Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
7. jan 2011

@katty17 jaj no ved aj mne sestricka, ale ty ju pri priezvisku normalne opravujes? ja uz som to vzdala a uz mi hovori malej priezviskom a teda mm 😉

katty17
7. jan 2011

@kafoditka - domi paradicka s tymi kileckami. ja mam 59-60. ale chcem ist minimalne na 55 😉

mirka285
7. jan 2011

@kafoditka ja mam tiez 57,ale pripadam si tucna,a to som od teba o 5 cm vysia...ja budem spokojna az ked budem mat 53,ale neviem kedy to bude,dufam,ze v lete...

tinaki1275
7. jan 2011

@mirka285 ja som bola po cisaraku relativne ok .vsetci sa cudovali ..a ja najviac..ale to pud sebazachovy ,chcela som ist cim skor domov aby som na hlave nemala svokru ktora mi malu ani do ruk nechcela dat ..stvrty den som uz bola doma..
baby ja zijem zo sladkeho ☹,a raz za to zaplatim ....ja asi ani normalne jedlo nejem..tak raz denne na obed s mm,lebo ma nuti ..inac iba sladke a pijem vela dzusov ..a aj @oacka kolu si dam este horsiu tu zero ..uplne bez cukru ..na tej som zavisla od tehotenstva..pila som pohar denne aby mi vobec fungoval zaludok ,lebo som jedla same normalne potraviny ,sladkosti bolo zakazane kvoli zvysenemu cukru len ten pohar koly som mohla..

katty17
7. jan 2011

@mirka285 - miri inac aj ja som si davala tu spominanu masticku preparation HA. mne to celkom pomahalo. mas ju?

oacka
7. jan 2011

takto by mi stačilo schudnúť: ten priblbý výraz by som odstránila 😀

tinaki1275
7. jan 2011

@katty17 dufam ze si mi v H&M nieco nechala 😉)ja tam dojdem az 20 .1...ale ja nakupujem aj cez net...
ozaj baby aku vysku mate vlastne?@mirka285, @kafoditka@katty17..lebo tie vahy co tu piste su velmi dobre...iba keby ste mali 1,50 aj s topankami ..tak by ste potrebovali chudnut..

oacka
7. jan 2011

@tinaki1275 tak aspoň jedna na mojej strane! 😀

mirka285
7. jan 2011

@katty17 ja si davam procto glyvenol a predtym som mala Faktu mast...

mirka285
7. jan 2011

@oacka no jaka kocka,takze do leta ta chceme takuto vidiet 🙂

oacka
7. jan 2011

@tinaki1275 s váhami je to veľmi subjektívne,na každom kilá vyzerajú inak. mne by úúúúplne stačilo byť na 65kg.... a 62 by bolo dokonalé. 😀

kafoditka
7. jan 2011

@mirka285
@katty17 ano mam sice 57 kg a som na vahe spred tehu, aleste stale sa necitim dobre, mam mlandrave telo, speky na bruchu aj bokoch 😝 ja chudnem v zlych partiach. napr. teraz mam mensi zadok a lietaju mi total stare rifle, potrebujem opasky ale z takych stehien nesiel dole urcite ani cm, o bruchu a bokoch nehovoriac 😠 Takze ja budem spokojna vtedy, ked spevniem a budem mat aspon 54kg... ja nikdy nebudem taka chuda ako ty Miri, aj keby som 15kg schudla vzdy budem mat tucne stehna a speky na bokoch 😔

mirka285
7. jan 2011

@tinaki1275 ja mam 1,63

oacka
7. jan 2011

@mirka285 aj ja chcem.....len ako to dopadne...

mirka285
7. jan 2011

@kafoditka Domi teraz si presne opisala co mi vadi,ze nemam to telo take vysportovane,ale kadetade mi visi co nema ☹ preto chcem cvicit,inak sa toho nezbavim a totalne ma vytacaju speky na chrbte 😠

kafoditka
7. jan 2011

@oacka ty kokso sak si tam uplne ina, kocica 😀 nie ze by si teraz nebola 😉
@tinaki1275 mati ja som tu zarucene najmensie pivo..mam 158cm.. 😔

strasska
7. jan 2011

@oacka Ja padam na rit ako si ty vyzerala...lebo teda ja som zial nikdy chuda nebola, takze pre mna by to bola novinka

a za Julku dakujem, ja som z mojich deti namakko 😉

katty17
7. jan 2011

@tinaki1275 - meriam 168 cm.
@oacka - na tych fotkach vyzeras vazne velmi dobre. to bolo kedy? pred tehu?
babulky, nebojte sa . dostanete sa na povodne postavicky. telo sa spamatava miminalne tak dlho ako bolo cele tehu
😉

kafoditka
7. jan 2011

@mirka285 ja som napr. zistila, ze pride leto a ja nemam co na seba..plno triciek, co som nosila ako tehu mozem akurat tak odlozit, a mam asi len tri nositelne tielka a 2 tricka 😲 😲 takze akutne musim doplnit pomaly letny satnik, aby som potom nebola zaskocena, ze stojim pred skrinou a nemam co na seba..

oacka
7. jan 2011

@katty17 to bolo pred Romanom! pri ňom som si začala dobre žiť,raňajky croissantíky do postele a bolo!

tinaki1275
7. jan 2011

@mirka285 @kafoditka ja som medzi vami 161cm..ale pravda je ze mi nizsie baby mame problem ,staci 2kg naviac a vidno to na nas..😢na tych vyssich sa to nejako strati .. 😒 ja som sice nazad na 51kg ale v kupelni sa radsej do zrkadla po sprchovani nepozeram .. ☹ presne ako ste to pisali -som mlandrava.. ☹ problem je ze ja som mesiac po porode vyzerala super..teraz sa to nejako pokazilo ..asi budem musiet prestat jest moje vjedlo -teda sladkosti .. anajhorsie je ze tu mame leto 6 mesiacov od maja fungujem a na obtiahnutych trickach a kratkych sukniach ..a cez pas visi pneumatika..taka mala ale je tam 😠

oacka
7. jan 2011

@kafoditka jaká zlatá! ale mám doma zrkadlo... 😠

tinaki1275
7. jan 2011

@oacka super si vyzerala..
@katty17 ty mas dobru vysku ..to bola moja "vysnivana hranica " -segra ma tolko ..ale bohuzial zastala som na 161..

mirka285
7. jan 2011

a ked mam aj 53 kil tak nevyzeram nejaka extra chuda,ja napr. nikdy nemam chude ruky

katty17
7. jan 2011

babulky, idem si ja uz sladko snivat. prajem vam dobru nocku a sladke snicky 🙂

kafoditka
7. jan 2011

@mirka285 si normalna?? co provokujes! 😀 sak ja takto vyzerat tak sa snikym nebavim! 😀

mirka285
7. jan 2011

@kafoditka a nemas tricka co si nosila pred tehu?lebo ja dufam,ze tie vytiahnem,mam ich plnu skrinu 😀

oacka
7. jan 2011

@mirka285 aha,aha, takže nie extra chudá.... a čo máš s rukami? nebodaj tučné?????? veď máš úplne super postavu a k tomu bonus veľké prsia!

tinaki1275
7. jan 2011

@mirka285 waw to aka postavicka..a vymakane brucho.. 😕

mirka285
7. jan 2011

@kafoditka Domi to bolo pred dvoma rokmi na dovolenke a mala som 53 kil,a vtedy sa citim najlepsie,nie som vychrtlina ale vyzeram celkom dobre...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre