Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
23. dec 2010

baby, ktorá používa ešte nutrilon 1, mne ostala ta mala krabička, tak by som poslala, som nevedela, či mi bude chceť hami, ale chcel a ostal mi nutrilon, čo som mala v rezerve....tak mi napíšte, by som ho hned poslala....

adelaine
23. dec 2010

@maxara ja som jedla vitaminy, z tych mi bolo zle ako psovi, kupila
som si aj Dercos od Vichy a prd :(((((( ja uz neviem, co s nimi...

luludi
23. dec 2010

@maxara @adelaine nooo, mne co nahodou nevypadne same, to mi risi vytrha 😒 ale nevadi... david slubil, ze ked ostanem holohlava, ze mi necha dorobit vlasy, z coho usudzujem, ze sa tak nestane 😀 😀 😀

miki060707
23. dec 2010

@maxara no maxiiiiii, prestaaaaň, no som zas v šoku, normálne mi slza vybehla od dojatia, ja niesom zatial v hmotnej nudzi, neviem síce kolik dostane pn mm, uvidime po januáry, 😉
😉

maxara
23. dec 2010

@miki060707 no ved to nevadi, ze nie si v uuuplnej hmotnej nudzi.. 😉

@luludi 😀 a jasne ze sa pochvalim tou zstenou.. je to super napad podla mna, lebo tie podsedaky co som kupila su take rovne, nie take vankusovite a su krasne aj same o sebe.. ja ci len spolu zosijem a ked sa mi bude chciet, nieco na ne ninke povysivam.. 😵 a k tomu sa bude ta stonozka paradne hodit.. z druhej strany, ako zabrana abynespadla z postele

maxara
23. dec 2010

@adelaine no ja som tiez bola uz na nervy, ale nastastie teda, mne sice este padaju, ale ked vidim vyrastat, az tak ma to netrapi.. akurat ze plynulo prejdem zo stredne dlhych na extrakratke vlasy 😀

yoda_
23. dec 2010

Ahojte, potrebujem surne radu. Asi ste uz riesili prechod z materskej na rodicovsku dovolenku. Ja som sa nejak pozabudla a teraz mi z roboty volali, ze na rodicovsku mozem nastupit dnes. Lenze mam este nejaku dovolenku, a tu ked si vycerpam teraz, tak na rodicovsku dovolenku nastupujem v januari. Moja otazka - ak nastupim na rodicovsku dnes, tak budem mat od statu priznanu povodnu vysku rodicovskeho prispevku alebo nie? Este som nepodala na urad ziadnu ziadost.

Dakujem, prosim, ak tu je nejaka znala zena, nech mi odpovie, potrebujem to asi do pol hodky.

yoda_
23. dec 2010

Povodna mi vychadza vyssia ako by mi vysla ta co schvalila sucasna vlada.

maxara
23. dec 2010

@yoda_ ak nastupis dnes, dostanes este vyssi rodicak

oacka
23. dec 2010

@yoda_ ja som to chcela urobiť tak ako ty, ale všade mi hovorili,že ak nastúpim až v roku 2011 na rodičák,dostanem nižší. tak som zrušila dovolenku od zamestnávateľa a vybavila som si rodičák od 16.12. pôvodne som chcela byť celý december a január na dovolenke.

mirka285
23. dec 2010

@yoda_ ale to neurcuje tvoj zamestnavatel kedy mozes nastupit na rodicak..ty nevies od kedy do kedy si na materskej??lebo podla toho kolko ma tvoje dieta mesiacov to mne vychadza,ze na Rodicak mozes nastupit az v januari ☹ koceny vy nestraste s Vilim,ja uz mam dve deti,takze vam dam s radostou prednost 😉 Tiramisu mam hotovu,este sa pustim do druheho kolaca a potom este vytriet dlazky a mam poradek 🙂

mirka285
23. dec 2010

@yoda_ ale ak si nastupila na matersku skor tak to este stihas 😉 ale ak si nastupila 6 tyzdnov pred porodom tak na rodicak oficialne nastupujes az 4.1.2011 ☹

yoda_
23. dec 2010

@mirka285 - aj mne to tak vychadza. Jaaj , nie, pockaj, MD sa urcuje od planovaneho terminu, a ja som 5 dni prenasala. Takze ja som to blbo ratala 6 tyzdnov nie od nastupu na MD ale od kedy sa Matej narodil. Koza. Ale dakujem vam za rady.

bellablonde
23. dec 2010

@yoda_ uplne s istotou budes vediet, ked si medzi papiermi najdes rozhodnutie zo socialnej poistovne o priznani materskej... tam mas presny datum od kedy si. K tomu priratas 28 tyzdnov a je to. Nemas sa ako pomylit. 😉

kocky ja vam tiez idem popriat stastne a pokojne sviatky,
aby ste ich prezili v najmaximalnejsej pohodicke
so svojimi najdrahsimi 😵 😵

bambola
23. dec 2010

@luludi lulu mam pre teba tip ale osobbne si myslim, ze urcite o tom vies 😉 bezlepkove a veeeeeeelmi fajne su tie torty z ikey 😉 😝
@katty17 uz som prisla na to co piska 😉 je to chvost tej stonozky, ta zelena bombula, treba postlacat 😉

mirka285
23. dec 2010

tak peciem ten druhy kolac a skoro ma mrdlo...medzi surovinami je napisanych sto dramov masla ale v postupe pripravy uz maslo nefiguruje...tak som ho supla do toho cesta a neviem ci som urobila dobre,lebo ako na ten kolac pozeram vobec sa mi nezdvihol ale ostal nizky ☹ normalne sa mi teraz nan ziada urobit nejaky krem alebo nieco ale netusim aky,ako to mam zachranit 😢

luludi
23. dec 2010

@bambola si zlata 🙂 ano, vieme o tych tortach 🙂 aj ich kupujeme.. len mi je trochu vzdy luto mm, lebo domace, su domace 🙂

lenuss84
23. dec 2010

ahojte.želám všetkym takto v predstihu krásne a bohaté Vianoce.zajtra sa k PC isto nedostanem tak preto uz dnes.nech sa mate len a len dobre,a nech všetky detičky maju večer v očkach odraz ligotavych svetielok zo stromčeka a nech všade počuť len detsky smiech.papa.Lenka,Adrika a mm Michal 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

yoda_
23. dec 2010

Este raz dakujem za rady, zelam vam pekne sviatky a ja idem robit pernikovu chalupku. Sa vam pochvalim, ze sa nam dnes nasa selma zubata zmenila na selmu dvojzubu.

strasska
23. dec 2010

@mirka285 tak ako, vydaril sa kolac? vyborny krem je zo zlatych klasov, ktory sa potom zmiesa s kyslou smotanou, ten asi poznas
alebo parizsku slahacku skus na to supnut 😉

oacka
23. dec 2010

ahojte! ja pečiem jahodkovú tortu pre našu dvojzubú jahodku nezbednú, dnes má pol roka! 😀

mirka285
23. dec 2010

@strasska som presne ten krem z tych zlatych klasov chcela urobit,ale nakoniec som si to rozmyslela,ze co ked sa tam nebude hodit a urobila som dobre 🙂 ked som totizto na ten kolac urobila este cokoladovu polevu a posypala hp orechami,tak vo finale vobec az taky nizky nebol,takze som so sebou spokojna 🙂 🙂 kolaciky mam upecene,dlazky vytrete,akurat,ze nemame vobec nakupene ni na pitie,kedze u nas sa vobec kupovane malinovky nepiju ani mi to nedoslo,ale vyslem Gaba na nakup ked pride z roboty,lebo vsak ked dojde nejaka navsteva tak ju nemam ani com ponuknut....

mirka285
23. dec 2010

@oacka priznaj sa,ze si ju pecies pre seba,Kika este nemoze tortu 😀 inak som si vsimla,ze dnes sme vsetky akcne 😕

miki060707
23. dec 2010

ahojte, došla som vás kuknuť, až teraz obedujem, cestoviny, kečup a cesnak, tak narýchlo .. 🙂
no, došiel brat na návštevu a on robi tam, kde mm a mu oznámil, že sa u nich bude prepušťať, takže ak bude dlhšie marodovať, tak asi s tým môže počítač, no fasa, pôžička na krku, kurnik, keby sme to vedeli skôr, by sme nič nekupovali, ale čo už teraz, hadam ho neprepustia, ale......
asi aj budeme v hmtonej nudzi maxi, 😀 teraz sa mi smeje, ale čo už narobime, ...

maxara
23. dec 2010

@mirka285 😀 sme akcne, lebo nam hori za usami, kedze sme si to nechali vsetko na poslednu chvilku.. tak ale naco umyvat podlahy, ked po nich do vianoc este pochodim budu vyzerat hrozne, nie?

@miki060707 ☹ tak sa ti aspon tie plienky zidu

miki060707
23. dec 2010

@maxara to veru.... 🙂 ale hadam ho neprepustia, šak vás budem informovať, keby som vedela kolko taká liečba trvá...no uvidime

monline
23. dec 2010

@miki060707 podľa mňa ho nemôžu prepustiť kým bude na maródke..a ak, tak jedine s odstupným a z vážnych dôvodov

mirka285
23. dec 2010

@maxara ja uz som hotova,idem k mame na kavu 😉
@miki060707 Moni dobre hovori,len tak ho nemozu prepustit...

luludi
23. dec 2010

@miki060707 ja nemam pristup do sukromnej temy, zabudla si na mna, prosim hod mi na teba adresu do IP 😅
Vypoved moze dat zamestnavatel az po roku nepretrzitej pnky a aj to s odstupnym a len zo zavaznych dovodov. Neboj, ono to pojde, minutu po minute, den po dni, postupne, s kazdou krasnou a stastou malickostou, s obycajnymi jednoduchymi dokonalymi okamihmi .. mne mozes verit 😉

ericica
23. dec 2010

@miki060707 moja aj ja som sa zaregistrovala na hami a ked mi dojde balik tak ti ho zoberiem ososbne ved ti aj tak dlzim navstevu a chcem kuk Kikiho... 😀 😀 😀 povedz mu nech nachysta gin 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre