Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
16. dec 2010

@lela1809 vidis monline nas poctivo sledujea plni vsetky nase zelania🙂)

lela1809
16. dec 2010

@tinaki1275 ani my este nemame zubky 😒 ale zato slintame o stosest 😀 a ako ti Leia spinkava? my sa budime cca okolo druhej a potom okolo piatej-siestej.... to stiahne vacsinou tych 180 (150). cez den max po 100ke... myslim ze ked nechce tak jej asi staci 😉 a ked papa prikrmy...tie su sytejsie 😉

lela1809
16. dec 2010

@monline no hned idem pozret 😉 ako sa mate s Danielkom??? kym ja preluskam co ste popisali....

lela1809
16. dec 2010

@tinaki1275 😀

tinaki1275
16. dec 2010

@lela1809 mne spinkala super ,tahala od desiatej vecera do siestej-siedmej rana,ale uz druhy tyzden odkedy ju bolia tie dasna sa mi budi okolo stvrtej a ked ju nakrmim tak spinka do tej osmej ..cez den spi este okolo desiatej hodinku as potom spi poobede 3 hodiny od pol stvrtej do po l siedmej...aku mate vahu?

lela1809
16. dec 2010

@tinaki1275 my mame 7kg... a zacala priberat po nutrilone...kedze uz cca 2tyzdne nemame mliecko 😒 tak to pekne spinkate... ten nas cerit cez den uz moc nechce... ale zase ked chodim s kocikom tak obcas potiahne dve hodky...

monline
16. dec 2010

@lela1809 ja som dnes moc nepísala, vlastne už pár dní len tak sledujem a kým dočítam do konca, aj zabudnem na čo som chcela reagovať a skoro všetky spia, tak len čo to popíšem s partou nočných sov ..

s danielkom sa máme fajn..trocha má soplíky, už má pol roka, je nastavený na to, aby sedel alebo stál, neznáša byť na bruchu a preto sa mu stále nechce pretočiť..pritom natriasa zadkom, posúva sa, na boku je bežne..ale nechce spraviť ten navyše pohyb, aby ostal na brušku..tak trpezlivo čakám kedy to príde..poradňu máme v utorok, uvidím, či v tom bude vidieť lekárka problém alebo nie..on je pritom veľmi silný, pevný, stojí ako klinec..ale na bruchu je nerád...ako jeho otec 🙂 a čo máte nové vy?

monline
16. dec 2010

@lela1809 peknú váhu máte, malý má 7,5kg..taký drobček to je stále 🙂

monline
16. dec 2010

@tinaki1275 veru, ja si vás popri iných veciach čítam, len som ešte nepísala, lebo malý spí tak trocha horšie práve a odbieham k nemu, tak nech nemusím od rozpísaného bežať..

monline
16. dec 2010

@tinaki1275 a naša včerajšia noc- šla som k nemu o pol 1, mrvil sa, prebral sa, mal zatečené sople, tak som sa rozhodla odsať, to ho samozrejme rozrevalo fest, čiže účinok nula bodov (však aj tak to mal až niekde v krku, čo som iné aj čakala?), musela som ho utíšiť na rukách..po chvíľke úsmevy, nakojila som ho, ale stále kecal..Nika ho začula, tak sa prišla s ním porozprávať, hrali sa do tretej!!!! spolu so mnou, však prečo nie? 🙂 potom konečne sa začal tváriť, že by aj spal, tak mi dudloval prso a zaspal..zobudil sa o ôsmej veselý 🙂

monline
16. dec 2010

a tuším tu mám monológ, som dopadla..🙂

lela1809
16. dec 2010

@monline rastie ako z vody... tak to je velky chlap ked uz sa stava 🙂 to s tym bruskom je mi doverne zname 😀 Laura hned kricala ked sme ju dali na brucho... teraz ako chodime plavat tak uz je brusko jej kamarat 😀 a dokonca sa uz aj preguli...podla mna je to individualne...ved nie kazdy drobec ma rad pasenie konikov... tak Danielko je fakt taky drobce 😉 zachvilu ho nasa bambulka dobehne... a este kojis???
no nove... az na to spanie cez den asi ani nic... a vlastne sme sa boli fotit ...teda Laura 😀 buduci tyzden idem po fotky...tak som veeelmi zvedava... kedze ona sa na fotak doma mraci 😀

lela1809
16. dec 2010

@monline no tak veselo 🙂 no tak nabuduce budes muset nechat Niku nech si s nim pekne keca a ty sa odkradnes spat 😉

tinaki1275
16. dec 2010

@monline ja dnes pojdem do hajan mam zase zvysenu teplotu a pokaslievam ..len dufam ze sa z toho nevyvinie nieco horsie..

monline
16. dec 2010

@lela1809 aj ja som veru zvedavá na fotky ..tie profi sú vždy také nádherné...
mňa nejak netrápi to jeho pretáčanie..však aj chodiť deti začínajú v rôznom veku, susedkina dcéra chodila ako 7 mesačná!!!!!! to sme nechápali..moja nika začala ked mala necelých 11, synovec 15..
Stále kojím, predtým som dala 1 príkrm, neskôr dva, teraz dám tri...ale snažím sa kojiť ho často, nech sa mlieko tvorí aj nadalej a nech má dosť tekutín, kedže mladý pán odmieta fľašu a nalyžičkovať toľko tekutín čo potrebuje by bol problém

tinaki1275
16. dec 2010

baby dobru

monline
16. dec 2010

@tinaki1275 tak sa dobre vyspi a vylieč sa čím skôr

monline
16. dec 2010

@lela1809 určite by mi ho vrátila v tom najlepšom spánku, to nejde 🙂)))

lela1809
16. dec 2010

@tinaki1275 dobru noc 😉 a drzim palec aby z toho nebola choroba....

lela1809
16. dec 2010

@monline jaj to mate stastie ze mate mliecko 😉 ja uz tiez neriesim co vieme/nevieme oproti ostatnym babatkam... kazde je ine... 🙂 mne laura vobec nechce pit ziadne tekutiny... som z toho uz dost mimo...lebo v nutrilone nema dost tekutin ☹ dnes silou mocou vypila 30ku cajiku ☹ co je podla mna dost malo ☹

lela1809
16. dec 2010

no nasa princezna sa zacina budit letim k nej 😉 pa zatial 😉 teda dobru nocku 😉

monline
16. dec 2010

@lela1809 dobrú noc

gabika41
17. dec 2010

dobre ranko prajem.Tak tu je taky mraz,ze mm musel ist do prace pesi,lebo nenastartoval auto.......... 🙂

boddez
17. dec 2010

🙂 🙂 🙂 krááásne zamrznuté ránko prajeme zo sofinkou my už prvý šlofík ranny si davame dnes od pol siestej hore 🙂 🙂 🙂

luludi
17. dec 2010

dobre ranko vsetkym,

risko mal zase teploty, takze sme vacsinu noci boli hore.. dufam, ze najhorsie mame za sebou 😒

nooooo a teraz idem skusit zachytit do skumavky jeho moc, drzte prst ;)

kafoditka
17. dec 2010

Bre ranko 🙂 My dnes mame pol roka.. Tak strasne to leti...

bambola
17. dec 2010

@luludi lulu aj ja mam za ulohu chytat moc, ale nejako to nesilim 😀 ked sa mi podari cez vikend tak ok. vsak ked im to nesuri....😉

karinnka
17. dec 2010

Dobre ranko 🙂 Košice hlasia -11 🤐
Vcera som dostala predviancny darcek...Dosiel mi list od exekutora,ze som v roku 2001,2003 isla na cierno....ozvali sa az teraz s exekucnym nariadenim ☹ takze mam vyplatit 2x po 255eur 😠
V lete bol sud a od vtedy to ma 😠 exekucna spolocnost,,,,a oni sa ozvali az teraz...je uzastne,ze mi nik nedal nic vediet....ale ako ma zivot naucil,nic s uradmi neporiesim tak to musim vyplatit 😠
Prajem pekny den.............. 🙂

bambola
17. dec 2010

Pekne mrazive ranko 🙂

@kafoditka vsetko najlepsie Filipkovi k polrocnynam, a tak ako som napisala aj monline, uz len 17 a pol 😀

gabika41
17. dec 2010

@kafoditka prajeme vsetko naj... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre