Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
19. dec 2010

@monline ked budem mat cas tak hodim nieco do sukromnej... ale ci je to speci neviem 😀 a danielko je paradny, taky sinter vyzera 🙂

macik27
19. dec 2010

ahojte, vidím že kukáte vianočné fotky tak aj pridám 🙂

katarina7777
19. dec 2010

@merikac kolisku som umiestnila strategicky pri stromcek aby v nej maly trosku bol, inak sa mu v nej velmi nepaci, esteze bola zdedena inac by ma slahlo keby som ju kupila .... mne sa aj tvoj stromcek velmi paci, taky moderny s tymi ruzami, aj tu velmi letia kvety a umele ovocie na stromcekoch. 😉

merikac
19. dec 2010

@lela1809 oslavil paradne,,,ale nechceli sa fotit........som si myslela,,ze 15tkou dostane rozum,,ale som sa hlllboko sklamala,,,,, 😀

lela1809
19. dec 2010

@katarina7777 nadherny stromcek 🙂 na dalsie foto som aj ja zvedava... prihod nejake foto interieru 😉

merikac
19. dec 2010

@katarina7777 ,,,to je skoda,,,ale vyzera to velmi efektne,,,no co uz,,ked tie nase deturence si neuvedomuju hodnotu a caro kolisok a postielok,,,ja by som si to s nimi hned vymenila 😀

lela1809
19. dec 2010

@merikac 😀 casom aj rozum bude 😉

katarina7777
19. dec 2010

@macik27 krasne fotky mas aj v albume, hlavne ta kde je Karolinka v ruzovych satockach v kosi... na zjedenie

merikac
19. dec 2010

@macik27 KArolinka je rozkosna,,a v tych ružovych satickach je ako babika

macik27
19. dec 2010

@katarina7777 ďakujem... bola zlatá aj keď sa tam trošku bála

lela1809
19. dec 2010

@macik27 krasna je v tych satockach 😉

merikac
19. dec 2010

@lela1809 začinam veru pochybovat,,ci sa tomu mojmu synatorovi ten rozum vyhyba- to ako v tej rozpravke s bohdalovou:D

katarina7777
19. dec 2010

@merikac neboj do 40-tky dospeje 😀

macik27
19. dec 2010

@merikac
@lela1809 tak tie jej ozaj pristali 🙂 ako taká malá prinzezná .... mali sme ešte jedny krásne ale to už by bolo na ňu priveľa...nabudúce 😀

merikac
19. dec 2010

@katarina7777 😀 😀 😀 😀 😀 - aspom, nech sa jeho zena na stare kolena potesi ?? 😀 😀

merikac
19. dec 2010

@macik27 no veru,,my sme nasu prezlikali pri foteni 3x,,ale tie posledne zabery uz ledva zvladala...........

monline
19. dec 2010

@merikac a čím ťa zas trápi? však je to taký zlatý chlapec..-)

monline
19. dec 2010

@macik27 krásne fotky ..malá je hotová princeznička

macik27
19. dec 2010

@merikac ona už pri tých vianočných plakala tak sme to nechali tak...veď zopár záberov sme spravili, nám to stačí 😉

macik27
19. dec 2010

@monline ďakujem...ešteže má tatino zbrojný preukaz 😀

merikac
19. dec 2010

@monline momentalne,,ma utlm,,ale pret tyzdnom ma vytrapil riadne,,,,je mi to aj luto,,ale v navale zlosti som mu vykricala,,ze este ze mam Emmu, lebo take nepodarene dieta ako je on,,,nema nikto:.-((((((((((((((((

katarina7777
19. dec 2010

@merikac neboj ved on vie ze si to povedala len v zlosti... to sa nerata 😉

inak kde sa nam dneska tula Maxinka? 😕

merikac
19. dec 2010

@macik27 a vidim, ze si zmenila foto aj ty,,,,

lela1809
19. dec 2010

@merikac 😀 nieco vyviedol?
@macik27 tesim sa 😉

macik27
19. dec 2010

@merikac veď sa musím ukázať keď na chvíľu vyzerám k svetu 😀

merikac
19. dec 2010

@lela1809 jaaaj, to je na dlho,,,on vyvedie vzdy nieco v skole,,doma s nim nemam najmensi problem, este stastie,ze idu prazdniny,,ja sa ne ne tesim viac ako moj syn 😀

monline
19. dec 2010

@merikac juj, to si nemala..a ak sa to stalo, tak sa mu ospravedlň za ten výrok, vysvetli mu, že ťa vyprovokoval správaním, že to rozhodne tak nie je...ono to tak možno nevyzerá, ale tie naše deti sú extrémne citlivé a tieto veci si dlho pamätajú...a nie vždy pochopia, že my to navždy s nimi budeme myslieť dobre

mirka285
19. dec 2010

@merikac Marianka aj moj je obcas nepodareny 😒

merikac
19. dec 2010

@monline stalo sa,,,straaaaaaaaaasne ma to mrzelo hned v momente, ked mi to uz vyslo z ust ☹ ,,,,ale on uz tak extremne provokoval,,ze som jednoducho nezvladla emocie,,,,,Ved vie, ze ho lubim,,

lela1809
19. dec 2010

@merikac to ano... ked ta niekto vytoci tak povies aj to co ta potom trapi... si mu to potom vysvetlila ze to bolo v zlosti vsak... aby sa to s nim netahalo... teda ja si aspon zo svojej mladosti pamatam ze som schytala facku od mamy za nieco co som nevyviedla...a dooost dlho ma to stvalo... kedze vedela ze to nebolo pravom... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre