Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
27. dec 2010

@bambola ja som mala len legíny dnes a strááášna zima..nechcelo sa mi ísť dnu doobliekať sa, tak som vydržala..ani rukavice, čapicu a šál som nemala, však načo aj? slnko svieti 😀 ale len cez oblok

bambola
27. dec 2010

my uz mame dnes za sebou kombinaciu mrkvicka+zemiak a spapala dost 🙂 uz ma aj oranzove hovienko ktore nejde vyprat 😠

monline
27. dec 2010

@bambola myslíš, že oteplovačky robia aj v takých veľkých rozmeroch pre mňa? 🙂))

tinaki1275
27. dec 2010

@monline tak pridam ryzu zajtra,ma byt normalne uvarena alebo rozvarena?
joj baby u nas by ste si prechadzok uzili ,dnes som bola menit nejake darceky v meste cez obed a malu som mala v maxicosi a mala oblecene len jedno body s dlhym rukavkom a rifle a jeden svetrik na to ..a ponozky ...a deku som jej vzalal ebo sa potila..bolo zase 22stupnov.. ale to ona nespi to sa len obzera po svete ..kdeze spat 😀 jedine v aute v sedacke akonahle vytiahnem sedacku a nakliknem na kociar koniec spanku 🙂

bambola
27. dec 2010

@monline jaaaaaaaaj trubka 😀 my sme dnes von nebolli lebo mala spala aj doma ale zajtra zase ideme 🙂

monline
27. dec 2010

@bambola môj zemiak nemá rád..dokonca ani v kupovanej výžive tie so zemiakom vypľúva..nechápem, že to tak rozlíši, mne prídu na jedno kopyto tie kupované

monline
27. dec 2010

@tinaki1275 tá ryža ako sa podarí, stačí uvariť, netreba rozvariť, však rozmixuješ
to teplo závidím..nemám rada suchú veternú zimu ☹ to sa mi ani nechce nos vystrčiť z domu

bambola
27. dec 2010

@monline ale prosim ta, vsak lyzovat chodia aj mladi aj stari, aj vysoki aj nizki, aj chlpati aj oholeni, aj mili a nemyli 😀 😀 oteplovacky najdes na kazdeho 😉 moja mama ma dokonca doma overal 😀 😀 😀 (ale nenosi 😉)

bambola
27. dec 2010

@monline vidis, deti neojebabres, aspon vies, ze tam je co tam ma byt 😀

monline
27. dec 2010

@bambola snažila som sa nájsť v tých uvedených možnostiach, vyšlo mi, že stará, vysoká, oholená, milá 🙂 super, tak ešte povedz, kde majú XXL 😀

monline
27. dec 2010

@bambola dnes som mu dala polievku, mal tam mrkvu aj slížiky, rozmix na väčšie kúsky, nie hladko..chutilo mu

tinaki1275
27. dec 2010

@monline u nas zase musi byt zemiak a mrkva nam nechuti ..tej davame malo ..ozaj zelenu fazulku davate?

monline
27. dec 2010

@tinaki1275 nedávam, lebo nemám a vlastne ma nenapadlo dávať..ale možno by nebolo zle, to by nemalo nafukovať

bambola
27. dec 2010

@monline prosim ta, a ked budes mat o 20 rokov viac tak budes co 😕

monline
27. dec 2010

@bambola dôchodkyňa? 🙂)) ani to nie, dokelu 🙂

bambola
27. dec 2010

@monline
@tinaki1275 akou zleninkou mam pokracovat po zemiaku? a vsetko sa dava v kombinacii s mrkvou?

monline
27. dec 2010

@bambola vlastne viem...niečia svokra 🙂) možno Leina 🙂

bambola
27. dec 2010

@monline ha, chcela by si 😀 oni to dovtedy tak zvysia, ze z nas sa nikto dochodku nedozije. vsetci umrieme v praci 😀

monline
27. dec 2010

@bambola je lepšie kombinovať s mrvou či zemiakom, s niečím, čo máš istotu, že ti zje..ja som pridala brokolicu, patizón, karfiol, paštrniak..

bambola
27. dec 2010

@monline fuuuu tak skoro ho chudaka chces zenit ? 😅 ale tak mas niku, do 10 rokov mozno naozaj budes 😉

monline
27. dec 2010

@bambola ved to..z roboty rovno do cintorína

bambola
27. dec 2010

@monline a brokolica a karfiol nenafukuju? inac ja davam mrazenu mrkvu, inu nemali a asi aj ostatne bude kupovat mrazene kedze teraz na zahradkach nerastie, preco asi 😀

monline
27. dec 2010

@bambola šak sa budem chcieť dožiť vnúčat aj od syna 🙂 ..ale - dúfam, že tak o desať rokov nejaké budem mať..sila, čo? moje malé dievčatko by sa pomaly mohlo vydávať..niekedy ju nedokážem vnímať ako skoro dospelú...vždy bude moja malá

monline
27. dec 2010

@bambola ja som len raz varila mrazenú, inak kupujem zeleninu, mrkvu máme svoju, ale už som posledne kúpila, je taká zmäknutá tá naša, ked nie je dobre skladovaná...nepostrehla som, že by ho nejak extra nafúklo, brokolica mu chutí, ale karfiol nie

tinaki1275
27. dec 2010

@monline mne to niekto radil ze vraj zelena sa moze..tak chcem skusit ,ved aj karfiol a brokolica nafukuje a zatial som si nevsimla zeby sme s tym mali niektora problem..
joj mala mi stale vzdycha chuda asi si k nej pojdem lahnut ,teda vezmem si ju k sebe co znamena ze nezazmurim oko..☹

bambola
27. dec 2010

@monline musi to byt zvlastne ked ty ju vnimas este ako dieta ale ona sama by ich uz mohla mat 🙂 10 rokov zbehne rychlo, mne teda tychto poslednych desat uslo ani neviem ako. ale zase som bola na roznych miestach , vselikde som zila a vselico skuusila, no vyuzila som ich 😀 😎

tinaki1275
27. dec 2010

@monline to dufam🙂)
@bambola mrazene su tiez ok ..a dokonca niekedy lepsie ako cerstve..ja som pridala patizon ,karfiol, brokolicu ,hrasok ,a snazim sa to trochu menit..a aj spenat ..neviem ako je to s cuketami ..ci mozem..

tinaki1275
27. dec 2010

baby idem do sprchy a lahnut k malej..je mi jej strasne luto ..a mm si krasne odfukuje akoby nic ☹

monline
27. dec 2010

@tinaki1275 cukety môžeš....veru, ľahni si k nej, upokoj ju, nech spinká

@bambola mala som 17 ked k nám začal chodiť ex a 19, ked som sa vydala...22 ked sa narodila nika a 24, ked som ho poslala preč...27 ked som stretla muža, 31 ked som sa vydala a 38 ked sa narodil daniel..toľko v skratke 🙂

monline
27. dec 2010

@tinaki1275 dobrú noc prajem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre