Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
6. jan 2011

@aalexis007 ja na FZKI - zahradna architektura

merikac
6. jan 2011

@maxara pre seba,,ci Ninku?

maxara
6. jan 2011

@merikac jasne ze pre seba.. ved ja si nemam vobec co obliect.. nechapem..

mirka285
6. jan 2011

dobre ranko 🙂
@maxara aj ja ta chcem vidiet aka si kocka 😕 kde je foto?
@kafoditka segra hovorila ze detske veci su uz vychytane,Next mal 50 percentne zlavy ale ze tam bolo tolko ludi,ze srala na to a ostatne obchody vraj nieco pozlacnovali,napr. cizmy zo 170 na 100 😀 ...jaj a este mi povedala,ze moja velkost je vypredana urcite,ze pozostavali vraj uplne male alebo uplne velke cisla...hm,tak neviem,ale daj vediet ked nieco zaujimave..
@noemarta a to sa vam tam chce trepat kvoli prestreleniu nausnic?pozicam od kamosky pistol aprestrelim ak chcete,a nemusite nikam chodit 😀

maxara
6. jan 2011

@mirka285 niekam do fora som hadzala jednu foto z plesu takeho dedinskeho, ale teda rozhodne tam nie som kocka.. a to co tu merikac halucinuje, to sa jej snivalo.. v oteplovackach a gumakoch zasadane na ples nechodim 😉

kafoditka
6. jan 2011

@mirka285 Ja som chcela nieco pre maleho kuknut, hlavne ciapky a nejaku teplakovu supravu a pre seba by mi bodla riflova sukna, lebo tu co mam mi je uz velka.. Moja svokra bola v Auparku 25teho lebo ide na svadbu a zhanala vo vypredaji nieco na seba a vravela, ze babam uplne drbe, ze to bolo neunosne, kolko naroda vsade...ze cakacka do kabinky niekolko metrova a baby skusali gate a saty normalne v strede predajne, co sa im nechcelo cakat na kabinku... 😕

merikac
6. jan 2011

@mirka285
@maxara 😉 -------na a ver jej potom,,najskor napise,ze bezne,tak chodi na ples,ja som ju tak videla dokonca a potom sa vykruca 😀 😀 ( ale jasne, ze ja som Petku videla taku dokonale zladenu vo sne)

maxara
6. jan 2011

tu mas, nemusis hladat.. na tej prvej som s miskom akoze aha aki sme krasni a na tej druhej som totalne spotena

merikac
6. jan 2011

@maxara ,,to ste boli na velku noc a vas tam pri tom aj oblievali 😉 ....ktory tanecnik ta takto zmordoval?

maxara
6. jan 2011

@mirka285 miri inak ja som teraz pozerala navod na tej bejbilavackej dvojke a ta, bolo ze 150ml 2-3 flase denne.. ked si ti vyratas, do 150ml vody ked das susinu, tak mas 170ml napoja a ked stacia dve flasky, tak to je 340ml denne..

maxara
6. jan 2011

@kafoditka ja som bola vcera v CaA v avione a v tom peak daco daco a tam mali krasne riflove sukne.. ale mali tam len zopar kusov.. ale ludi tam nebolo vela.. ale zas dnes je volno, takze...

maxara
6. jan 2011

@merikac to bolo v kulturaku na dedine a v celej sale mrte smrdeli vypary z kuchyne.. 😝

gabika41
6. jan 2011

@merikac no tak to si videla mna........ 😀

alllexa
6. jan 2011

@kafoditka - tak to sa mi nemoze stat, ze by mi bolo nieco velke🙂 Takze Tebe sa podarilo vsetko po porode zhodit?
Ja som bola vsera v Auparku a v C&A mali fakt vseliake zlavy, ako vravi Maxi. Len ma mm nahanal, takze som si v rychlosti a bez skusania stihla zobrat len dve tricka, ktore su mi trochu male, myslela som, ze velkost M bude dostacujuca:( Ale maju celkom chutne bodynka pre babatka za 2,90. Bola som aj v HM, ale nemali nejake super zlavy, skor take bezne ceny detskych obleceni, i ked mali tam vselico. Ale celkom fajn su ceny v Tescu na Zlatych, som nechapala, ze za tri overaly 10 EUR.

@maxara - super, ze si si nakupila! Nehodis foto tych siat, som zvedava!
Inak, a naco si vlastne potrebovala nove saty, ved Ty si po porode ostala stihlejsia ako predtym, boli Ti velke?

maxara
6. jan 2011

@alllexa ja som ziadne saty nemala 😒 len tie plesove a kedze teraz nejdem na ples ale vecierok, tak som nechcela ist v takych satach.. mozem sa poobede do nich navliect a odfotit sa.. mozno mi aj poviete, ktore su lepsie.. mm sa viac pacia tie z CaA a asi aj mne, ale tie z tesca tiez su v pohode.. len su strasne fadne navrchu a vyzeram v nich tak trochu obstarozne.. ale inak sa mi pacia..
no a ked uz sme pri tom chudnuti, tak ja som schudla hlavne z riti a bokov a prsa a brucho mi ostalo.. cize sa mi vyrovnala konfekcna velkost na jednu.. predtym som mala rit ovela vacsiu ako vrch..

mirka285
6. jan 2011

@maxara nahodou ti to velmi pristane na tych foto...sa mi lubis,aj ta farba ti pasuje...
@kafoditka tak ty si uz stihla kocka potom?uz cvicis?
@maxara ja viem,ze mlieko dva krat denne malej staci,je to na krabici a potvrdila mi to aj dr....takze nemam z toho nejaku haluz alebo co,ze tak malo pije,len ten caj by mohla viac pit... inak baby s tymi vypredajmi to nie je uplne tak ako to vyzera...ono je to trosku aj odrb,ale nechce sa mi to rozpisovat...je to skor psychologicky tah...

noemarta
6. jan 2011

@bambola este sme neni objednane, ked chces ist s nami kludneeeee.

@kafoditka nooo, podla mna tam uz absolutne nic nemali, v nexte niiiic total, a v ostatnych obchodoch nic moc zlavy, takze som nic nekupila, a v podstate nela zatial ma vsetko, len tak som smirovala, ci by mi nieco nepadlo do oka.
@mirka285 chce nechce, prejdeme sa, stretneme sa.... 😉

Dnes cakame poobede navstevu, takze zas chystam, pecem, tak sa zatial majte.

bambola
6. jan 2011

@booklover no ja mam este 4 😀 jednu mojou chybou 😠 jednu tazsiu, no tu morfologiu, jednu lahsiu , ale treba sa ucit dost a jednu tazsiu. tak uvidime 🙂 v letnom semestri budem mat menej predmetov lebo mi dost uznali z denneho studia a z vyssich rocnikov mi nepasuju predmety do rozvrhu tak asi nebudem kombinovat.
@aalexis007 obidve anglictinnu ale booklover ucitelstvo a je prekladatelstvo 😉, dufam, ze som to napisala dobre 😅

bambola
6. jan 2011

@noemarta noe isla by som 🙂 len zavisi kedy sa chystate lebo v januari budeme dva tyzdne v BB kvoli skole.

kafoditka
6. jan 2011

@mirka285 no tak od stihlej kocky mam daleko, ale aspon som na povodnej vahe - skoro este mi pol kg chyba 😉 necvicim, ved som bola chora, ale mam este ATB na tyzden a potom by som chcela zas behavat, ved je pomerne sucho vonku, tak sa da...

bambola
6. jan 2011

@mirka285 miri ty mi poradis lebo baby sa tu na mna vyprdli 😉 kukam teraz tie golfky lebo som sa rozhodla , ze uz chcem 😀 lebo ked chodime niekam do obchodaku tak sa zidu 😉 (niezeby sme tam chodili denne 😀 )
no a nasla som , jedna pani predava maclaren quest za 120€ a podla foto vyzera velmi dobry stav a sama pisala, ze moc nepouzivali. pockaj najdem foto. je tam rozdiel teda 100€, co by som usetrila ale za prve som sa tesila, ze budem mat konecne novy pekny kocik, ze nebude mat mala nieco pouzivane 😠 a za druhe este neviem ci som rozhodnuta pre quest, hlavne kvoli tym kolieckam a stavu chodnikov na sr a paci sa mi ten pluto 😀
no aby som to skratila, co myslis? 😉

bambola
6. jan 2011

inac musim vam napisat taku veselu prihodu co sa mi vcera stala 😀
isla som s malou von tak neskor vecer okolo 4, no a ja si najprv musim zniest dole koliecka a potom sa vratit pre malu so sportovou castou. no, zniesla som so koliecka, vratila som sa a zavrela dvere kym sa obleciem do bundy , no a uz cela taka oblecena so sportovou castou a malou vyhodenou na boku, otvorim dvere a pred dverami koliecka 😀 😀 😀 nejaky sikovny sused sa mi snazil pomoct 😉 tak vcera som niesla koliecka dole dvakrat 😀

petrap001
6. jan 2011

Ahojte baby 🙂 jooooj ja som tu nebola tak dlho,hanbim sa 😔 dufam,ze ste mali pekne vianoce a super silvester,teda ako my-doma 😀 ani neskusam citat,co vsetko sa tu udialo za tie dva tyzdne ci 3? 😅 dufam,ze sa mate vsetky dobre,ze deticky rastu do krasy a nesu chorucke 😉 my sa mame fajn,papame ,rastieme a predvcerom nam vysli prve dva zubky 🙂 no vlastne este stale idu.ale nieje zly ani nema ziadne teploty ani nic.to sme objavili nahodou,ked som mu presla po dasnach a zrazu aha zubky 🙂
uz druhy tyzden chodim do prace,ale len na 3 dni,viac nechcem.Alex to zvlada ok,len Palo horsie 😀 velmi sa mu to nepaci byt cely den doma s malym,lebo on sa nevie popri nom ani poriadne najest,kde to aby este nieco spravil 😀 no chlapi...co uz narobime heh.

vy co mate nove,aspon tak v skratke sa niekomu nechce mi napisat?idem aspon fotky kuknut,ze ako vam uz podrastli drobci 🙂

tinaki1275
6. jan 2011

Dobre ranko baby , tak mi sme dnes mali rano o stvrtej budicek a do siedmej sme vyskali a vytesovali sa ani neviem z coho .. 😕 este ze potom zaspala a spala az do pol jedenastej a ja tiez..kupodivu moj chrbat je na tom o trosisku lepsie ,ale som si uz zvykla..
baby ja som sa chcela spytat k tomu prestrelovaniu ..myslite si teda ze je mam dat nastrelit nausnicky na svk ,ked budeme? nemoze sa to zapalit a budeme mat potom sarapatu a cesujeme hore -dole..a stale jej davat ciapku ..ja mam trochu strach ..
ozaj ja som si myslela ze zlavy su az po 15.1. 😕 tak zvykli byt v rakusku ...

mirka285
6. jan 2011

@bambola Mati vobec ti neporadim,lebo baby si chvalia aj maclereny ale ta kocka co ma pluto si ho tiez velmi chvali...ja fkt neviem,to by som ich musela aspon tyzden pouzivat...golface nie su ziadne dokonale,na kazdych sa najde nieco co nam bude vadit,hlavne si bude treba zvykat na tie male koliecka...neviem co je pre teba dolezite pri vybere kociku,maclereny su asi trosku skladnejsie cize mensie ked ich zlozis,ale mne pridu trochu nemoderne,akoby macleren vobec neinovoval kociky a uz sto rokov vyzeraju rovnako...pluto sa mi paci viac,akurt neviem ci Matko do neho nebude este trosku mala,ta kocka mi pisala ze sa v nich v pohode odvezie este jej 5 rocny syn 😕
@kafoditka a uz si videla tu kalanetiku?
@petrap001 ale vsak nech si aj tatino uzije maleho,nech si chlapi nemyslia,ze je to take jednoduche starat sa cely den o dieta 😉

tinaki1275
6. jan 2011

@petrap001 to @bambola by ti mohla zhrnut co a ako ..ona to vie tak sikovne..alebo @mirka285 ..ja som zabudliva strasne.. 😒 akurat si pamatam, maxara vymalovala spalnu krasne na fialkovo a kupila si vo vypredaji lacno saty na ples a 20.ide zase chuda na operaciu pruhu 😒 , mirka a noemarta boli na horach na lyze..a vraj to bolo super, monline ma choreho Daniela-zapal priedusiek..v podstate vsetky baby skoro boli chore cez sviatky a deticky tiez az na vynimky ..nase maicky studentky -bambola,booklover sa ucia na skusky ..a dalej neviem.. 😀 baby doplnte..

bambola
6. jan 2011

@mirka285 ano som nasla tu temu kde si sa s tou babou zmestila, hladala som ale pokial som dobre pozerala tak pluto som nikde na predajni priamo nenasla, sla by som si ho kuknut 😒 na druhej strane je fakt, ze nasa je krpata a vzdy zrejme krpata bude aj ked teraz sa nam zda, ze ju zase natiahlo (isto nie po mne 😀 ) dokelu cim dalej sa do toho zamotavam 😠 dokonca mi v tej teme este ina baba poradila iny icoo ale sportak a ten je tiez velmi dobry 😕

merikac
6. jan 2011

@gabika41 zeby si to bola ty???????? 😀 😀 no ak ta raz moja mama ziadala pred masiarom v maste vlozit do kocika maso- lebo si myslela, ze som to ja,,,tak potom si to ty na kotoru babu s cervenym kocikom myslim,,ak si to nebola ty,,tak nam sem do rajonu chodi este jedna s cervenym kocikom 😀

merikac
6. jan 2011

@bambola 😀 😀 😀 - mala si zavolat na celu chodbu, ze dakujem,,ale teraz nech mi ten iniciativny clovek znesie tie koliecka zas dole 😀 😀 😀

bambola
6. jan 2011

@tinaki1275 a ze nevies zhrnut, potom ja tu vyzeram ako najvacsi zavislak 😀 😀
@petrap001 aspon tvoj chlap vidi, ze to nie je len tak 😉 co ja viem co by som doplnila, ja tiez zabudam 😅 baby vychodniarky nejako v poslednom case stagnuju ale mali stretko, ale tak to este pred vianocami 😀 podla mna to co podala tinaki je asi vsetko 😉

@tinaki1275 este si nam neprezradila kedy prides, mate uz letenky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre