Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
15. dec 2010

@bambola keby mam dievcatko tam by som zobrala ten hnedo ruzovy 😉 dam potom vediet ako sa mi paci ,
@ywett sportak da sa sklopit, nie uplne na lezato ale tak aby sa v nom od 6 mesiacoch babatko pohode vyspinkalo. Leo je dost dlhy, mame uz 70 cm a 7 kilov a do vanicky ho uz vobec nenatrepem.

merikac
15. dec 2010

@gabika41 ano,,,,priamo v PE......a ty?

ywett
15. dec 2010

@katarina7777
tak ja verim, ze do januara este vo vanicke vydrzime..to je riadny dlhy chlapisko 🙂

bambola
15. dec 2010

@katarina7777 no vsak jasne, ze farbu prisposobim 😉

mirka285
15. dec 2010

dobry vecer 🙂
@ywett tiez sa mi zda ta stolica dost draha a nicim vynimocna..
@katarina7777 vybrala krajsiu,teda mne sa paci viac....
@merikac ahoj Marianka takze Emmka uz ukazuje ze ako sa ma...tak tak vselijak?ja to tiez ucim malu..Linda ma teraz nasrate v kazdej plienke,je to normalne?dnes pomerne rychlo zaspala,uz je trosku menej umrncana a zuby horne stale nikde...

katarina7777
15. dec 2010

to moje krasne dieta sa prave tak sraasne pokakalo ...a teraz je znovu hladny samozrejme 😠

katarina7777
15. dec 2010

a najnovsia nasa zabavka pri krmeni je plut z ust mlieko prudom, vsetko naokolo je vzdy mokre 😒

ywett
15. dec 2010

@mirka285
no veru je dost draha, akurat je dobre to, ze je polohovatelna, odnimaelna...cez vikend pokukam a uvidim aj rozdiely a rozhodnem sa...ty si si uz nejaku vybrala?

tinaki1275
15. dec 2010

dobry vecer baby ..ja som si prave spomenula na vas...nam teraz ide farmar tuna v grecku ..tak na to jednym okom kukam a je to nudaaa...somdesne unavena ,mala je dnes umrncana cely den a ja mam zvysenu teplotu uz odvcera asi na mna nieco lezie..len dufam ze to neprenesiem na malu ..☹
inac baby k tym zubom mne vraj prvy prisiel ked som mala rok ... 😒 a aj sa mi rychlo pokazili ,aj ked mi nasi vobec sladke nedavali ... 😖 a trvale to iste prvy mliecny mi vypadol v tretom na zakladke...a kazili sa dalej rychlo .takze ono to s tym nesuvisi ze ked neskor vyjdu ze sa neskor pokazia..

tinaki1275
15. dec 2010

@katarina7777 mne toto robi s prikrmami ..opluva ma jedna radost ..

mirka285
15. dec 2010

@ywett ja som kupila taku malu drevenu co sa prisuva k stolu,my mame byt takze ziadne miesto nazvys,ale ty byvas tusim v dome,tak ty mozes kupit hocijaku 😉 asi najlepsie bude ked ich omrknes nazivo 😉

kafoditka
15. dec 2010

Caute, tak ja som akurat dozehlila kopu pradla..baby ja som dnes dokopy nic nezjedla a taka som nafuknuta jak hovado 😒 vyzeram na taky dobry 4. mesiac tehu.. 😠

mirka285
15. dec 2010

@kafoditka ti zavidim,ze mas pozehlene....Gabo mi tu trepe ze v sobotu ma byt minus 15 😕

mirka285
15. dec 2010

baby kde ste vsetky?ja idem dat zajtra nastrelit malej este raz tu jednu nausnicu,tak dufam,ze uz to bude mat dobre,lebo som myslela,ze sa to strati a prd,cim je starsia,tym jej to je viac vidiet 😠 ja neviem co chcem na Vianoce od Jeziska,normalne ma nic nenapada..ja asi nic nepotrebujem 😕 😕

adelaine
15. dec 2010

@kafoditka veru, aj ja ti zavidim, mne sa taak velmi nechce, akurat prave riesim,
ci este budem, alebo nebudem zehlit...
ale, kedze som z dnesneho nepodareneho dna vyzmykana ako citron, tak sa na to asi vyprdnem...
horsie je, ze sa mi to potom nenormalne nakopi, kedze stale periem, lebo Risino mi slinta ako
bernardin 😝

tinaki1275
15. dec 2010

@mirka285 nejak tu je rusno na to ze je streda..😉)

kafoditka
15. dec 2010

@mirka285
@adelaine co myslite, ved ja som bola prinutena pozehlit, lebo som tam mala uz peknu pyramidu z toho 😀 ale tak mam to z krku, tak som rada..
@mirka285 vy ste si mohli dat spolocny darcek od jeziska a to konecne pozemok, aby ste mohli stavat 🙂 nieee smejem sa, viem ze to nie je len tak, vybrat a hlavne najst dobry a nie sialene drahy pozemok, ale uznaj, taky darcek by potesil, no nie?? 😀

babulky idem ja do sprchy a pojdem spat, unavena som jak hovado.. este vas pridem pozriet..

noemarta
15. dec 2010

noo tak nasa mala ma horucku 😒 😒 😒 dala som jej pred spanim viburcol ale akosi nezabral, teraz pred pol hodkou sa zobudila cela horela a nozicky ju bolia,tak som jej supla paralen, dufam ze to pomoze, do teraz som ju uspavala, lebo len ufkala a nie a nie zaspat, chuda moje ☹ ☹
Prajem vam dobru noc, idem si k nej uz lahnut, pa.

@kafoditka povodne som aj ja chcela zehlit, aleeee.....

mirka285
15. dec 2010

@adelaine Mati ja som uz v stadiu,ze kopec veci poriadne ponatriasam a nezehlim...mne sa to nechce,lebo to by som nic ine nerobila len zehlila,vsak ja stale perem,Linda minimalne raz musim prezliect....
@tinaki1275 no prave ze sa mi nezda,zeby sexovali vsetky?

oacka
15. dec 2010

ahojte, ja som objednala túto stoličku: http://www.maderna.sk/katalog/product/6129/ farba giraffe za 69 euro. nemienim za blbú značku vyhadzovať prachy,aj tak sú všetky rovnaké. brat má jednu drahú a jednu lacnú a sú úplne rovnaké.

tinaki1275
15. dec 2010

@kafoditka dobru a dufam ze ta chamomilla zaberie..

mirka285
15. dec 2010

@kafoditka no tak potesil ale od Jeziska by som asi aj nieco ine prijala ,nieco zabalene v peknom papieri,aby som sa mohla tesit ked to budem rozbalovat...ja mam rada aj take vselijake drobnosti a serepeticky,ale to Gaba nenapadne 😖
@noemarta drzte sa,rano bude dobre uz..

oacka
15. dec 2010

@noemarta držím palce,nech to rýchlo prejde.

tinaki1275
15. dec 2010

@mirka285 dnes bolo u vsetkych na programe zehlenie ako pozeram...🙂)ale zopar soviciek tu ozaj chyba🙂))

adelaine
15. dec 2010

@mirka285 juj ved to, asi prestanem aj ja zehlit, nemam na to cas, chut ani energiu..ved uz je velky,
prezije to...
len som mala lepsi pocit, ze to pradlo po ozehleni nie je take tvrde...kedze periem bez avivaze.
Ty ako peries, davas avivaz, alebo nejake zmakcovadlo?

a k tomu sexu,to je cooo? 😀 😀 😀

tinaki1275
15. dec 2010

@noemarta dufam ze vam to rychlo prejde..vyspite sa na to..

kafoditka
15. dec 2010

@tinaki1275 Mati mas odo mna IP... 😉

mirka285
15. dec 2010

@adelaine jasne,ja davam avivaz od narodenia,ja som nedala asi len ked som vsetky vecicky oprala prvy krat a teraz normalne davam...ved kup hocijaku avivaz sensitv a hotovo,ja malej uz kopu veci nezehlim 🤐

tinaki1275
15. dec 2010

@adelaine @mirka285 ja uz Leiu prezliekam aj 3xdenne..okrem slinenia si odgrgava zeleninku a ovocie tak uspesne ze ma vzdy dosattocne mnozstvo aj na obleceni ..som uz z toho nestastna..periem jej veci kazdy druhy den..a tiez uz prestavam pomaly zehlit niektore..ako napr.podbradniky ..

strasska
15. dec 2010

Ahojte,
pomaly docitavam, ale asi budeme mat tazsiu noc, lebo sa Julke spustili sople, tak dufam, ze sme nikoho na stretku nenakazili ☹
Dakujem za pochvalu fotiek...normalne mi dobre padlo...aj by som aj protirecila, ale budem si to nateraz vychutnavat 😉
A vyzera to po kontrole na rehabke tak, ze v januari uz ideme posledny krat a finito 😀 Dr. mala dobry den, bola z Julky uvelicena, chvalila...dokonca uz to aj vyzeralo, ze nas prepusti bez cvicenia, ale potom povedala, ze sa nechce unahlit, takze to este mesiac potiahneme 😉
A do spravy napisala, ze ROZKOSNE 5 mesacne dievcatko 😀 😀 😀 tak sa rehoceme s MM, ze vraj oficialny dokument ta lekarska sprava 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre