Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
18. dec 2010

@maxara veru dobre vyzera ta Polniska...
@noemarta prijemnu zabavuprajem,my dnes mame pohodovy vecer,kedze stromcek mam ozdobeny,otvorili sme si proseco a Gabo mi tu krici,ze dnes na kona nepojdem,vraj budeme mat nenormalne orgie 😀

maxara
18. dec 2010

@gabika41 😀 vsetci vravia, ze je cely tatino 😉 iba ja, noe a ty v nej vidite aj mna 😀
o rakoch? o rakoch si myslim, ze su prorodinne typy, obetuju sa pre rodinu, takze pozor na vyjadrenia typu, budem smutna, ked odides studovat do Kosic 😒 lebo neodidu ...
a zaroven su to skor tichsie, na minulost radi spominajuce typy, podla mna sikovne, prakticke, kreativne.. "umelecky" zalozene.. uvidim, do coho som sa trafila.. to kreativne mam na mysli skor tak, ze ked treba napr doma nieco urobit, vymysliet, co a ako, tak rak nielenze pride na riesenie, ale aj premysli, ako to previest, vyrobit a pod..
a tos tou minulostou.. najcastejsie pocujem z ust raka "stare dobre casy" .. ja neviem, mozno som blbosti popisala, ale takto mi to vychadza z tych rakov, co poznam

gabika41
18. dec 2010

@maxara dakujem.je fakt,ze rodina je pre nich na prvom mieste,ale su az moc citlivy 🙂 tak sa trochu aj bojim,co ja blizenec 😀 a rak 😀 poznam to z opacnej strany ( mama rak a ja blizenec ) a to veru boli niekedy vymeny...... 😀

ericica
18. dec 2010

kocky mala mi nespala od pol stvrtej az doteraz co je u nas nezvyk ona je po dvoch hodkach KO ,takze teraz konecne zaspala a dufam ze potiahne do 4 ked ju budim na ATB.....

@mirka285 to je dobre som sa nasmiala 😀 😀 😀 to uz takto skoro zdobite stromcek???my az na stedry den 🙂
idem si spravit poriadok v pc mam roztrusene fotkky 😉

ericica
18. dec 2010

@maxara dobre si to o rakoch napisala suhlasim s tebou ja mam obe kocky racice 😀 😀 😀
mm je panna a ja kozorozec 😉 co vies na kozorozce??????????

zrzulka
18. dec 2010

@maxara ja by som bola rada keby bol patko taky ako opisujes:O))) hlavne "umelecky nadany" to by ma fakt velmi potesilo...

zrzulka
18. dec 2010

baby my este nemame strom ani kupeny, trapkovia budeme zdobit az 24 ☹

zrzulka
18. dec 2010

@maxara teraz som pozrela stromcek, prenadherny... presne podla mojho vkusu. kde ste kupovali strom tu v PK????kde maju "pekne? a za dobre ceny???

maxara
18. dec 2010

@gabika41 aj ja som blizenec 😉 a moj otec je rak 😒 ale poznam viacerych, tak podla toho..

@ericica kozorozce moc nepoznam.. iba dvoch.. inteligentni, mozno az viac ako priemer a straaaasne nedochvilni, nepoucitelni, na vsetko maju cas a potom LTT stihaju.. ale v podstate to maju vsetko pod palcom akurat ja som na nervy z toho.. pricom ja si tiez nechavam veci na poslednu chvilu, ale oni na tu najposlednejsiu moznu.. a su tak trosku slubotechnici, obaja.. "ano, pridem na 100%" a nielenze nepridu, ale este aj nezdvihaju mobil 😀 ale zboznujem ich oboch

maxara
18. dec 2010

@zrzulka Leni tento co mame je z IKEA z tej akcie, ze za 15 kupis a ked ho donesies s blockom v januari, tak ti vratia 12 naspat. Je to jedlicka a naozaj je krasna.. ale mm oco hovoril, ze videl krasne borovice pred tescom tu u nas v PK.. vraj keby uz nemal kupenu, tak by kupil urcite tu, lebo boli krasne velke a huste.. a po 25e.. tak skus kuknut tam. Lenze hovoril mi to uz pred vyse tyzdnom 😒

zrzulka
18. dec 2010

@maxara a na otca to plati? to co si pisala? vyzvedam co??? ja ked si skladam "puzzle" o nasej rodine tak mi to tak pasuje do toho nasho rodinneho obrazu aby bol patko taky. vlastne on bude musiet taky byt nic ine mu ani nezostava... miska ho bude potrebovat. uz teraz mi je napriklad smutno ked ine deti recituju mikulasovi basnicky a ona vlastne ani nevie co je mikulas a vianoce a tak o recitovani mozem zatial len snivat...hovorim muzovi ze pato bude hovorit vzdy dve basnicky aj za segru:O))))))))))))

tie jedle kuknem pred tescom... zajtra konecne aj my ideme obzriet strom... lebo moj muz nechce kupovat skoro. vsak naco kupime po vianociach.... mozno budu povianocne zlavy 😀 😀 😀

merikac
18. dec 2010

@ericica Erika,,mala je rozkosna,,,na jednej foto vyzera ako keby bla namalovana,,straaaaaaaasne chutna,,,,,,,,,,,,to je fajn, ze uvidtanie sa vydarilo,,,,a uz ste fit,,

merikac
18. dec 2010

@bambola co to citam,,vy marodujete a kazdy po svojom 😠 ....tak ale utecha,ze si porobila skusky,,,a ides vianocovat,,,,,,,,,,booze ja mam taku super naladu,,,som taka roztopena ako vlaaacny med 😀 - jak ja som takych ludi kedysi nemusela a dako sa to teraz na mna nacapilo 😀

merikac
18. dec 2010

Dobry vecer milujuce maminy,,sikovne gazdiny,obetave milenky a dokonale kocky- v jednej osobe,,,,,,,,,teeeda, vy to kedy stihate aj pisat aj pracovat,?,,,mam co robit aby som si z tych utrzkov, ktore som zachtila pri "listovani" urbila obraz,,,,,,,stromceky uz mate porobene,,,@maxara- ten tvoj vo mne vyvolal nostalgiu z nasich prvych vianoc s deniskom,,,,,,,,,,vsimla som si za nim naaadherny obraz,,,,kraaanse,,,,,,,,,,
citam, ze ste sa bavili aj o nejakom nechutnom albume,,no musim ist citat,nech som v obraze,,,,,,,,,,,

maxara
18. dec 2010

@zrzulka no na mojho otca vacsina sedi.. az na to, ze to prorodinne orientovany sa dost dlho prejavovalo skor k rodine jeho povodnej, cize k mame a bratovi.. a az teraz neskor citit, ze aj na nas mu zalezi a velmi.. a najhorsie je, ze medzirecou vypotim nieco a on nic nepovie a o pol roka zistim, ze on nieco urobil, co ho vyrazne spomalilo v napredovani a to iba preto, ze ja som povedala, ze chcem to, ci ono.. a pod..

maxara
18. dec 2010

@merikac 🙂 vdaka za pochvalu. a preco ti moj strom pripomina vase prve vianoce?

merikac
18. dec 2010

@maxara lebo tak vyzera a je zivy,,,,proste ked som sa nan pozrela,,tak taka silna asociacia,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀

maxara
18. dec 2010

@merikac som tam pomiesala dost vela ozdob 🙂 sa mi paci.. este salonky povesiam.. ale teraz robim treti kalendar, zajtra ich idem tlacit ku kamaratovi do roboty, tak to musim mat hotovo 😵

merikac
18. dec 2010

@maxara to bude ako darcek pre rodinu a keden pre vas??...................mne sa pacia gycove vianoce,,,vlastne,,vianoce aj take su,,,ja ked po vianociach poskladam a poupratujem vsetky ozdoby,,tak mi zrazu pripada nas byt holy :DDDD

maxara
18. dec 2010

@merikac bude ich 6, 3 a 3 rovnake a idu nasim a mojim sestram a mm rodicom a babkam...
myslis, ze ten moj stromcek je gycovy? ☹ mne sa paci.. 😔

tinaki1275
18. dec 2010

@katarina7777 dik za tie linky ..poslem maminu nech to vybavi ..lebo mi tu sibne..☹

merikac
18. dec 2010

@maxara je nadherny - vskutku a paci sa mi,, ale ty si okomentovala,,ze je toho vela,,,na margo toho som napisala, ze mne sa pacia gycove vianoce,,lebo tie take su,,,,,,,a vlastne,,gyc pre vianoce neznamena nieco skarede,,ale pekne,,,,,,,,,,,Vianociam venujeme najvasiu pozornost,,,aj ked z krestanskeho hladiska navacim sviatkom je velka noc- ale pri tej sa az tak pri ozdobovani nevysantime ako na vianoce,,,,,,,,,,,,,,,

merikac
18. dec 2010

baby,,ja som dnes bola korzovat- na korze v Prievidzi,,s tym, ze dokupim nejake darceky za peniaze co nam dali svokrovci a zanesiem im to,,kupila som akurat Denisovi mikinu a ja som si za nekrestanske peniaze- teda aspom pre mna kupila, sportovy kabat,,,tak mi padol do oka a potom aj na seba, ze som neodolala a kedze ma mamina posmelila,ze ved cely zivot robis,,zasluzis si,,tak som potlacila vycitky a odhodlala sa ist k pokladni,,,a tak som volala mm, ze ak nema pre mna darcek, ze mi nemusi nic kupovat,,a on,ze uz ma,,,,tak ja som mu povedala,,ze faaaaaaaaaaaaakt??- teeeda, ja som ale musela tento rok straaasne posluchat, ze si zasluzim tolko darcekov 😀 - a este som si kupila k tomu kabatu, taku pilotsku capicu 😀 😀 - uz davno som nemala taku radost z niecoho co om kupila sama sebe- som moc sebecka ????????? ☹ ,,,,,,,,,

tinaki1275
18. dec 2010

tak som trochu zmeskana zase ale stiham aspon docitat kedze ste toho az tak vela dnes nepopisali ..ja som mala asi najhorsi den dnes za poslednych 6 mesiacov..☹..vsetko sa mi sypalo od rana..mala bola extremne nervozna..vobec nechcela papat..baby mne uz druhy den odmieta mlieko ..teda narvem do nej za cely den nejakych 400ml ..a opredtym pila 800..samozrejme ovocie mi na desiatu spapa bez problemov a trosku zeleniny na obed ,a vecer polovicna porcia kase..ale minuly tyzden stale pila okolo 700 aj popri prikmoch ..no uvidim co bude zajtra..musela som k svokre pre ten darcek ,nejaka jej kamoska z USA dosla a doniesla fakt nadherne satocky pre Leiu..svokra mi hodila zopar poznamok ,vydrzala som ..mala tam revala celu hodinu co sme tam boli ..a svokra si neda povedat a furt ju nasilu berie na ruky a navlaca aj ked mala ide az do vyvrtky od placu ..potom som si vsimla ze mala ma krku zozadu normalny skrabanec az akoby do krvi ..neviem ci sa nejako oskrela o svokrine prstene alebo co ..ale uricte sa to stalo tam..chuda plakalo potom cele pooobede,kazdy bodik je tam presne konci a sucha jej to ..potom dosiel mm domov zase zniceny z roboty a oznamil mi ze ide robit aj zajtra a to som uz vybuchla..a chytil ma taky zachvat ze sa az hanbim ..smarila som tanier o zem ze sa na to mozem s prepacenim vys...a ze sa zbalim a radsej pojdem k mame na svk ze tam aspon nebudem cele dni sama..proste som to cele nezvladla..az mito potom bolo luto ..a tak ma chytil zachvat placu a revala som asi hodinu ,este ze mala cely cas spala.. apotom som proste povedla mm ze sa idem previest a sadla som do auta a 40 minut sa vozila 140 po dialnici ..a dosla som k zaveru ze som asi zrela na psychiatra..a ked sm sa vratila mm uz krmil malu ,ktora mu odmietala mlieko tak ako mne,tak som ho nechala mordovat sa s nou 2 hodiny ..az pred chvilou som do nej narvala 100 mlieka a ulozila ju ..uvidime dokedy bude spat ..tak som sa zase kvalitne postazovala ☹

luminkasp
18. dec 2010

@tinaki1275 hore hlavu, v zahranici je to obcas asi u kazdeho trochu na psyhiatra 😉

luminkasp
18. dec 2010

@maxara, maxi ninka je taaaak nadherne dievcatko, aj stromcek mate krasny, ale z ninky som uplne paf 😉

merikac
18. dec 2010

@tinaki1275 ,,,sila vianoc- sviatkov rodiny -dokaze dobre potrapit kazdu rodinu, kde je mm stale v praci, dobre poznam ten tvoj zachvat zurivosti,,ja som sa tak vyskriekala v piatok na mm, ktory slubil, ze bude doma a mam prist z prace okolo obeda, ze si spavime vylet a pojdeme kooonecne od leta po prvy krat ako rodina niekde na obed a aj nakupime uz k vianociam aby sme sa vyhli plnym obchodom duduci tyzden,,jasne,,ze okolo 11 doobeda mi zavolal, ze musi do prace,,prisiel az oklo 19,30- behli sme do tesca,,dnes doobeda kupil pstruhy, kapra a siel do prace a pride az 23.12-------- jedine stastie,,ze mam okolo seba priatelov a rodicov,,inac by som si to svihla asi ako ty 140 -tkou,,takze si v pohode,,len to na teba dolieha,,, skus sa nejako ukludnit a zameraj sa na to co ti prinasa radost,,,je to tazke,,ale mne to pomaha,,,,,,,,,,, 😵

tinaki1275
18. dec 2010

@merikac @luminkasp dik za pochopenie baby ..dnes som to totalne nezvladla..a stale sa citim mizerne..nemam chut na nic.. ani sa zdvihnut z gauca a ist pod sprchu ..ja by som potrebovala proste aspon pol dna pre seba samu ..a to nehrozi ..nemam kde nechat malu ..vsetky kamosky su prec...nie je tu nikto .no budem to musiet nejako zvladnut ale mam pocit ze toto budu moje najhorsie Vianoce..

maxara
18. dec 2010

@tinaki1275 ☹ ano, je to tazke, ked si tak daleko od rodiny.. a akoby si nikoho nemala za sebou.. neviem, ako ti poradit.. asi nijak.. kedze som v tvojej kozi a ani podobnej situacii este nikdy nebola.. ale mozno nepotrebujes poradit, len sa vyrozpravat.. a zas sa ti ulavi a bude dobre.. ved ty vies, aka si s tm stastna.. a ako ti na SVK nieco chyba a vadi.. 😔

@luminkasp 😵 po mamicke 😀 zartujem

tinaki1275
18. dec 2010

@maxara krasny stromcek ,taky by som hned brala....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre