• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara presne tak a netvar sa, ze sa ta to netyka, vsetky sme ta videli aj vychvalili :grinning: :grinning:
15. dec 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 super, diky :wink:
15. dec 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi Luci mne sa tie gulicky 9ch nejak nechcu topit a to ich mam namocene uz 20min.. :confused:
15. dec 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 @kafoditka no tak to tazko.. ved som pribrala uz 4-5 kg spat :grinning: :frowning2:
15. dec 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka deniska spominala, ze ich rozpusta, ja ich popucim medzi dvomi lyzickami, mne sa nechce cakat. :sweat_smile:
15. dec 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica ERI, ja somt eraz robila vanikove rozky, uuuuuuuuzasneeee, makke, jemne, super chutia... http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2938
Ak by chcel niekto vyskusat.. :wink:

15. dec 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..juj, o kilach mi ani nehovorte..ja sa ich neviem zbavit :unamused: tie 4 kg co mi ostali,
je michelinka okolo pasa :cry: a ta nejde dole ani za svet....ja som si akurat kupila
rotacny tanier, tak uvidim ci sa hecnem a ak ano, ci to bude fungovat na tu pneumatiku
15. dec 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi tiez som to rozdrtila.. :wink:
15. dec 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine Matka a kde si to zohnala? ja som to raz videla v avone a potom normalne v nejakom sportovom katalogu ale bolo to tam fest drahe..
15. dec 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka tu na konovi cez bazar, uplne novy :slight_smile:
15. dec 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine tak to si teda vymakla :slight_smile:
15. dec 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili - hani, a ako ti slo soferovanie po tych 13 rokoch? ja som uz chcela zacat jazdit tento tyzden ale v tomto snehu nemam odvahu :frowning2:
15. dec 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili - ja som este nikdy nerobila vanilkove rozky. kukla som ten recept a je to velmi jednoduche. len mne to vobec nechuti :wink: ja nie som velmi na tieto vianocne kolaciky. ale za to taky veternik by som spraskala aj hned :slight_smile:
15. dec 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili takze si recept skusala?
ja som minuly rok tiez nasla na nete recept na rozteky,
robila som ich presne podla navodu a nevydarili sa mi,
cesto sa mi aj napriek tomu, ze som ho mala predtym tuhe
a rozteky som mala pekne, v rure sa mi akoby roztiekli,
privelmi sa zvacsili a uz to neboli rozteky, ale nejake cuda :confounded: :confounded:
neviem, kde som urobila chybu..
15. dec 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pred chvilu som kupala malu a praskol jej pupacik od ockovania tbc a vytiekol z neho hnis je to podla vas v poriadku alebo mam zavolat zajtra dr???
15. dec 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica t je dobre,,len to vycisti zlahka liehom,,,my to uz mame zahojene,,,,,,,,
15. dec 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata nemam cas vas dokladne citat,,ale dobehnem to,,,,len idem prezradit,,ze Emma sa dnes nauciala ukazovat ako sa ma,,,tak chutne vrti rucickou,,,,,,,,,,,je uzasna,,,a vie vypinat a zapinat vypinac na svetlo,,,,taka je pi tom vzrusena,,ze sa na nej riadne bavime :grinning:
15. dec 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica to, ze jej praskol je v poriadku, ved keby jej nepraskol doma,
tak jej to musia vypustit v amb., zavalat vsak mozes, mozno jej to este nejak vydenzifikuju...
nam to po vypusteni este na 24 hod. prelepili s mastou camphor ichtamol, aby to este
"vytiahlo" zbytok hnisu
15. dec 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 to je dobre,ze ze je to o.k.Lekar v Hlohovci povedal nahlas,co som sa snazila naznacit,ze na pokial nie su problemy,tak na sono noziciek sa musi po 3 mesiaci,pretoze ked je vsetko o.k. je to dobre,ale ked nie je ,tak stratit dva mesiace je dost vela. :slight_smile:
15. dec 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica to liehovane treba robit viackrat za den. :slight_smile:
15. dec 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac byvas priamo v PE? :slight_smile:
15. dec 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica a už ju očkovali do nožičky?
15. dec 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi u nas zavesna siet bola vec ktora ma zachranila pred sialenstvom pocas obdobia kolik...a odvtedy mi v nej spava kazde poobede 3 hodiny(klop klop klop)..problem bude ked uz na nu bude tazka:frowning2: my mame aj specialnu pre babetka..pozri do mo jho albumu ..neviem ci ste kupili kreslo a ci normalnu siet..
15. dec 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky,
trosku VAS zanedbavam, ale mangelik teraz vela pracuje, tak ja sa venujem malej a mala som tu dedka a cez vikend milu navstevu.
Na Vianoce chcem malinkej kupit stolicku, uz som vybrala, ale potrebujem od vas nazor, komentar, co vy na to:
http://www.hrajko.sk/detska-stolicka-chicco-polly-magic-p-234.html

Nasu ockovali len do jednej nozicky a druha nozicka bude 20.12...inak az teraz jej z ramienka odladla chrasta.
Kupete este vo vanicke, alebo vo vani?

Co kupujete Vasim drobcekom na Vianoce?

My chodime na tie masaze, je to super, mala si na to zvykla, uz vie, ked sa ideme masirovat, potom inak spi aj 4 hodiny cez den, zajtra ideme na otvorenu hodinu na fitlopty

Vsetky zdravim
15. dec 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak nakoniec po dlhom rozhodovani nam jezisko prinesie tento Maclaren Quest.... idem precitat co mate noveho, teda az mi to moj drobec dovoli.
15. dec 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777
to uz idete do sportiaku, ci ako? dobry vyber :wink:
15. dec 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka kafko mne trva aj hodinu pokial sa roztopia :angry:
15. dec 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywett my uz sme v sportiaku asi mesiac, maclaren budem mat ako druhy kocik na nakupy, na cestovanie a tak.... dufam ze nebudem sklamana.
inak aj ja som najskor chcela kupit tu stolicku chicco ale ked som ju videla nazivo tak som si to rozmyslela, zdala sa mi dost mala a taka labilna, na fotke vyzera podla mna lepsie jako v skutocnosti... ty si ju videla aj nazivo?
ja som kupila tuto len v bezovom a za 100 eur.

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/17077?storetype=store&store=71&pageno=2

15. dec 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 tak to si si vybrala taky isty ako ja :grinning: ak by som teda kupovala maclaren, este mam dalsich dvoch favoritov :wink:
inac ja vonku v snehu stretavam mamicky aj s golfacmi, cize ak nie je strasna kalamita daju sa pouzit aj v zime :slight_smile:
15. dec 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777
hej, a ako ste velky? tak vyskusaj ten maclaren a potom mi das vediet .-) tiez planujeme potom na cestovanie kupit aj golfac, aby sa dal aj sklopit pekne na spinkanie, ale to az na jar budem riesit.
Stolicku som videla nazivo, ale len na rychlo...cez vikend ideme vyberat a uvidime nazivo, to sa len cez net neda, potrebujem aj komenty k tomu, aj ta vasa nevyzera zle.
15. dec 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok