Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
16. dec 2010

@maxara ukaz nech sa pokochame

maxara
16. dec 2010

@strasska ja sa hanbim.. vobec nie je podla mojich predstav ☹

oacka
16. dec 2010

tak my máme dnes deň D! Kristínka sa konečne pretočila na brucho a to z oboch strán! a prvýkrát som to prepásla. prídem ju pozrieť a ona pod hrazdičkou na bruchu! potom som zistila,že sa na to potrebuje nohami o dačo zaprieť - o hrazdu,o mňa, ale hlavne,že jej to vobec napadlo. 😀 a podľa mňa už má zub. ešte som sa jej do pusy nedostala lyžičkou tak,aby som mohla zacinkať,ale ke´d sa zobudi tak idem na to. pravá dolná jednotka jej trčí von a ľavá je taký jeden roh vedľa pravej. chudera,dnes ju všetko zlostí a stále si ich kontroluje jazykom.
a neviem,aké rady do života jej včera dával Timi,ale dnes sa v noci budila 3X - stále presne o tri hoďky hladná ako vlk!

miki060707
16. dec 2010

@bambola tak toto dievčatko nevyzerá na 5 mesiacov,...xi, tak na 8...
a tie jej vlasiská, ten náš ma fakt málinko,.....peknučká je

maxara
16. dec 2010

Dam vam sem fotecky mojej krasulky.. ako papame bananik a ako sa smejkuje pod hrazdickou 😀

bambola
16. dec 2010

@oacka vidis, sikulka , potrebovala len cas 🙂 ty hned u nej neurologickeho pacienta spravis 😠
@maxara neondi sa tu a ukaz 😀

oacka
16. dec 2010

@bambola veeeeľa času! 🙂 ale aspoň ma včera doki uistila,že malá je ok, len má slabšie chrbtové svaly. Kika sa asi zahanbila,tak hneď zaposilovala! 😀

maxara
16. dec 2010

No ved som ho aj chcela zavesit, ale neslo mi to, nejako zhaluzil konik.. asi sa mu nepaci 😀
Inak tento obraz som dokoncila presne v den Ninkinho 5teho vymesacia 😵

bambola
16. dec 2010

@maxara zlata mne sa nikdy nepodari takyto smiech nafotit ale to zato ze na tom fotaku co mi nasi pozicali je take cervene svetielko ktore zasvieti ked zaostruje 😠 a to ju vzdy uputa popripade jej to zasvieti do ksichtu 🙄

maxara
16. dec 2010

@bambola a neda sa to prekryt prstom? lebo ja mam na tomto mojom shite strasne silny blesk a normalne najnovsie, ked fotim vnutri ludi, tak tak, ze si prekryjem blesk prstom, tak lajt a potom to cvakne celkom pozeratelne 🙂

bambola
16. dec 2010

@maxara tak nakoniec z toho nieje srdce 😉 nieco ako nedokoncena laska? 😀

miki060707
16. dec 2010

@oacka no supeeer, gratulujeme k pretočeniu, náš malý je skoro stále naboku, tak mu to pretočenie išlo skorej, ale furt ma takú zležanu hlavičku vzadu, no ale ešte stále rastie, tak sa to hadam napraví...
@maxara juuuj, vy tak papkáate banánik, no ja som malemu po pravde ešte nedala, ale už sa strojim, papame zeleninu s maskom, ani kašu nemal, no šak sa napapá ešte dosť, xi

bambola
16. dec 2010

@maxara skusim len aby mi to potom zaostrilo 🙄

maxara
16. dec 2010

@bambola no skor by to mohlo byt "srdce otvorene" 😀 nie?

@miki060707 my takto papame bananik preto, aby ho "nezjedla" ale iba ocuckala, olizala.. zatial som jej ho nechcela pucit a dat spapat, ale uz asi aj mozem

@gabika41 vdaka za palce.. budem potrebovat, lebo normalne citim stres 😅

strasska
16. dec 2010

@oacka sikulky ste, ty ze si to ustala a mala, ze vsetko dobehla za 24hod 😀
@maxara maxi bez potreby ti lichotit...mne sa ten obraz velmi paci...a hlavne na mna neposobi sladko 🙂

tinaki1275
16. dec 2010

@booklover ja som dala zatil maso len prvykrat a mienim davat zatial tak 3-4 x v tyzdni ..uz som si od znamych objednala domace kralicie maso ..ja to sice nejem ale malej to mienim davat ...a jahnacie sa tu tiez da zohnat ..

maxara
16. dec 2010

@strasska 🙂 ty si zlatinko.. a ten prvy sa ti tiez pacil? (tiez bez potreby mi lichotit 😀 )

maxara
16. dec 2010

dala som ho aj do albumu, ta sa da lepsie otvorit.. teda je vacsia ta fotka

strasska
16. dec 2010

@maxara no ja si neviem spomenut ako presne vyzeral, ale nijaka skareda spomienka sa mi s tebou nespaja...takze si myslim ze ano 😀

tinaki1275
16. dec 2010

@bambola to viem s tym kuracim ..mam uz doma aj morcacie a bude aj kralicie..a niektore dni len zelenina..a jeden den spenat ...

@booklover ja som zacala zeleninu v 18-tom tyzdni a a az po mesiaci som zacala s ovocim ..to davame teraz nejky ten tyzden..a je nadsena..a ja tiez🙂)

luludi
16. dec 2010

@maxara 😵 😵 😵 krasa 🙂

maxara
16. dec 2010

@strasska 😀 😀 😀 😀 ty si opica, draha svatka 😀 kukni si do albumu, tam je aj ten stary

maxara
16. dec 2010

@luludi aj ty bez potreby lichotit? alebo s potrebou..? 😀 😀 😀

strasska
16. dec 2010

@maxara kukla som a pacil sa mi...a hned som si aj spomenula, ze som ti tvoj talent trolilinku zavidela 😖

bambola
16. dec 2010

@maxara maxi ja bez potreby lichotit.....paci sa mi to farebne prevedenie, lebo ja mam rada take farebne a vesele, navyse tam prevazuje oranzova cize by sa mi hodil do obyvky 😀 ale pride mi taky nedokonceny alebo co....neviem, netvrdim, ze tam ma byt zrovna bachnute to srdce len...neviem ako by som to dokoncila ja ale tak ja som uplne kriva na kreslenie, mozno to proste tak ma byt 😉

maxara
16. dec 2010

@strasska 😒 Ivi, ved ale co si.. talent vyzera inak.. tie obrazy su napatlane primalexom 😀 😀 😀 a doplnene troskou temperiek.. a este k tomu su namalovane na cele starej postele, na ktore sme natiahli obycajnu plachtu 😀 a kebyze nedozriem na to, tak tam mm navlecie tu s gumickou frote 😒

tinaki1275
16. dec 2010

@luludi ano pozerala som aj na tuto ..ma aj zabezpecovaci system dnu ? ja som zo zaciatku nasu nezapinala ale teraz uz musim ..ta nasa bola relativne draha..ale hned ju posuvam dalej kamoske co ju odkupi tak sa nam to oplatilo ..🙂 a uz vyberam pre malu nasledujucu ..🙂)a dosla mi uz aj rodinna na leto s nosnostou 250 kg....tak sa tam vojdeme vsetci ..(mm ma 105 kg...).to kreslo co mam tiez v albume to je vlastne pre nas..ma ho aj maxara myslim ..

maxara
16. dec 2010

@bambola jednoznacne to tak ma byt, lebo ani ja ho neviem uz dokoncit.. a cudziemu ho dokoncit nedam.. ja viem, co myslis.. ved to je to, preco tam na "stojane" trcal tak dlho.. aj som vam vravela, ze neviem pokracovat.. akoze mala som predstavu, ze tam dam Ninkine nohy fialovou farbou 😀 ale sama na to nemam.. to by mi ju musel mm podrzat a tak.. a navyse, keby sa pohla (co by sa urcite) a keby aj nie a vyzeralo by to hrozne, tak by som to potom vyhodila.. vies co ti tam vadi? ze ta lava strana toho "srdca" je strasne kriva a je to jedina kriva vec, uplne nelogicky sa zhrubsuje a zuzuje..

strasska
16. dec 2010

@maxara no prepac ale netahaj ma za nos, ta porovnavam so sebou a teda ja by som nic take nenapatlala. 🙂 Ja ti nevravim, ze mozes usporiadat vystavu, ale ze mas talent, tak bud na seba hrda!
skoda, ze tu nie je razny ale laskavy smajlik

maxara
16. dec 2010

@tinaki1275 ano, ja mam take rodinne.. 😉

luludi
16. dec 2010

@maxara ninka je slubena miskovi... bez potreby 😀
@tinaki1275 my mame rovno to kreslo 🙂 maly zatial nema sancu sa dostat von, asi az neskor, lebo, kde je vola, tam je cesta 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre