• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@katarina7777 ja také bludy nepozerám, nemám na to žalúdok, ale ukážky som videla, presne ako píšeš - veľké tlsté mamičky a babičky :dizzy_face:
17. dec 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja jezis ten fotoblog som videla tej sibnutej zenskej,to bola katastrofa,ale vidis,ludia su vselijaki :frowning2:
17. dec 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi žert a nesmrtelnost.. :slight_smile: tie jeho novely -áno Chantal a Jean Marc :slight_smile:...sa divím, že všetkým sa páči Lehkost bytí..tú jedinú som dočítala až na druhýkrát..
ked som čítala žert, viezla som sa zo školy z trnavy, muž mal prísť pre mňa do senca, lebo som nemala dobrý spoj domov..tak sme sa dohodli, ja osm čítala, čítala, až som sa pozrela von a zbadala ikeu...hups, zabudla som vystúpiť v senci :grinning: :grinning: , tak volám mužovi...ibaže muž si doma zabudol mobil...tak ja som sa vyviezla až na nivy a musela som počkať hodinu, kým mi pôjde bus a viezť sa dalších 45 min..a muž ma v senci chudák čakal, prišiel domov asi 15min predomnou...
17. dec 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja no ja som to videla par krat a krutila som hlavou ako ludia dokazu nicit svojim detom zivot :frowning2: a tie fotky nemaju s modernostou nic spolocne, skor s vkusom :unamused:
17. dec 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu zacalo snezit... to zas bude buraciek lebo skoro vsetci tu jazdia na letnych gumach a ja chcem ist poobede do mesta trochu po obchodoch a maleho necham s tatinom, nech bacuju chlapci :grinning:
17. dec 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja som sa neštvala a zrušila ju celkom jednoducho, nemám s tým problém, tiež mám obchodík na MMB a je tam jedna osoba, kt. ma oklamala, tak som jej zrušila účet, potom sa ešte asi 5x zakaždým pod iným menom registrovala a znova som sa postarala o zrušenie jej účtu... som hnusná :dizzy_face: :dizzy_face:

@katarina7777 to nie je ani vkus, mamičky robia z detí umelé vymaľované bábiky, ktoré nemajú nič spoločné s deťmi
a nám tu svieti slnko
17. dec 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777dobre nakup :wink:
@tanyja vsak ale co s takymi ludmi,ja by som najradsej aj hentu zrusila co ma tu Vikinku...idem radsej von vyvetrat sa trosku nech sa zase zbytocne nerozculim,cafte zatim
17. dec 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline lehkost byti sa mi tiez pacila menej.. mame podobny vkus :wink: ale mne sa napriklad ani od Coelha nepacil Alchimista a to ho vsetci ospevovali.. ja mam radsej Veroniku, alebo 11 minut, Diabla a slecnu Prymovu..
zaujatost knihou poznam.. ja som raz tak leziac a citajuc vo vani vytopila 2 poschodia :confounded: :frowning2:
17. dec 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi lulu mne sa zase alchymista pacil ako jedina coelhova kniha :wink:
17. dec 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola vidis to :slight_smile: esteze sme kazdy iny,aspon je vacsia zabava... mna v alchymistovi nebavilo stale sledovat tie jeho myslienkove pochody.. to bolo na mna moc. Ktore knihy sa ti este pacia? :slight_smile: :wink:
17. dec 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi :grinning: :grinning: :grinning: no vidis.. momentalne mi to je celkom smiesne, ze mam pruh.. :slight_smile: lebo uz fakt neviem, co este by som tak mohla ako komplikaciu tehotenstva schytat.. hadam uz len to druhe tehotenstvo :grinning: :grinning:
ano a bozsky syndrom, to je vystizne :grinning: ale aj tak ho hodnotim veeelmi pozitivne.. proste je taky aky by mal byt..
17. dec 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - bambi, prave som sa vratila a mam uz tie nase husenicky pre krpane :wink: su miluckeeeeee :slight_smile:
cize na buduci tyzden ti ju prinesiem aj s pancuskami. @luludi - stretneme sa aj s tebou aby si si prevzala pancusky :slight_smile:
17. dec 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi presne..mne sa od coelha páči veronika a to je asi všetko..ani 11 minút sa mi nepáči, je to písané strašne komerčne, účelovo, umelo, mentorsky, stratilo to to čaro, ktoré ešte ako tak v alchymistovi je
17. dec 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jeeeeeeeeeeeezis ja sa tak tesiiiiiiim :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
takze buduci tyzden dubravske rande :slight_smile: @luludi a ini kto sa chce pridat :slight_smile:
17. dec 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline - veronika sa pacila od coelha aj mne. tiez som od neho precitala hodne kniziek. posledny rok som zacala citat slovenskych autorov. :wink:
17. dec 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - inac ten chalanko co mi daval tie husenicky bol velmi sympaticky a mily :slight_smile:
baby, neviete kde som zohnala pre malu na zem taku vec ktora sa sklada ako puzzle a mala sa moze na tom hrat, lozit na tom. aby jejj nebola zima na dlazke . viete co myslim?
17. dec 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline @luludi vy ste super.. ved vy ma poznate ako vlastnu dlan :grinning: :grinning: jasne ze by som sa tesila uz to mam aj naplanovane takto.. kedze po operacii budem musiet relaxovat (vratane sexu kvoli namahe) 6-8 tyzdnov a sexovat nemozem ani po oprave krcku vlastne cely mesiac, tak pojdem na tu operaciu hned v januari (ak teda nebudem tehu, co by som nemala byt, lebo sak Ninku sme pocali az po troch rokoch ovuliek) a to hned po tom, ako si dam ten krcok vypalit.. a teda budem relaxovat a potom uz bude vsetko ok a ja mozem zacat riesit druhu/eho, hm? aspon to nebude skorpion.. teraz by to bola panna a to je tiez na nic, panny si seru do huby a su falosne.. :unamused: sorry ak som sa niekoho dotkla :sweat_smile:
17. dec 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - maxi mna napr. skorpiony neskutocne pritahuju :wink: asi pretoze poznam vsetkych "hajzlikov" skorpionikov :grinning:
17. dec 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. dec 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 koho zo slovenských odporučíš? :slight_smile:

@maxara takže si to naplánuješ pekne pokope a naraz to "vyležíš"...dobrý plán a potom hurááá na Maxa :slight_smile:)
ja som váhy, takže mňa sa to nedotklo :grinning:
17. dec 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline 11 minut som citala po Alchymistovi a Piatej hore, mozno preto sa mi zdala dost dobra, ale Coelho vseobecne pise velmi povrchne, pre mna je to v porovnani s Kunderom taky cajovy spisovatel. :slight_smile:
@katty17 @bambola: okk, tesime sa na dubravske rande buduci tyzden ;) dajte vediet podrobnosti ;)
@katty17: od banasa Zona nadsenia si citala? to bolo celkom v pohode

@maxara: ono ten bozsky komplex im dava taky ten spravny punc. Poznas blog.sme.sk? kedysi som tam pisala. Podla mna by si tam mala zacat pisat.. to bude tvoj prvy krok k spisovatelskej kariere. :slight_smile:
17. dec 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja som byk ;)
17. dec 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 @bambola @luludi heeeeej aj ja sa chcem pridaaaat :frowning2:
17. dec 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 no ja viem, ze skorpiony su urcite niekomu vyhovujuce, ale ked ja ich nedokazem nejako zvladat bez krutia hlavy.. a vykrutit si hlavu na vlastnom dietati :zipper_mouth: no co ja viem
17. dec 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline :grinning: ano presne, vylezim to naraz.. a potom huraaa na Maxa :grinning: :grinning: poviem mm, ze uz ste aj meno vybrali :grinning:
17. dec 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline apropoo s vahami urcite nikdy nepojdem nakupovat nieco, s cim by som potrebovala poradit vybrat :grinning: lebo vahy vahave nevedia, ktoru z dvoch veci vybrat a blizenci ked nevedia ktoru, vyberu oboje :wink:
17. dec 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara :grinning: :grinning: :grinning: o tých blížencoch máš teda pravdu :grinning: :grinning: :grinning: Ja som čistý blíženec a u mňa je to tak, že buď oboje alebo nič.
17. dec 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
dosla som vas iba pozdravit, neviem o com si pismenkujete, lebo ja som dnes total VYPNUTA :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
Neviem ci mi Nelu vcera u gynekologa sestricky uriekli alebo ma este nejake dozvuky z ockovania, ale celu noc nespala, od pol noci som s nou chodila po celom baraku a nie a nie spat, mrncala.... tak som ju aj pretrela s ocuranymi plienkami, potom zaspala. A rano vyzerala byt v pohode , trosku sme sa pofotili, kuk v mojom blogu a potom total rev, odmietala mi prso, tak som si odsala, ani z flasky ani z lyzicky. :cry: :cry: :cry: akooo plakala som s nou. A potom co k comu ma napadlo ze ju bachnem spat do kocara, ale to ma osvietilo az o 13,30 a odvtedy spi vonku :confused: :confused:
ale ja som uuuplne vycerpanaaaa... :confounded:
tak sa majte drzte sa, mozno vecer kuknem.
17. dec 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi byky mi nejako extra nevadia.. :slight_smile: len ma raz v jednej charakteristike zaujalo (a na mojho kolegu to brutalne sedi), ze byci su zivelni, zieraci a ze napr pri milostnych hrach lizu svoj aj partnerov pot :grinning: :grinning: :grinning: a su tak trosku fekalofili :wink:

Lulu a co by som tam pisala.. inak dnes sa cely den rehocem ako trubka.. normalne mam dobru naladu..
17. dec 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 :grinning: ano ja som o tom presvedcena, lebo ja som tiez blizenec a aj mm je, cize nas nakup je cista psychiatria.. mne sa pacia dve z desat veci, jemu ine dve a tak kupime styri z desat veci ako trebars darcek pre niekoho a potom sa doma hadame, ktoru nakoniec podarujeme, ak vobec.. a ked to skonci tak, ze on ich na stol rozlozi v roznom poradi a ja sa otocim a ukazem na jednu, tak potom nevieme, co s tymi troma :grinning: takze potom vsetci v rodine vedia, ze mozu ocakavt velmi podobny darcek..
17. dec 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok