Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
30. dec 2010

@oacka tie vyrazky vyzerali ako potnicky a mal ich na tvari, hlave , bruchu a chrbatiku a za den mu to zmizlo, tie vyrazky su dobre lebo znamenaju ze nebude horucka.

katarina7777
30. dec 2010

@maxara povedz tm ze mi mame vanilkove stropy 😉 postupne vas citam a este som stale nevidela fotku spalne

oacka
30. dec 2010

@katarina7777 dík za odpove´d.... už som kľudnejšia,lebo večer sa pekne napapala aj sa jašila. ale čaj jej dávam striekačkou!!!! na hanbu sveta! hrá sa na malé miminko,čo nevládze piť! 😠

katarina7777
30. dec 2010

@maxara pozrela som fotky, ta fialova je velmi pekna, ja by som ju dala na vsetky steny a vanilkovy strop k tomu... to by bolo intimco 😀

katarina7777
30. dec 2010

baby kde ste vsetky zmizli? uspavate drobcekov?

mirka285
30. dec 2010

@maxara Peti este ze ta mam 😉 no supis,naramky mozu byt,to je urcite nejaky modny hit ktory ku nam este nedorazil 😀 aspon budem prva 🙂

merikac
30. dec 2010

@mirka285 mne sa to nedalo otvorit,,ale ked maxi zahlasila, ze naramky, tak istotne naramky- uz si dozehlila?

katarina7777
30. dec 2010

@mirka285 co ti americania nevymyslia? to je tam teraz in?

katarina7777
30. dec 2010

huraaa leo zaspal sam v postielke 🙂 🙂 🙂

bambola
30. dec 2010

@mirka285 miri pisu, ze naramky, ktore maju teda urcity ten tvar a daju sa vselijako ohybat a natahovat ale ze sa vzdy vratia do toho svojho povodneho tvaru. budes super in 😀 ale pozor aby si neskoncila ako ja ked som si doniesla pred siestimi rokmi z londyna chlpate cizmy a vsetci na mna pozerali ako na vadnu 😠 a o rok to uz vsetci mali na nohach 😉

mirka285
30. dec 2010

@katarina7777 no asi je to in ked mi to doniesla 😀 musim sa jej opytat...
@merikac ano ozehlila,ale neuschlo mi vsetko co som poprala,takze zajtra pokracujem...a Gabo este neni doma z roboty,ale uz by mal kazdu chvilu prist...

mirka285
30. dec 2010

@bambola ja by som ti ich zavidela 😉

katarina7777
30. dec 2010

uz ste nieco kupili drobcom na dalsiu zimu? ja som dneska nakupila malemu 2 tasky oblecenia kedze v chiccu mali 50% zlavu... no nekup 😀 som dosla domov a povedala mm: vies kolko som usetrila?

mirka285
30. dec 2010

@katarina7777 ja nie,ved neviem aka velka bude mala za rok...ale viem,ze v Taliansku je nekrestansky drahe detske oblecenie..

katarina7777
30. dec 2010

@mirka285 moj zas isiel kamaratovi na narodeninovu party, ale mam tu zas nasich, cize plny dom 🙂 aj moja mamina uvarila dneska kapustnicu ... moooc dobru 😉 ja som bola nakupit priserky, cize zajtra na obed varim ja!

mirka285
30. dec 2010

@katarina7777 priserky mozem teda,ale pripravit ich neviem ☹

katarina7777
30. dec 2010

@mirka285 ja som mu kupila velkost na dva roky a vetrovku na tri ... hej oblecenie je tu dost drahe pokial nechces uplne handry co po dvoch praniach mozes vyhodit . mne sa zatial najviac osvedcila znacka chicco , kvalitne veci za nie horibilne sumy ale vetrovku som mu kupila paradnu, vsak uz bude behat tak nech je v teplucku 😉

maxara
30. dec 2010

@merikac ano, ta druh izba je druha detska 😉 ale volame ju sidovna, kedze tam predtym byval sido.. 😀 inak v petrzke sme byvali vo stvorizbaku, mali sme obyvacku, spalnu, detsku a stvrtu izbu 😀 pricom samozrejme aj stvrta bola detska, kedze sme boli tri sestry 😀

@katarina7777 no ja by som kludne dala strop vanilkovy..

inak podotykam, ze tie farby su dost skreslene a ze ten odtien fialovej ani zdaleka nie je ten, co som chcela.. ja som chcela taky, ako je to najtmavsie srdiecko na perinach.. a Meri, stihol tam spat iba mm a to prave v case fotenia, to on je v tej posteli 😀

katarina7777
30. dec 2010

@mirka285 ich varenie je jednoduche, horsie je ich cistenie 😒

maxara
30. dec 2010

@mirka285 takze ty si takato in? ty traposka.. pocuvaj, ale tam co som ti pisala, ze ta baba to mala na ruke na tej fotke, ked som na nu klikla, tak sa mi otvoril clanok, ktory pojednava o nebezpecnosti tych naramkov, lebo dost mala otlacenu tu ruku.. 😒 tak s mierou draha, dobre? 😀

katarina7777
30. dec 2010

@maxara vsak som pozerala ze je tam volakdo pod paplonom 😉

maxara
30. dec 2010

@katarina7777 no je tam vidno iba kopec pod paplonom a nosne dierky 😀

meruska
30. dec 2010

ahojte..ozyvam sa ani neviem po kolkych dnoch...pekne som si vas docitala, ale bolo toho tak vela ze ani neviem naco mam reagovat

mirka285
30. dec 2010

@katarina7777 no a hlavne si mylim,ze u nas ani kvalitne priserky nedostat 😒

bambola
30. dec 2010

@luludi lulu tak my sme sa bali, ze sa bubovi nasa spolocnost nepaci a on chudak mal nakadene 🙂 ale aj u nas funguje nosic dost casto ako vyprdzovatko a vprazdnovatko, proste jej to v tej polohe lepsie ide 😉

katarina7777
30. dec 2010

kocky ja mam zajtra vyrocie co ma operovali , dufam ze tento rok sa na silvestra vyhnem nemocnici zdaleka 😲

mirka285
30. dec 2010

@maxara ok,dam si ich o polku menej na ruku,a inak sa teraz vytesujem ked viem,ze su to naramky,ja totizto presne taketo serepeticky zboznujem,potesili ma viac ako znackovy sveter 🙂

maxara
30. dec 2010

@bambola slovo vyprdzovatko je nechutneeee 😀 😀 😀 😝

katarina7777
30. dec 2010

@mirka285 to mas pravdu ☹ ale aj tu su drahe jak svina

merikac
30. dec 2010

😵 😵 😵 😵 😵 Babulky - ja by som sa vam chcela VSETKYM, ktore tu prispievate, PODAKOVAT za to,,ze som Vas mohla aj ked len virtualne spoznat, za to, ze ste so mnou, i s ostatnymi prezivali tehu obdobie, za to, ze ste sa so mnou podelili o tu najvacsiu radost, ktora nas vsetky v tomto roku stretla, za rady a podporu v trapeniach, starostiach, za usmevne situacie,,,a hlavne za to,,ze kazda ste tu istym sposobom poodhalili kusok svojho sukromia a pisali riadky- kratucke, ale i siahodlhe (maxi uz asi ziadna z nas netromfne) - ktore sme hltali niekedy so zatajenym dychom, niekedy s usmevom na perach a niekedy so slzou v oku- za vasu uprimnost a ludskost, .......a dakujem, ze niektore z Vas som mohla spoznat osobne- ( maxi uz asi ziadna z nas netromfne), co potvrdilo len moj pocit,,ze ste SUPER .............🙂))))))))))) 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre