Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

naty1976
18. feb 2010

ale minule som čítala že dátum narodenia a s tým súvisiace znamenia je jedna vec ale charakter osbnosti výrazne ovplyvňuje aj vyber mena

maxara
18. feb 2010

kafo - moj otec je 25.6. , mami??? 😀 😀 😀
oacka - tazke veru, tazke... ale asi si to u mna zlizne moj drahy, takze zatial nemen nazor, dobre? 😀
mirka - myslim, ze svojski je to spravne pomenovanie... my s mm si spolu rozumieme veeelmi dobre, vzdy si povieme, ze ach my blizenci, ked nieco vyvedieme... najhorsie je pre nas nakupovanie... vaha vaha, ci kupit alebo nekupit a blizenec si nevie vybrat, ktore, tak kupi vsetko...

denisse
18. feb 2010

a trosku mimo temu znameni som vam este chcela napisat, ze nam sa pri nele vemi osvedcilo toto:

http://www.babydracek.com/zbozi/2058--fisher-pr...

sice nemame presne toto, mame ine, ale je to super vec ...

kafoditka
18. feb 2010

NATY, presne taky moj muz je. Ja som panna, vybusna, velmi rychlo sa viem napalit a potom to nema konca-kraja.. Ale pri nom som sa zmenila-tvrdi okolie 😉 S nim sa hadat neda. Manzel nahodi tie psie oci a ja hned splasnem ako bublina. Pri nom som sa naucila riesit veci v klude a mysliet pozitivne 🙂

Oacka, naladovost okolo mojho raka nesla ani nahodou 😉

oacka
18. feb 2010

my sme synovcovi kúpili toto:http://www.babybazar.sk/pictures/640x480/2017577_1.jpg a môže to používať až do 3 rokov. je to fakt dobrá vec, aj ja chcem.

maxara
18. feb 2010

Baby kuknite tuto stranku... uplna katastrofa, a navyse tu je zrovna blizenec len do 20teho a rak uz od 21.
http://www.zverokruh.sk/hororskopy/

denisse
18. feb 2010

oacka ... presne toto mala moja segra ... fakt super 😉

oacka
18. feb 2010

sranda, kafoditka, moj muž je panna, ja rak, ale on ako panna je u nás ten kliďas, s ním sa nedá hádať! ale zas ani ja sa neviem hádať, mňa to moc stresuje. asi skôr ide o to,ako je kto v akej rodine vychovaný. aj to je dôôležité,či je to najstarši,prostredný alebo najmladddší súrodenec.

naty1976
18. feb 2010

tu výbušnosť viem badám aj na mojom staršom synovi Dominovi je panna a keďže dnes ste rozoberali u pannien aj perfekcionalimus, tak tiež potvrdzujem, horši však je že to hlavne požaduje od druhých na seba nie je až taký tvrdý, ale inak je veľmi ctižiadostivý a veľmi zodpovedný

maxara
18. feb 2010

vybusna panna je aj moja sestra a aj moj sef... 😝 😝

oacka
18. feb 2010

kočky, idem spať,muž mi chce odpojiť kábel od internetu. majte sa! 😉

naty1976
18. feb 2010

kočky ja sa vzdiaľujem lebo môj mužík mi už nalielal decko vínka s tým, že nech ho už nezanedbávam ako včera a keďže je býk, radšej ho nedráždim, pekný zvyšok večera, zajtra sa teším ako Vás budem čítať 🙂

katkaking
18. feb 2010

baby, ale uz fakt menej piste...chvilu som tu nebola a ze 5 novych stran pribudlo...

maxi, dufam ze mi to casovo vyjde a budem moct aspon napisat, co cakame...

inak ja mam az do juna 26...to som tu najmladsia???

kafoditka
18. feb 2010

Oacka, suhlasim ohladom tej vychovy. Vychova urobi velmi vela. Napriklad my zijeme so svokrovcami a ja by som tolkokrat vedela svokrovi nadat a nakricat na neho, ale nejde to. Proste som bola vedena k ucte a ta ma nepusti..
Ale raz mi jedna zlata znama povedala uzasnu vec: ked mas s niekym problem, nadaj mu vo svojich myslienkach, povedz mu vsetko zle vo svojej mysli, co ta trapi. Tebe sa ulavi a k tomu dotycnemu sa to v myslienkach dostane... Neviem ci to funguje, ale ulavit sa mi ulavi...

maxara
18. feb 2010

katkaking - kafo je tu zatial najmladsia, ma do jula 25 😉
kafo - ja som zvykla ako pubertalna vsetko vykricat aj s najhorsimi nadavkami ake som poznala do desiatoveho sacka a ten som potom zauzlila a zahodila... a ulavilo sa mi... ALE, problem s dotycnym mi to nevyriesilo, ibaze som ho riesila s chladnejsou hlavou...

katkaking
18. feb 2010

a este k tym vztahom...ja mam dobry vztah s mojimi rodicmi-inak aj so svokrovcami, ale asi aj musim, ved byvame spolu s nasimi...maju veeelky dom...a ma to obrovske vyhody, napr.ked potrebujem ist do mesta, mamina je doma tak je s malou....a tak. Vari sa v jednej kuchyni a vacsinou to nie som ja co varim-xixi 😀 , ale zato vacsinou peciem ja...a tak...ja si nestazujem...podla mna je to super.

kafoditka
18. feb 2010

katkaking... nie nie si. Ja mam v septembri 26 😉

katkaking
18. feb 2010

aaaaa, teraz som precitala-lebo postupne prispievam ako citam, ze kafo je mladsia ako ja...inak kafo, super, aj ja som mala 25 ked sa mi malinka narodila 😉

julovky2010
18. feb 2010

baby tak to da ozaj zabrat vas tu docitat.....

kafoditka niesi najmladsia ja budem mat v maji 24 🙂 a som blizenec 🙂

kafoditka
18. feb 2010

katka.. asi je aj rozdiel byvat s rodicmi a so svokrovcami..

lucka_o
18. feb 2010

bozeeeeee som sa zabudla prepnut....to som pisala ja....
pozerala som na tabulku, ze terina nedokladala dalsie baby....ani mna ...☹ asi nestiha

katkaking
18. feb 2010

kafo, to urcite, ja by som asi so svokrovcami nemohla, aj ked si vychadzame dobre...ale je iny vztah matka a dcéra a svokra a nevesta....a predsa sa casto spolu motame v kuchyni...a tak.

kafoditka
18. feb 2010

uprimne poviem: keby sme v tomto byte byvali LEN s mojou super svokrou, bolo by vsetko nadmieru idealne... ale co uz, musim terajsiu zostavu prijat tak, ako to je. Niekedy sa mi to dari lepsie, inokedy horsie. Ale tisko zavidim vam vsetkym, ktore zijete samyi v domacnosti..

katkaking
18. feb 2010

kafo, a ak to nie je tajne, v akej zostave byvate?

katkaking
18. feb 2010

inak my mame fakt velky dom a okrem mojich rodicov tu byva aj moj brat-ale ten bude mat v juli svatbu (asi 10 dni po mojom termine porodu 🙂 ) a este ocinova mama, cize moja babka....tak sme tu 4 generacie...ale mame 3,5 poschodia, 2 kupelne, 3 zachody, 2 kuchyne..........a veeeeela izieb.

kafoditka
18. feb 2010

katka ... no my s manzelom a svokrovci. Ale ja mojho svokra fakt nemusim.. ale to je na inu debatu 😒

mirka285
18. feb 2010

ja by som nemohla byvat ani s rodicmi ani so svokrovcami..ja som asi neprisposobiva ☹ my byvame v trojizbovom byte,ale dufam ze v blizkej buducnosti postavime dom..aspon dufam,ale neviem ci si nefandim 😒

liluu
18. feb 2010

Dievčatááá, ja som najmladšia .... v septembri budem mať 25. 😉

kafoditka
18. feb 2010

liluu.. a ktoreho septembra? ja som 11.teho 😉

lucka_o
18. feb 2010

nieeeeeeeee veed pisem ze ja som najmladsia v maji mam 24 rokov.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre