Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
15. dec 2010

@monline no ja som pozerala na tej kasi pre deti od 4.mes.)co mam ja ze sa tam pise robit z 200ml ...skoro som odpadla ktore 4.mes,dieta zje take mnozstvo?mne ani tu 100ku velmi nechce a to jej do toho davam aj trochu ovocia..a potom mi aj tak vypila 100ku mlieka..take kase nebudu velmi oblubene asi..☹ale mne chutia🙂

monline
15. dec 2010

@bambola čítam jednu recenziu na šarlátové, baba píše, že väčšiu kravinu v živote asi nevidela ani nečítala a mala chuť hodiť knihu o náprotivnú stenu 😀 A že posledným klincom do rakvy bol akože hlavný hrdina-chudáčik obrovský pokrytec ,ktorý ju svojou slabosťou privádzal do šialenstva. 😀

monline
15. dec 2010

@tinaki1275 podľa mňa im bude neskôr viac chutiť..na tejto krabici sa píše 150ml, aj som tak robila prvýkrát, ale už robím menej

tinaki1275
15. dec 2010

@monline@bambola no chcela by som vidiet aku znamku za to dostala..ja som to citala kedysi pradavno ...uz nic nepamatam.. 😕

tinaki1275
15. dec 2010

@monline no dufam ze jej neskor bude chutit ,nakupila som asi 6 roznych druhov🙂)

monline
15. dec 2010

@tinaki1275 a čo tvojej chutí najviac z príkrmov?

bambola
15. dec 2010

idem uz do hajan, aj mala sa prebrala, treba ju uprsit 😀 dobru noc 🙂

tinaki1275
15. dec 2010

@monline ovocie vedie...jablko+hruska+banan ..a kazdy druhy den do toho rozmrvim taku spec.detsky keks co som nasla v lekarnach..ja uz uvazujem ci nepridam aj ten pomaranc...zda sa mi to monotonne..🙂 aj ked jej je to uricte jedno ,ved mala 5 mesiacov to iste...🙂)dnes sme mali prvykrat k zeleninke aj masko -kuracie -oblizovala sa.🙂)

tinaki1275
15. dec 2010

@bambola dobru ...

monline
15. dec 2010

@bambola dobrú noc 🙂

monline
15. dec 2010

@tinaki1275 niečo ti o citrusoch odpíšem, vydrž

tinaki1275
15. dec 2010

@monline ok..

monline
15. dec 2010

@tinaki1275 Je vedecky dokázané, že ľudský organizmus má akúsi "genetickú pamäť" a v tej je zaznamenané, na aký druh potravy si náš organizmus tisícky rokov privykal, to znamená, že naše telo presne "vie", ktoré ovocie sa pestuje v našom podnebnom pásme. Preto nielen malé deti, ale aj veľa dospelých ľudí trpí alergiou na niektoré druhy exotického a citrusového ovocia. Odporúčame vám tieto druhy ovocia nezaraďovať (ani v malom množstve) do výživy dieťaťa mladšieho ako jeden rok. Vôbec sa nemusíte obávať, že ak vaše dieťa neochutná pomaranč, kiwi alebo mango, bude jeho organizmu niečo chýbať. Práve naopak, kvalita importovaného ovocia je často katastrofálna. Jedinou výnimkou sú banány...
(viac sa mi nechce písať, je tam ešte čosi o zlej kvalite dovezeného ovocia)

ja neviem, ale mne sa napriek tomu, že malá je spolovice grékyňa, zdá, že by si mala ešte počkať ..nič jej neujde...

tinaki1275
15. dec 2010

@monline mas pravdu ,pomarance z dvora spapam ja..🙂))ozaj ake ovocie by som este mohla dat? tu su este aj take velke slivky dostat ..neviem ci by to mohla ..

tinaki1275
15. dec 2010

@monline idem aj ja uz spat..stale mam zvysenu teplotu a pobolieva ma aj hrdlo ..tak hadam zajtra bude lepsie...

monline
15. dec 2010

@tinaki1275 dobrú noc...vkladala som sem údaje z jednej tabuľky a nechtiac som vypla stránku...blbá..

sunnygirl
16. dec 2010

PROSÍM O RADU!!!!
Dobré ránko bábiky 🙂 ,
chcela by som sa vás opýtať: malej Lenke som našla sem tam nejaké kryštáliky v moči (vyzerá to ako také kryštáliky), čo je to?????????????????? Málo tekutín? Stretli ste sa s tým niektorá? Treba podávať čajík? Podotýkam iba kojím.

Prajem Vám pekné písanie 🙂

booklover
16. dec 2010

@aalexis007 fiiha, tak to je super, ze ste tam zasli! ale cesty museli byt o nicom... no tesim sa s vami!

booklover
16. dec 2010

@sunnygirl no to je z aujimave... a to si objavila krystaliky na plienke, alebo nocniku? nemozu mat iny povod, ako z mocu?

bambola
16. dec 2010

@monline mne sa ku podivu ta kniha dobre citala, nebolo to sice nieco co by som si precitala dobrovolne keby som mohla a ani to uz nebudem citat znova ale citala som uz ovela ovela horsie (ak niekto cital knihy virginie woolf tak vie o com hovorim 😉 ) navyse to sarlatove je dost zname aj kvoli filmu takze vela ludi vie o co ide 🙂

bambola
16. dec 2010

@sunnygirl sunny skusala si to zobrat aj do ruk? bohvie co to je 😕 mohlo to byt aj nieco na plienke. ak to este mas tak to asi zober k pedine a zober rovno aj moc, aj tak ti to bude kazat (len si zisti odberove dni a casy)

booklover
16. dec 2010

@tinaki1275 my zatial nedavame ovocie, len zeleninu. mrkvu, zemiak, karfiol a ich kombinacie.

bambola
16. dec 2010

Dobre ranko,
ani neviem co by som napisala tak prajem vsetkym pekny den, privetive pocasie na vychadzky a poslusne deti 😉

Prave som s hrozou zistila, ze uz mam len tyzden na nakup darcekov, zdobenie domu a pecenie 😠 a aj tak zacnem az pondelok. Mate prosim vas nejaky tip co kupit nasim? viete nejaky spolocny darcek akoze od nas troch 😅

booklover
16. dec 2010

@bambola ty mas tusim rovnaku povinnu lit. ako ja 🙂 a tiez si myslim, ze SP je lepsie ako Woolfova 🙂

booklover
16. dec 2010

@bambola ja som mala tiez problem vyberat pre rodicov darcek... bludila som po online obchodoch... a nakoniec som kupila stolovu hru Krizovky- obaja mm rodicia radi lustia, tak sa potesia dufam 🙂 a este predplatne oblubenych novin 🙂

booklover
16. dec 2010

@tinaki1275 mne dr vravela ze mäso od 6 mes. moze byt aj 6x tyzdenne a 1x vareny zltok.

bambola
16. dec 2010

@booklover a co studujes? 🙂 woolfovu som nenavidela, musela som citat To the lighthouse 😔 😖

bambola
16. dec 2010

@booklover @tinaki1275 inac mna vcera upozornili na inom fore, ze by to nemalo byt stale kuracie maso, lebo, ze tie kury su napichane hormonami a neviem cim, ze je to dobre proste obmienat s jahnacinkou, morcacim a tak 🙂

bambola
16. dec 2010

@booklover nahodou si seminarku na SP nepisala 😀 ja sa tu s tym natahujem uz dosst dlho a dnes by som to mala uz aspon dopisat nech to zajtra uz len upravim 😒

booklover
16. dec 2010

@bambola the same 🙂 ja Aj a literaturu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre