Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tanyja
17. dec 2010

@katarina7777 ja také bludy nepozerám, nemám na to žalúdok, ale ukážky som videla, presne ako píšeš - veľké tlsté mamičky a babičky 😵

mirka285
17. dec 2010

@tanyja jezis ten fotoblog som videla tej sibnutej zenskej,to bola katastrofa,ale vidis,ludia su vselijaki ☹

monline
17. dec 2010

@luludi žert a nesmrtelnost.. 🙂 tie jeho novely -áno Chantal a Jean Marc 🙂...sa divím, že všetkým sa páči Lehkost bytí..tú jedinú som dočítala až na druhýkrát..
ked som čítala žert, viezla som sa zo školy z trnavy, muž mal prísť pre mňa do senca, lebo som nemala dobrý spoj domov..tak sme sa dohodli, ja osm čítala, čítala, až som sa pozrela von a zbadala ikeu...hups, zabudla som vystúpiť v senci 😀 😀 , tak volám mužovi...ibaže muž si doma zabudol mobil...tak ja som sa vyviezla až na nivy a musela som počkať hodinu, kým mi pôjde bus a viezť sa dalších 45 min..a muž ma v senci chudák čakal, prišiel domov asi 15min predomnou...

katarina7777
17. dec 2010

@tanyja no ja som to videla par krat a krutila som hlavou ako ludia dokazu nicit svojim detom zivot ☹ a tie fotky nemaju s modernostou nic spolocne, skor s vkusom 😒

katarina7777
17. dec 2010

tu zacalo snezit... to zas bude buraciek lebo skoro vsetci tu jazdia na letnych gumach a ja chcem ist poobede do mesta trochu po obchodoch a maleho necham s tatinom, nech bacuju chlapci 😀

tanyja
17. dec 2010

@mirka285 ja som sa neštvala a zrušila ju celkom jednoducho, nemám s tým problém, tiež mám obchodík na MMB a je tam jedna osoba, kt. ma oklamala, tak som jej zrušila účet, potom sa ešte asi 5x zakaždým pod iným menom registrovala a znova som sa postarala o zrušenie jej účtu... som hnusná 😵 😵

@katarina7777 to nie je ani vkus, mamičky robia z detí umelé vymaľované bábiky, ktoré nemajú nič spoločné s deťmi
a nám tu svieti slnko

mirka285
17. dec 2010

@katarina7777dobre nakup 😉
@tanyja vsak ale co s takymi ludmi,ja by som najradsej aj hentu zrusila co ma tu Vikinku...idem radsej von vyvetrat sa trosku nech sa zase zbytocne nerozculim,cafte zatim

luludi
17. dec 2010

@monline lehkost byti sa mi tiez pacila menej.. mame podobny vkus 😉 ale mne sa napriklad ani od Coelha nepacil Alchimista a to ho vsetci ospevovali.. ja mam radsej Veroniku, alebo 11 minut, Diabla a slecnu Prymovu..
zaujatost knihou poznam.. ja som raz tak leziac a citajuc vo vani vytopila 2 poschodia 😖 ☹

bambola
17. dec 2010

@luludi lulu mne sa zase alchymista pacil ako jedina coelhova kniha 😉

luludi
17. dec 2010

@bambola vidis to 🙂 esteze sme kazdy iny,aspon je vacsia zabava... mna v alchymistovi nebavilo stale sledovat tie jeho myslienkove pochody.. to bolo na mna moc. Ktore knihy sa ti este pacia? 🙂 😉

maxara
17. dec 2010

@luludi 😀 😀 😀 no vidis.. momentalne mi to je celkom smiesne, ze mam pruh.. 🙂 lebo uz fakt neviem, co este by som tak mohla ako komplikaciu tehotenstva schytat.. hadam uz len to druhe tehotenstvo 😀 😀
ano a bozsky syndrom, to je vystizne 😀 ale aj tak ho hodnotim veeelmi pozitivne.. proste je taky aky by mal byt..

katty17
17. dec 2010

@bambola - bambi, prave som sa vratila a mam uz tie nase husenicky pre krpane 😉 su miluckeeeeee 🙂
cize na buduci tyzden ti ju prinesiem aj s pancuskami. @luludi - stretneme sa aj s tebou aby si si prevzala pancusky 🙂

monline
17. dec 2010

@luludi presne..mne sa od coelha páči veronika a to je asi všetko..ani 11 minút sa mi nepáči, je to písané strašne komerčne, účelovo, umelo, mentorsky, stratilo to to čaro, ktoré ešte ako tak v alchymistovi je

bambola
17. dec 2010

@katty17 hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jeeeeeeeeeeeezis ja sa tak tesiiiiiiim 😎 😎 😀 😀 😝 😝 😵 😵
takze buduci tyzden dubravske rande 🙂 @luludi a ini kto sa chce pridat 🙂

katty17
17. dec 2010

@monline - veronika sa pacila od coelha aj mne. tiez som od neho precitala hodne kniziek. posledny rok som zacala citat slovenskych autorov. 😉

katty17
17. dec 2010

@bambola - inac ten chalanko co mi daval tie husenicky bol velmi sympaticky a mily 🙂
baby, neviete kde som zohnala pre malu na zem taku vec ktora sa sklada ako puzzle a mala sa moze na tom hrat, lozit na tom. aby jejj nebola zima na dlazke . viete co myslim?

maxara
17. dec 2010

@monline @luludi vy ste super.. ved vy ma poznate ako vlastnu dlan 😀 😀 jasne ze by som sa tesila uz to mam aj naplanovane takto.. kedze po operacii budem musiet relaxovat (vratane sexu kvoli namahe) 6-8 tyzdnov a sexovat nemozem ani po oprave krcku vlastne cely mesiac, tak pojdem na tu operaciu hned v januari (ak teda nebudem tehu, co by som nemala byt, lebo sak Ninku sme pocali az po troch rokoch ovuliek) a to hned po tom, ako si dam ten krcok vypalit.. a teda budem relaxovat a potom uz bude vsetko ok a ja mozem zacat riesit druhu/eho, hm? aspon to nebude skorpion.. teraz by to bola panna a to je tiez na nic, panny si seru do huby a su falosne.. 😒 sorry ak som sa niekoho dotkla 😅

katty17
17. dec 2010

@maxara - maxi mna napr. skorpiony neskutocne pritahuju 😉 asi pretoze poznam vsetkych "hajzlikov" skorpionikov 😀

monline
17. dec 2010

@katty17 koho zo slovenských odporučíš? 🙂

@maxara takže si to naplánuješ pekne pokope a naraz to "vyležíš"...dobrý plán a potom hurááá na Maxa 🙂)
ja som váhy, takže mňa sa to nedotklo 😀

luludi
17. dec 2010

@monline 11 minut som citala po Alchymistovi a Piatej hore, mozno preto sa mi zdala dost dobra, ale Coelho vseobecne pise velmi povrchne, pre mna je to v porovnani s Kunderom taky cajovy spisovatel. 🙂
@katty17 @bambola: okk, tesime sa na dubravske rande buduci tyzden ;) dajte vediet podrobnosti ;)
@katty17: od banasa Zona nadsenia si citala? to bolo celkom v pohode

@maxara: ono ten bozsky komplex im dava taky ten spravny punc. Poznas blog.sme.sk? kedysi som tam pisala. Podla mna by si tam mala zacat pisat.. to bude tvoj prvy krok k spisovatelskej kariere. 🙂

luludi
17. dec 2010

@maxara ja som byk ;)

maxara
17. dec 2010

@katty17 @bambola @luludi heeeeej aj ja sa chcem pridaaaat ☹

maxara
17. dec 2010

@katty17 no ja viem, ze skorpiony su urcite niekomu vyhovujuce, ale ked ja ich nedokazem nejako zvladat bez krutia hlavy.. a vykrutit si hlavu na vlastnom dietati 🤐 no co ja viem

maxara
17. dec 2010

@monline 😀 ano presne, vylezim to naraz.. a potom huraaa na Maxa 😀 😀 poviem mm, ze uz ste aj meno vybrali 😀

maxara
17. dec 2010

@monline apropoo s vahami urcite nikdy nepojdem nakupovat nieco, s cim by som potrebovala poradit vybrat 😀 lebo vahy vahave nevedia, ktoru z dvoch veci vybrat a blizenci ked nevedia ktoru, vyberu oboje 😉

aalexis007
17. dec 2010

@maxara 😀 😀 😀 o tých blížencoch máš teda pravdu 😀 😀 😀 Ja som čistý blíženec a u mňa je to tak, že buď oboje alebo nič.

noemarta
17. dec 2010

ahojte baby,
dosla som vas iba pozdravit, neviem o com si pismenkujete, lebo ja som dnes total VYPNUTA 😔 😔 😔 😔
Neviem ci mi Nelu vcera u gynekologa sestricky uriekli alebo ma este nejake dozvuky z ockovania, ale celu noc nespala, od pol noci som s nou chodila po celom baraku a nie a nie spat, mrncala.... tak som ju aj pretrela s ocuranymi plienkami, potom zaspala. A rano vyzerala byt v pohode , trosku sme sa pofotili, kuk v mojom blogu a potom total rev, odmietala mi prso, tak som si odsala, ani z flasky ani z lyzicky. 😢 😢 😢 akooo plakala som s nou. A potom co k comu ma napadlo ze ju bachnem spat do kocara, ale to ma osvietilo az o 13,30 a odvtedy spi vonku 😕 😕
ale ja som uuuplne vycerpanaaaa... 😖
tak sa majte drzte sa, mozno vecer kuknem.

maxara
17. dec 2010

@luludi byky mi nejako extra nevadia.. 🙂 len ma raz v jednej charakteristike zaujalo (a na mojho kolegu to brutalne sedi), ze byci su zivelni, zieraci a ze napr pri milostnych hrach lizu svoj aj partnerov pot 😀 😀 😀 a su tak trosku fekalofili 😉

Lulu a co by som tam pisala.. inak dnes sa cely den rehocem ako trubka.. normalne mam dobru naladu..

maxara
17. dec 2010

@aalexis007 😀 ano ja som o tom presvedcena, lebo ja som tiez blizenec a aj mm je, cize nas nakup je cista psychiatria.. mne sa pacia dve z desat veci, jemu ine dve a tak kupime styri z desat veci ako trebars darcek pre niekoho a potom sa doma hadame, ktoru nakoniec podarujeme, ak vobec.. a ked to skonci tak, ze on ich na stol rozlozi v roznom poradi a ja sa otocim a ukazem na jednu, tak potom nevieme, co s tymi troma 😀 takze potom vsetci v rodine vedia, ze mozu ocakavt velmi podobny darcek..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre