Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
24. dec 2010

dobry vecer nocne sovy 🙂

monline
24. dec 2010

@tinaki1275 a ja si idem čítať...dobrú noc kočky
@bambola

monline
24. dec 2010

@merikac jeeej, tak ešte neidem preč 🙂

monline
24. dec 2010

@merikac tak ako prešiel dnešný deň? patrične si slzila? 🙂

tinaki1275
24. dec 2010

@merikac vitaj si zavitala v poslednom momente 🙂

merikac
24. dec 2010

presne tak Mon,,,asi som nebola sama, ktora hodila slzu 😀
@monline

merikac
24. dec 2010

@tinaki1275
@monline a coze, coze,,vari ste sa chystali uz do perin?? ja som tak strasne unavena,ze asi ani nezaspim..neviem, ci sa to stava aj vam,,ale prekrocila som akusi hranicu- neviem aku,,ale ja si myslim,ze nejaku a ked ju prekrocim nemozem potom zaspat

bambola
24. dec 2010

@monline @tinaki1275 @merikac dievcata pozerala som s mm telku ale teraz sa mi prebrala mala tak idem zalahnut. dobruuu

monline
24. dec 2010

@merikac to poznám..o ôsmej mám čo robiť aby som nezaspala skôr ako Daniel a potom akoby uťalo..a buntoším do noci..včera som bola hore do tretej pri pc a potom ešte pri telke..ale ráno trpím, ešteže muž sa o malého postará a prso vytiahnuť zvládnem aj poslepiačky 🙂
veru slzila som 🙂

monline
24. dec 2010

@bambola dobre sa vyspite, páá

merikac
24. dec 2010

@bambola dobru ,,,,,,,pekne snicky a hlavne si oddychni

merikac
24. dec 2010

@monline no aj ja,,a hlavne, ked sa spomenulo, ze takto pred rokom sme netusili, ze toto male stvorenie si nas uplne ziska a opanta nas natoko,,ze sa cely nas svet toci okolo neho..........a druhy krat som zaslzila,,ked som si odbalila darcek.........ak by som mala najblizsie slzit,,alebo vobec niekedy,,tak nech su to vzdy slzy stastia

tinaki1275
24. dec 2010

@merikac ano stava sa mi to ..ale dnes nehrozi ..som mrtva od unavy ..

monline
24. dec 2010

@merikac krásne..a ja ti to aj prajem...a čože si si odbalila?

tinaki1275
24. dec 2010

zobudila sa mi mala ,to bude tym ze zaspala uz o deviatej ...dufam ze mi zaspi rychlo ..papa sovy 😉

merikac
24. dec 2010

@tinaki1275 precitala som ,ze si stedry vecer zvladla,,a tesis sa uz na ten buducorocny slovensky,,,,,,,,,,,,,

tinaki1275
24. dec 2010

@merikac tak tak ..uz tu toho mam dost ..zajtra este prezit svokru ... 😒

monline
24. dec 2010

@tinaki1275 tak sladké sníčky vianočné..pááá

merikac
24. dec 2010

@monline mm, ma prekvapil notebookom- normalne som onemela,,,ale viac ako z neho som sa tesila z darov, ktore sme nadelili rodicom a detom,,,)Emma bola vo vytrzeni,,zaspala az teraz nedavno,,,lebo sme boli este u svokrovcov,,,dufam,ze v noci prespi aspom 5 hodin,,,,,,,,,,,,,,,,A co nove sa tu udialo??..

merikac
24. dec 2010

@tinaki1275 neboooj,,to zvladnes lavou zadnou,,,ale zas uznaj, my sa tu tesime,co napises,,ze si tam prezila a cim ta svokra prekvapila,,aj ked si uz myslis,,ze prekvapit nemoze 😀

merikac
24. dec 2010

@luludi jeeej krasny obrazok si nam nadelila,,velmi ma to potesilo,,takze vdaka ti zan 😵

monline
24. dec 2010

@merikac dievčatá prežívajú vianoce a moc tu neboli dnes..Daniela som mala práve unaveného, lebo málo spal poobede, tak bol taký nijaký..

merikac
24. dec 2010

@monline uz som sa preluskala,,vidim, ze sa dnes pisalo striedmo,,,ja som sa na Mk ani len neodstala,,,,,a ako Daniel zvladal ten humbuk ked sa k vam nahrnuli deti? ci uz je zvyknuty?

merikac
24. dec 2010

@monline ako Danielkovi paci v bezke??.....mate krasny stromcek,,,zladeny k farbam miestnosti

merikac
24. dec 2010

mon,,idem uz aj ja do hajan,,krasnu noc prajem,,,,,,,,,, 😵

monline
24. dec 2010

@merikac je zvyknutý..u našich tie bubny robili strašný hluk..spolu s výskajúcim marečkom, tak len ticho sledoval, ozval sa až ked nastalo ticho..hore u brata ho už muž všelijako nosil a zabával, lebo začal byť upišťaný, tak sme prišli domov, aj ostatní prišli po darčeky, ale ja som už vzala malého nakojiť..už to vyzeralo, že zaspí, ale najedol sa a pustil prso a rehot..tak sme boli ešte chvíľu dole s nimi

monline
24. dec 2010

@merikac dakujem 🙂 páči sa mu chodítko, ale vie len cúvať..zatiaľ v nom len pózuje 🙂
aj ja už idem od pc..začala som čítať knihu, tak uvidím, či sa bude dať pri danielovi teraz svietiť, alebo to nechám na zajtra..dobrú noc 🙂

maxara
25. dec 2010

Ranko damy..
no pozrela som z okna a skoro som odpadla.. taketo pocasie desneeee, fuka a snezi do toho a pritom je len okolo 0 stupnov, cize zas o nicom.. ja som vcera len rychlo nakukla, ani fotky som nedala, lebo som fotak zabudla u nasich, kam sa dnes chystame, takze potom vecer alebo zajtra natiahnem..

sarai
25. dec 2010

ahojte, neviete nahodou, kedy zvycajne zacinaju deti stvorkovat?

gabika41
25. dec 2010

prajem pekny den aj ked to tak vonku nevypada.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre