Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
16. dec 2010

@tinaki1275 no mne sa paci hlavne, ze nic nehrozi.. ze sa javi byt uplne v pohode (dufam ze pridem domov uuuuplne sklamana ☹ ) a hlavne, vobec neviem, co cakam a preco som taka na vietvy 😀 a uplne som mimo z toho vykania 😀 😀 😀 je mi to smiesne, ale kebyze si nejako potykame, tak tam ani nejdem 😀 by som sla k inemu dr

kafoditka
16. dec 2010

@maxara jaj Peti, ty ho vlastne uvidis dnes prvy krat,co? 😉 tak to chapem ten hmyz v bruchu 😀 ale bez srandy, drzim palce, aby si to mala v poriadku, potom daj vediet..

tinaki1275
16. dec 2010

@maxara no to je ale klasicky staromodny flirt 🙂) ale myslim ze po dnesku ta to prejde uplne..kvoli tomu stresu ..🙂)

oacka
16. dec 2010

mrkajte na naše plné brušino po 270ml: už som úúúúúúúplne kľudná mamina 😀 😀 😀

maxara
16. dec 2010

@kafoditka 🙂 ano.. prvykrat.. teda na fb ho mam medzi priatelmi, cize aj fotky som videla, ale to je tak asi vsetko.. a teda fesak je, o to pokoj.. 😀 ale sak kvoli tomu tam nejdeeeeeem

@tinaki1275 no ano.. akurat, ze my spolu ani len malinko neflirtujeme.. normalne sa obcas bavime a to o hocicom.. vacsinou sme sa bavili o jeho robote, lebo jej mal vela, tak mi pisal, ze co take zaujimave dnes robi (ako napr vyrezava sosovice 😀 a pod).. obcas si posleme vtip, obcas fotky Ninky ja jemu, ked spomeniem nieco, ze soms nou riesila.. a ked mal slabu chvilku, tak som mu dobre padla ako cudzia nezaujata butlavina na tisko seveliacej vrbe 🙂 a aj on mne.. ale vedeli sme pritom, ze sa raz stretneme, lebo pisat sme si zacali tym, ze som mu po operacii napisala, ze mu visim pivo ked dokojim 😉 😀

maxara
16. dec 2010

@oacka ma porazi.. a to ti vypila mliecko tolko? 😨

maxara
16. dec 2010

no baby idem, ale kedze zacinam mat z toho zly pocit, tak to asi nedopadne ruzovo.. ☹ toto poznam..

monline
16. dec 2010

@maxara kým nie za manžela, je to v poriadku 🙂 držím palce aby to bolo zdravotne dobre

tinaki1275
16. dec 2010

@oacka ni e je to trochu vela? sa ti dogrcka z toho .. 😒vyzera byt spokojna ale neviem neviem... 😕

kafoditka
16. dec 2010

@oacka to ti zbuchala naraz tolko?

oacka
16. dec 2010

@kafoditka
@tinaki1275
@maxara 😀 😀 😀 od dvanástej do jednej som sa do nej snažila natlačiť obednú dávku,ale vypila len 80ml, potom zaspala, a o 15:30 taký brutál rev spustila! asi na trikrát som jej bola dorábať do fľaše a všetko vypila. 😀 😀 ona má také chvíľky,že vypije 240ml, ale 270 dala prvý raz... negrckala, nič jej nebolo. ale už som jej teda nedala príkrm 😀

bambola
16. dec 2010

@maxara sa ti fero zdomacni ako lulu david 😉 drzim palca, neboj dobre to dopadne 🙂

oacka
16. dec 2010

aj v noci 3x vstávala s plačom a hne´d chcela piť, zakaždým stiahla 100ml,čo je u nej rarita.

bambola
16. dec 2010

@oacka riadne brusisko, sa divim kde sa to tam do toho maleho brusinka vopchalo 😕 nasa maximalne stiahla tusim 220 alebo 200? ked je daval mm MM z flasky 😀

tinaki1275
16. dec 2010

@oacka no to sa mi zda strasne vela,ono je to veky napor podla mna na brusko aj tych 240naraz....ale hlavne ze jej chuti ..

kafoditka
16. dec 2010

@oacka no vidis, ako sa ti pekne rozpapkala 🙂

oacka
16. dec 2010

@tinaki1275 ona si to potom vykompenzuje a bude chcieť menej... žeby to bol ten rastový špurt??? alebo sa tým ukľudňuje,keď ju tie zúbky zlostia...

oacka
16. dec 2010

@kafoditka uvidíme dokedy. 😀 v poslednej dobe aj pekne cez deň spinká.

denisse
16. dec 2010

@oacka
tak my so spanim stale hruza ... prave si dala 15 min ... poobede spala po hodky, potom som pol hodky ten spanok este zachranovala - to spala/nespala, a potom som ju nakoniec vzala na ruky a este dala pol hodky u mna v naruci na kresle ...
v noci spala od 20.45 do 6.45 s 5 kojeniami ... 😝
nooo, ja teda tiez nie som ziadny spachtos, tak to asi bude po mne ... 😀 😀

oacka
16. dec 2010

@denisse dá ti riadne zabrať. ☹
kočky,to môže decko za jeden deň tak zmobilnieť? pred chvíľou skoro spadla z postele,nechala som ju v strede postele a našla som ju na bruchu na konci postele.... zaspávala štýlom otočka na brucho,otočka späť na chrbát.....teraz vyvreskuje v postieľke... a zrazu váži 7kg...
veselo naddhadzuje riť a posúva sa dozadu, doteraz jej to nenapadlo...

katarina7777
16. dec 2010

@oacka waw to ti toho riadne vela spapala, my mame rekord 180 ml, teraz vacsinou vypije 120-140 ml, potom to pluje 😒

katarina7777
16. dec 2010

@maxara peti tak ako? zvedava som 😉

oacka
16. dec 2010

@katarina7777 naša,keď už nechce, vypľuje fľašu z úst, nevopcháš jej ju tam, otočí hlavu a dosť... na večeru mala 130ml....

@maxara aj ja som zvedavá,či jje všetko ok...teda, predpokladám,že je!

mirka285
16. dec 2010

caute koceny ako?vidim,ze sa tu kadeco aj nic deje 🙂 cakate na Maxi,co?
@oacka mozno bola len vyhladovena,urcite by som jej tak vela nedavala,ale asi tolko potrebovala ked si pytala a plakala,len hlavne nechod z extremu do extremu,ale skor si myslim,ze to bola take jednorazove ta velka davka...mne tak raz Linda vypila 22o normalne vrestalakym som jej nadala ale stalo sa to asi len dva krat..dnes som na veceru chcela vyskusat dat malej nemliecnu ceralnu kasu a myslite,ze to chcela?doslova ma tym opluvala,takze scucla nakoniec svoj sunar a isla spokojna spat..

oacka
16. dec 2010

@mirka285 určite to do nej nebudem pchať! ja som bola z toho rovnako prekvapená.... 🙂 jej bežná dávka je 80-130ml. a to je aká cereálna???? akká značka? ja už kašu vobec nedávam, netreba.

gabika41
16. dec 2010

@oacka myslim si ze moze 🙂 moja mala tak isto za posledny tyzden spravila taky pokrok,ze az........... 🙂

inak sa chcem spytat,pozorujete uz aj vy ako deticky podelily "geny",myslim tym skor povahove vlastnosti?mne sa zda,ze povaha sa uz zacina dost naplno prejavovat................... 🙂

mirka285
16. dec 2010

@oacka vyraba to ten isty vyrobca co Sunar..moj Gabo si to varieva na veceru a uz tam bolo len trochu,tak som chcela nech mala ochutna a vobec ju nechcela,zjedla 5 lyziciek a potom ju plula,ale mlieko stiahla 130 potom...nevadi,aspon ju nebuduce nekupim ked viem ze jej nechuti...

oacka
16. dec 2010

@gabika41 ja na našej nejako povahu ešte nevnímam.... ale každý mi hovorí,že bude čistý roman a svokra, že bude šibalka... ale je pravda,že už len čaká,kedy s ńou začnem vystrájať, rehoce sa ako najatá! 😀

aalexis007
16. dec 2010

ahojte 🙂 Aké UM dávate vašim drobcom? Je milión výrobcov a ja si neviem vybrať. S ktorým máte najlepšie skúsenosti. Chcela by som malého začať trošku prikrmovať aj UM, lebo papká 12x za 24 hodín - čiže každé 2 hodiny. 😉 😒

monline
16. dec 2010

tuším sme všetky zvedavé ako maxi dopadla...a že jej to toľko trvá..?!? ktovie, či neskočili s Františkom na kafíčko 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre