Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
5. jan 2011

@kafoditka jaaj ale mam doma nejaku fotku ked som maturovala,to som bola tucko,tak ti ukazem ked dojdes na navstevu,fakt dost hrozne,asi ma ani nespoznas 😒

kafoditka
5. jan 2011

@mirka285 no to si pozriem teda 😀 no vidis, ale ved to je znak ze ty vlastne starnes do krasy 😉

katty17
5. jan 2011

ahojte babulky.
tak uz sa hlasim z mojho novucickeho notebooku. 🙂 som tu len na skok, lebo sa idem prespinkat. dnes ma chytili chrbticove krce. neskutocna bolest ☹ . nastastie sandricka hned zaspala ako vypila vecerne mliecko. risi zatial zhanal pre mna lieky, tak som zvedava ci sa to objavi znovu.
dobru nocku a sladke snicky a prijemne pismenkovanie 🙂

8aninka5
5. jan 2011

@mirka285 A vy co mate datum narodenia dietatka priblizne ako ja ako vam to vyslo????

tinaki1275
5. jan 2011

@ericica no tu to malo tolko casti ale vysielali to kazdy vecer a niekedy aj dve casti naraz a nastastie druhy den doobeda opakovali ..nemyslim ze je dobre ti pisat co sa stane dopredu 😉 ale koniec bude dobry ...fakt ale ze to bude velmi napinave postupne sa to bude zamotavat viac a viac..samozrejme ze hlavnym motivom je vztah Onura a Sekerazad..a ten teda prejde 40 vlnami ...ale aj Kerem si uzije svoje ..a aj Svokrovci od Seherazad to nebudu mat ruzove...mnesa pacilo ako vela zapletiek to malo ..kazdy diel neico nove..
Inac mne sa strasne paci ta herecka ,v Grecku vyvolal ten serial osial..a dosli tu aj s manzelom pred mesiacom asi a presli vsetkymi tel.kanalmi ..a fakt boli strasne zlati a prirodzeni ..
inac zit s takou svokrou pod jednou strechou ....ani sa nevyjadrujem..a mm sa ta nikdy nezastane?
@merikac cokeby ste nam dali jeden zubok ..my mame v piatok vypolrocie ,dasna opuchnute komplet ..uz si ich mala sucha sama tou specialnou kefkou a zuby furt nikde.. 😖

mirka285
5. jan 2011

@8aninka5 ak si nastupila na rodicak hoc aj 30.decembra,mas narok na ten vyssi....
@tinaki1275 aj ja som pozerala ten serial,Onur je ten co jej chce zaplatit ked sa s nim vyspi?

mirka285
5. jan 2011

@katty17 tak dufam,ze ta to uz nebude boliet,lebo ja mam tiez podobne problemy,a je to pekna ostara,niekedy ostanem zaseknuta v jednej polohe a neviem sa narovnat ☹

8aninka5
5. jan 2011

@mirka285 Hm....a ako zistim kedy mam nastup na rodicak..ten nevznika dnom schvalenia >? na matersku som nastupila 1.6 a mam ju do 13.12,,cize od 14.12 mam rodicovsky?

mirka285
5. jan 2011

@8aninka5 presne tak,od 14.12. si na rodicaku,takze ti musia dat ten vyssi,aj ked sa menil zakon,musia ta vybavit podla stareho zakona,takze sa neboj,tety na uradoch obcas trepu blbosti...

merikac
5. jan 2011

@tinaki1275 aspom vas budu neskor boliet, a kazit sa,,,,vsetko ma svoje za aj proti,,ozaj a ty kedy ides domov?

mirka285
5. jan 2011

@8aninka5 ja v tom nie som nejaky odbornik,ale podla mna nie je podstatny den schvalenia,baby co myslite???

8aninka5
5. jan 2011

@mirka285 a nevadi teda ,ze som tam nebola hned toho 14? riadila som sa tym co mi povedala ona..ze mam prist az ked mala dovrsi pol roka...vy ste tam boli hned?

merikac
5. jan 2011

@mirka285 pises spravne,,len ak sla vybavovat rodicak az teraz az po datume ukoncenia materskej,tak neviem aky vplyv to ma na RD

8aninka5
5. jan 2011

no ona mi prave povedal,ze ide o ten datum schvalenia..ze aj keby som bola prisla v decembri ze aj to by bolo neskoroe kedze oni to chvaluju aj mesiac...ze som mala prist minimlane pred 2 mesiacmi...a to som ja vtedy este nemohla vediet ze taky zakon schvalia....prosim vas poradte m ikto mate s tym skusenosti,lebo som zufala..som sa dnes vyplakala ze az....

mirka285
5. jan 2011

@8aninka5 a kedy si tam bola?v decembri?

merikac
5. jan 2011

@8aninka5 zle ti teta na urade povedala nejde o datum schvalenia ale o datum kedy ti vznika narok nastupu na RD a podla toho sa posudzuje vyska RD ty si mala nastupit na RD v 12 mesiaci,,icze si posudzovana podla stareho zakona,,lenze netusim ci nieje problem v tom,ze si on nezaziadala v termine,,ale po termine

gabika41
5. jan 2011

@8aninka5 ...ja si myslim nasledujuce : urcite mas narok na 256EUR a to co ty pani povedala neberiem vazne....urcite Ti musel prist papier zo socialkyo nastupe na MD,tam mas presny datum a od tohoto datumu napocitaj 28 tyzdnov a hodi ti to zaciatok RD.Otazka je teraz len to,dokedy musia byt odovzdane podklady na urade prace...ale pokial sa nemylim,takRD je mozne si narokovat do konca kalendarneho roku....treba ist o poschodie vyssie 🙂

merikac
5. jan 2011

@mirka285 ja aniku chapem tak,ze tam bola az teraz, cize asi presvihla datum podania ziadosti nastub
pu na RD

merikac
5. jan 2011

@gabika41 ozaj,neviem ci si to tu spominala,,ale kde staviate?

noemarta
5. jan 2011

@mirka285 tak to ti verim ze bolo super, lebo sme to aj my zazili, zboznujeeem preto zimu !!!
Ozaaaj, co si to dostala od gaba pod stromcek, to zahadneeee?????

merikac
5. jan 2011

@noemarta no predsa kozenu budnu,,ak dobre pamatam,,,,,,,,,,,,,

noemarta
5. jan 2011

@merikac nooo presne, to si aj ja myslim ze presvihla datum 😔

noemarta
5. jan 2011

@merikac aaano, a sedi jej, ma ju v oku???? 😉

8aninka5
5. jan 2011

No ved prave ja som tam bola az dnes .lebo ta hus mi vtedy povedala,ze mam prist az ked bude mat mala pol roka a to ma az 13.1 a tiez mi mali doplatit za kazdy mesiac 30eur k materskej...to mi tiez povedala ,ze mi to doplatia spatne...a ked som jej povedala,ze teda pojdem este raz na socialku a poprosim ju az mi tam napise decembrovi datum ,tak mi povedala,ze ani to by nepomohlo...

gabika41
5. jan 2011

@8aninka5 ano od 14.12.mas narok na RD.Za december dostanes mD do 13.12. ( denny priemer ) + RD za cely mesiac.A na sociake si bola,lebo musis mat potvdenie o vyske MD atam ti oni presne napisu odkedy ti zacinaju naroky.V piatok si to obehni....mne zobrali ziadost uz na zaciatku novembra,aj ked narok vznikal az od 6.12. 🙂

8aninka5
5. jan 2011

Ze aj keby sm prisla v decembri ,tak aj to by vraj nestacilo...tak ja teraz neviem...cize som tam mala prist 14.12 a ked uz som prisla neskor uz je to cele beznadejne?

noemarta
5. jan 2011

@8aninka5 a odkial si??? skus este zavolat na urad soc.veci a rodiny, ze co ti tam povedia... 😕
@merikac pocuuuuj to vy kde ste nabrali uz 7 zuboooov haaaaaaaaaaaaaaaaa????

merikac
5. jan 2011

@noemarta nie v oku,,ale v rukach 😀

8aninka5
5. jan 2011

@8aninka5 ano na socialke som si to bola potvrdit 3.12... 😒

8aninka5
5. jan 2011

@8aninka5 nie 3.12 ale 3.1...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre