Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
16. dec 2010

@maxara
aj nela je tam normalne v puncoskach a ja som si na poslednu chvilu spomenula, ze mozno by jaj bolo treba saty .. lebo od mm, ktory tam nelu vodi, som mala o besiedke take vagne info, ze som netusila, ze budu aj vystupovat 😀

mirka285
16. dec 2010

@katty17 citala som,ze mas zle sny...tak ja vam teraz nieco poviem,ja mam v poslednej dobe nie zle snly ale priam hrozne desive ☹ mne sa snivala,ze som zvrazdila dvoch ludi,normalne som ich dobodala a stale sa kvoli tomu zle citim 😢 ja neviem preco sa mi take zle veci snivaju ☹

denisse
16. dec 2010

v pancuskach som mala napisat 😀 😀 😀

maxara
16. dec 2010

@denisse ved jasne, ze behaju v "pancuskach/puncoskach 😀 " , ale ked je besiedka, tak presne, saty musia byt 😉

monline
16. dec 2010

@denisse Nela je nádherná 🙂 mňa besiedky vždy dojímajú

tinka349
16. dec 2010

@sunnygirl aj ja som to nasla na zadocku malej..mne sa zda, ze to je ta latka co je v plienke a ona robi z mocu taku akoby zelatinu 😀

tinka349
16. dec 2010

@oacka no ja som nakoniec ostala smaa najdlhsie, lebo mala sa mi zobudila a kojila som ju 😀 nie ako na minulom stretku co som odisla ako prva 😝

bambola
16. dec 2010

@mirka285 si rychla 😉 ako sracka 😀
preco si ozaj musela odovzdavat moc?

bambola
16. dec 2010

@katty17 ved maťka ano, ta ma super vlasky a sa cudujem, ze jej vobec nepadaju 😕
ja som teraz myslela tie krasne huste kucerave pre seba 😀

mirka285
16. dec 2010

@bambola vraj len tak,na vysetrenie,moja doktorka to tak asi robi...a ty?

gabika41
16. dec 2010

@denisse mala je chutna a vyzera to tak,ze sa ani hanbit nebude 🙂

@bambola@booklover pri predstave,ze by som sa teraz mala este nieco aj ucit,tak brrrrrrrrrr,ale klobuk dolu ked to dokazete 🙂

@tinaki1275 greci su urcite hlucnejsi ako slovaci,ale ma to smrnc.Tak trochu to poznam,lebo som istu dobu zila v izraeli a to su povahy podobne 🙂

@maxara drzim palce 🙂

mirka285
16. dec 2010

@gabika41 Gabi co si robila v Izraeli?

bambola
16. dec 2010

tak isla som za malou a ta cela zakadena a smrad ako v pokazenej chladnicke 😠 no tak hned vyzliect a sup som ju rovno okupala aj tak by som ju vecer 🙂 a spravila som foto po kupani s harom a ucesanim harom 😉

monline
16. dec 2010

@bambola stráááášne je krásna...a tie vlásky- nemám slov... 🙂

bambola
16. dec 2010

@mirka285 to aj mne vraveli, ze kedykolvek do jedneho roka treba skontrolovat moc ale ja ho mam doniest teraz preto lebo ze mala je taka stihla. akoz na vahu nic nevravela aj povedala ze mala neni vychrtla len proste stihla a aj ju teraz natiahlo do dlzky ale ze to pre istotu skontroluje, aj ked neviem co chce v tom moci hladat 😕

mirka285
16. dec 2010

@bambola mala je bohovska🙂))mozno aj mojej chce nieco skontrolovat lebo je stihla 😀

luludi
16. dec 2010

@denisse @bambola @kafoditka: takto mame docasne pripevnenu siet, risi v nej vydrzi sam spat cca hodinu, hodinu a pol cez den bez zaspavania na prsniku

booklover
16. dec 2010

@bambola no asi tak. menej casu je popri drobcovi... ale prace, komentare, skusky a STatnice budu v Aj, tak som zvedava ☹

luludi
16. dec 2010

noooooooooooo, nestiahlo mi dobre foto ;( skusim este raz ☹

booklover
16. dec 2010

@mirka285 no ved aj ja cvicim, mam doma stac. bike... ale efekt ide do minusu ☹ uplne zbytocne to je. a v jedeni sa nejako obmedzovat nechcem, ani vecer si nechcem odopierat, ved kojim este aj v noci- kde by som brala energiu... aj tak som dost vystavena, asi sa na to chudnutie do odstavenia dcery vykaslem.

luludi
16. dec 2010

@bambola martinka je taka sladka krasna babika ;)

aalexis007
16. dec 2010

@luludi super sieť a malému sa tam očividne páči.

Čo kupuje drobcom na vianoce - ja nemám vôbec žiadnu predstavu 😉 😲 😖

luludi
16. dec 2010

@mirka285 @bambola aj nan kazali priniest moc, asi to tak ma byt

booklover
16. dec 2010

@gabika41 no ani to velmi nedokazem, ale musim... uz som tam zabila privela casu, tak chcem byt aspon bc... ale nemusi sa to podarit. mm ma zo mna sediny pomaly. povedal, ze na mgr sa ani hlasit nemam, kym nebude dcera (alebo deti 🙂 velka...

booklover
16. dec 2010

@aalexis007 dcera dostane na vianoce extra davku materskeho mlieka a viac casu s tatom 🙂 ved ona este ani nevie, co je to darcek. je stastna, ked je s nami 🙂

aalexis007
16. dec 2010

@booklover 🙂 jasné a krásne zároveň čo si napísala. 🙂 🙂 🙂

mirka285
16. dec 2010

ja som malej zopar veci kupila,akoze kupila by som jej ich aj tak,ale takto jej to aspon symbolicky mozem dat pod stromcel..nech tam aj ona nieco ma,ked si bude pozerat fotky ked bude starsia,aby si nemysela ,ze jezisko na jej prve Vianoce zabudol 🙂 podla mna Jezisko najde pre kazdeho nieco vo svojom vreci bez rozdielu veku 😔

aalexis007
16. dec 2010

A ide sa von 🙂

bambola
16. dec 2010

@aalexis007 perfektne vychystani 😉 mali by sme aj my ale ked mne sa taaaak nechce, asi to dnes nebudem silit aj ked svieti slnko, vcera som pekne vymrzla. a vecer malu bere mm na kapustnicu tak sa vyvetra 😉

maxara
16. dec 2010

@mirka285 no to duafam aj ja, ze najde aj pre mna nieco.. 😒

inak konecne som "domalovala" ten obraz.. resp, tak ako to je teraz to uz zostane, lebo viac sa s tym srat nemienim 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre