• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@lela1809 vidis monline nas poctivo sledujea plni vsetky nase zelania:slight_smile:)
16. dec 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ani my este nemame zubky :unamused: ale zato slintame o stosest :grinning: a ako ti Leia spinkava? my sa budime cca okolo druhej a potom okolo piatej-siestej.... to stiahne vacsinou tych 180 (150). cez den max po 100ke... myslim ze ked nechce tak jej asi staci :wink: a ked papa prikrmy...tie su sytejsie :wink:
16. dec 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no hned idem pozret :wink: ako sa mate s Danielkom??? kym ja preluskam co ste popisali....
16. dec 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. dec 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 mne spinkala super ,tahala od desiatej vecera do siestej-siedmej rana,ale uz druhy tyzden odkedy ju bolia tie dasna sa mi budi okolo stvrtej a ked ju nakrmim tak spinka do tej osmej ..cez den spi este okolo desiatej hodinku as potom spi poobede 3 hodiny od pol stvrtej do po l siedmej...aku mate vahu?
16. dec 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 my mame 7kg... a zacala priberat po nutrilone...kedze uz cca 2tyzdne nemame mliecko :unamused: tak to pekne spinkate... ten nas cerit cez den uz moc nechce... ale zase ked chodim s kocikom tak obcas potiahne dve hodky...
16. dec 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 ja som dnes moc nepísala, vlastne už pár dní len tak sledujem a kým dočítam do konca, aj zabudnem na čo som chcela reagovať a skoro všetky spia, tak len čo to popíšem s partou nočných sov ..

s danielkom sa máme fajn..trocha má soplíky, už má pol roka, je nastavený na to, aby sedel alebo stál, neznáša byť na bruchu a preto sa mu stále nechce pretočiť..pritom natriasa zadkom, posúva sa, na boku je bežne..ale nechce spraviť ten navyše pohyb, aby ostal na brušku..tak trpezlivo čakám kedy to príde..poradňu máme v utorok, uvidím, či v tom bude vidieť lekárka problém alebo nie..on je pritom veľmi silný, pevný, stojí ako klinec..ale na bruchu je nerád...ako jeho otec :slight_smile: a čo máte nové vy?
16. dec 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 peknú váhu máte, malý má 7,5kg..taký drobček to je stále :slight_smile:
16. dec 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 veru, ja si vás popri iných veciach čítam, len som ešte nepísala, lebo malý spí tak trocha horšie práve a odbieham k nemu, tak nech nemusím od rozpísaného bežať..
16. dec 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 a naša včerajšia noc- šla som k nemu o pol 1, mrvil sa, prebral sa, mal zatečené sople, tak som sa rozhodla odsať, to ho samozrejme rozrevalo fest, čiže účinok nula bodov (však aj tak to mal až niekde v krku, čo som iné aj čakala?), musela som ho utíšiť na rukách..po chvíľke úsmevy, nakojila som ho, ale stále kecal..Nika ho začula, tak sa prišla s ním porozprávať, hrali sa do tretej!!!! spolu so mnou, však prečo nie? :slight_smile: potom konečne sa začal tváriť, že by aj spal, tak mi dudloval prso a zaspal..zobudil sa o ôsmej veselý :slight_smile:
16. dec 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tuším tu mám monológ, som dopadla..:slight_smile:
16. dec 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline rastie ako z vody... tak to je velky chlap ked uz sa stava :slight_smile: to s tym bruskom je mi doverne zname :grinning: Laura hned kricala ked sme ju dali na brucho... teraz ako chodime plavat tak uz je brusko jej kamarat :grinning: a dokonca sa uz aj preguli...podla mna je to individualne...ved nie kazdy drobec ma rad pasenie konikov... tak Danielko je fakt taky drobce :wink: zachvilu ho nasa bambulka dobehne... a este kojis???
no nove... az na to spanie cez den asi ani nic... a vlastne sme sa boli fotit ...teda Laura :grinning: buduci tyzden idem po fotky...tak som veeelmi zvedava... kedze ona sa na fotak doma mraci :grinning:
16. dec 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no tak veselo :slight_smile: no tak nabuduce budes muset nechat Niku nech si s nim pekne keca a ty sa odkradnes spat :wink:
16. dec 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ja dnes pojdem do hajan mam zase zvysenu teplotu a pokaslievam ..len dufam ze sa z toho nevyvinie nieco horsie..
16. dec 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 aj ja som veru zvedavá na fotky ..tie profi sú vždy také nádherné...
mňa nejak netrápi to jeho pretáčanie..však aj chodiť deti začínajú v rôznom veku, susedkina dcéra chodila ako 7 mesačná!!!!!! to sme nechápali..moja nika začala ked mala necelých 11, synovec 15..
Stále kojím, predtým som dala 1 príkrm, neskôr dva, teraz dám tri...ale snažím sa kojiť ho často, nech sa mlieko tvorí aj nadalej a nech má dosť tekutín, kedže mladý pán odmieta fľašu a nalyžičkovať toľko tekutín čo potrebuje by bol problém
16. dec 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dobru
16. dec 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 tak sa dobre vyspi a vylieč sa čím skôr
16. dec 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 určite by mi ho vrátila v tom najlepšom spánku, to nejde :slight_smile:)))
16. dec 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 dobru noc :wink: a drzim palec aby z toho nebola choroba....
16. dec 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline jaj to mate stastie ze mate mliecko :wink: ja uz tiez neriesim co vieme/nevieme oproti ostatnym babatkam... kazde je ine... :slight_smile: mne laura vobec nechce pit ziadne tekutiny... som z toho uz dost mimo...lebo v nutrilone nema dost tekutin :frowning2: dnes silou mocou vypila 30ku cajiku :frowning2: co je podla mna dost malo :frowning2:
16. dec 2010 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nasa princezna sa zacina budit letim k nej :wink: pa zatial :wink: teda dobru nocku :wink:
16. dec 2010 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 dobrú noc
16. dec 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem.Tak tu je taky mraz,ze mm musel ist do prace pesi,lebo nenastartoval auto.......... :slight_smile:
17. dec 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krááásne zamrznuté ránko prajeme zo sofinkou my už prvý šlofík ranny si davame dnes od pol siestej hore :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dec 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym,

risko mal zase teploty, takze sme vacsinu noci boli hore.. dufam, ze najhorsie mame za sebou :unamused:

nooooo a teraz idem skusit zachytit do skumavky jeho moc, drzte prst ;)
17. dec 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko :slight_smile: My dnes mame pol roka.. Tak strasne to leti...
17. dec 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi lulu aj ja mam za ulohu chytat moc, ale nejako to nesilim :grinning: ked sa mi podari cez vikend tak ok. vsak ked im to nesuri....:wink:
17. dec 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: Košice hlasia -11 :zipper_mouth:
Vcera som dostala predviancny darcek...Dosiel mi list od exekutora,ze som v roku 2001,2003 isla na cierno....ozvali sa az teraz s exekucnym nariadenim :frowning2: takze mam vyplatit 2x po 255eur :angry:
V lete bol sud a od vtedy to ma :angry: exekucna spolocnost,,,,a oni sa ozvali az teraz...je uzastne,ze mi nik nedal nic vediet....ale ako ma zivot naucil,nic s uradmi neporiesim tak to musim vyplatit :angry:
Prajem pekny den.............. :slight_smile:
17. dec 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne mrazive ranko :slight_smile:

@kafoditka vsetko najlepsie Filipkovi k polrocnynam, a tak ako som napisala aj monline, uz len 17 a pol :grinning:
17. dec 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka prajeme vsetko naj... :slight_smile:
17. dec 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok