vynikajuuce ,mekucke tie c som robila minule sa nezjedli lebo boli tvrde ak beton 😝 dakujem
baby idem tento rok varit prvykrat kapustnicu na stedry vecer doteraz som robila vzdy sosovicovu polievku nemate nejaky dobry receptik?

tinaki1275
15. dec 2010

@oacka nemeni sa farba oci az po 6 mesiacoch ? teda vacsine deti ...dufam ze date nejake stretko aj koncom januara ked ja budem hadam doma...z BJ do kosic to mam na skok...
baby co davate prikrmy kolkokrat do tyzdna sa ma davat maso ?ja som dnes prvykrat pridala k zelenine kuracie prsia a mala bola nadsena..ale divne je ze aj ked zjedla takych 140g este mi potom scucla 150-tku mlieka..

kafoditka
15. dec 2010

@tinaki1275 Mati ja davam maso 4-5x do tyzdna, obmenim to spenatom s varenym zltkom natvrdo alebo mu dam hippku zelenina s ryzou-tu miluje.. z masa mu davam kuracie a telacie, dnes dostal prvy krat bravcove so zeleninkou v hippke a skoro celu ju spapal 🙂

tinaki1275
15. dec 2010

@ericica no nech sa vam uz tie choroby uz vyhybaju ...neboj krv bude dobra..len tomu musis verit 😉
ja varim kapustnicu aj s fazulou ,skusila som to raz este pred rokmi na radu jednej baby z Oravy a je to super..ale presny recept ti nedam..nejako to varim z halvy ..osobitne uvarim udene maso s farebnu fazulu a potom pridam kyslu kapustu ,z korenin davam cervenu papriku ,aj trochu stiplavej, tymian,sol , cierne korenie..pred dokoncenim davam smotanu a nakrajanu klobasku ..ja vacsinou aj trochu zahustujem zaprazkou ..

oacka
15. dec 2010

@tinaki1275 určite sa ozvi,keď budeš doma a dačo vymyslíme! ja si myslím,že už sa tá farba očí už nejako veľmi nezmení...synovcom sa tiež nezmenila....

tinaki1275
15. dec 2010

@ericica joj zabudla som na cibulu a rascu a aj bobkovy list ...mozes dat aj susene hriby ,mne ale nechutia ....vidis to je tak ked ju momentalne nevarim nepamatam ..☹ ja som v kuchyni velmi tvoriva ..😉)stale pridavama dochucujem a nepamatam potom co som vlastne vsetko dala..☹

tinaki1275
15. dec 2010

@kafoditka joj tie hippky vam zavidim ..v grecku ich nedostat 😢 tak musim varit lebo tu som nasla len nestle v supermarketoch. a pije ti potom po prikrme este Filipko mliecko ?

tinaki1275
15. dec 2010

@oacka to by som bola rada keby nasej malej ostalo sivo zelene ake su teraz ale myslim ze to pojde do klasickej obycajnej hnedej ako mam ja ☹ a to ma moja mama a segra krasne modre a mm zelene....

boddez
15. dec 2010

@maxara 🙂 🙂 🙂 šmirrrááák .jeden.🙂)nie neboli sme..vyfuklo mi to ..uplne mi to vypadlo.. 🙂 🙂

bambola
15. dec 2010

@kafoditka uha kafko 😕 pokial viem tak bravcove sa moze davat az tak po 1,5-2 rokoch 😨 to na tej hippke nebolo? 🙄

kafoditka
15. dec 2010

@tinaki1275 take prve tri tyzdne si vzdy po prikrme - tak po pol hodine- vypytal mliecko, vypil cca 120ml ale teraz posledny tyzden mu po prikrme davam cajik..

meruska
15. dec 2010

@boddez čoooo??? my sme sa ti vyfukli??? 😠

oacka
15. dec 2010

@meruska okamžite mi retušuj tie vyrážky a druhú bradu!!!!! 😲 😲 😲 😀 😀

kafoditka
15. dec 2010

@bambola OPRAVA!!! som blba uz totalne, nie bravcove ale jahnacie..

meruska
15. dec 2010

čaute žienky..môžete nahliadnuť na naše foto...aj keď som šla k našim, nemôžem vás predsa nechať dlho čakať..kabel k pc mám so sebou 😉

maxara
15. dec 2010

@boddez 😀 no toto.. asi je u vas poriadna fujavica, co? 😀

@meruska som strasne zvedava, idem hned kuknut, ale najskor som ta chcela pochvalit, ze si sikovnica, ked si zobrala prezieravo kabel so sebou

meruska
15. dec 2010

@maxara ďakujem za pochvalu 😀 máš u mňa veľké bezvýznamné plus 😉

boddez
15. dec 2010

@meruska 🙂 🙂 🙂 jaaau ...až som pocíítil ten pohlavok...ale ano nebudem klamať..nemyslel som na to až tinka mi okolo druhej napisala že prečo som nebol..no hups...ospravedlnovačka.. 🙂 🙂 🙂 pozeral som foto ...ste si davali mega cukrove megacukrovo?....ešte raz sa ospravdelnujem.. 😲 😲

bambola
15. dec 2010

@kafoditka aha 😀 ja som sa teda to s tym bravcovym dozvedela len dnes nahodou a preto ma prekvapilo, ze taka hippka. ale jahnacie by som si dala aj ja 😀

meruska
15. dec 2010

@boddez nabudúce si to napíš na chladničku!!! 😀

boddez
15. dec 2010

@maxara aaani nie tak fujavica ako dve decka...jednej idu zuubky a druha sa mi snazila pomahat zo sofinkou ale kedze ma len dva rôôčky viac ju budila ako ..mi pomahala ale bola sranda...som len chlap a viete ze chlapi nevedia robit vela veci naraz a julovky @meruska @tinka349 @oacka ...mi vypadli celkom..a ako vidim ten strašny žial ..si vynahradili kolááčovou mega sladkou bombou...aspon ste si trošku poklebetili...este raz soorka ze sme si nenanšli čas

boddez
15. dec 2010

@meruska 🙂

kafoditka
15. dec 2010

@bambola ty si ale cisto masovy typ, co? 😀 ja zasa okrem kuraciny nezjem ine maso - teda este z bravcoveho jedine svokrine zaklepavane rezne, tot vsjo.. mne sa peter smeje, ze sa mu neoplati ma zobrat do lepsej restiky, lebo aj tak by som si dala len kuracie, popripade salat 😀

tinaki1275
15. dec 2010

@kafoditka ja jej davam medzitym ako papa cajik ale aj tak este potom vypije aj mliecko ..tak neviem asi kym chce tak to tak necham..ja jej prikrmy davam uz tri tyzdne..

katty17
15. dec 2010

@kafoditka - domi, robila si vcera to kuracie masko so zemiacikmi?

katty17
15. dec 2010

BABY - sandra stale odmieta prikrm ☹ . normalne place a nechce ani za svet nic do ust okrem mliecka ☹

maxara
15. dec 2010

@katty17 a keby si jej spravila take riedke to, uplne ako polievku, alebo len mrkvovo zemiakovu taku hustejsiu vodu a dala ju do flase?

kafoditka
15. dec 2010

@katty17 ano robila a mala som uspech 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre