Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
19. feb 2010

oacka ved to ze mne sa tie super moderne velmi nepacia, tak som hladala nieco viac klasicke... uvidim ze s akym nakoniec skoncim...

oacka
19. feb 2010

maxara,ty si šikovná! 😲 tak nám tu tabuľku ukáž! 😉

katarina7777
19. feb 2010

jaruska ja chcem tiez len trojkombinaciu, lebo malinke ti zaspi v aute tak ho mozes s aj autosedackou dat na konstruckiu a nemusis ho prekladat a budit a pod... zdaju sa mi praktickejsie.

Maxara nenapinaj tolko s tou tabulkou 😉

kafoditka
19. feb 2010

oacka, aj mojalili ma trojkolku jane, tak sa hej mozme popytat, ako je spokojna... 😉

kafoditka
19. feb 2010

jej ... pisem ako sedlacka 😀

jaruska8
19. feb 2010

No, ja si idem ľahnúť, ale dnes sem ešte určite prídem. Zatiaľ papa!! 😉

maxara
19. feb 2010

babule... mna poraziiii... mam tu tabulku v albume, ibaze je tak shitne mala, ze tam nic nie je vidno, cize som sa nasrala a dala som ju na picasa... tu je link, treba na to kliknut a zvacsi sa a potom je napravo este taka lupa, ta to spravi citatelne ale potom sa v tom musite hybat hore dole priamo mysou vo fotke...bleee bleee a este raz bleee
http://picasaweb.google.com/5.valuchova/Julovky...

maxara
19. feb 2010

no prisla len po stranu 198 v nasom fore a potom som len namatkovo este skusila spatne niekoho najst a doplnit... som zdrvena s tymito upadkovymi programami... najjednoduchsie by bolo odfotit monitor a orezat fotku... ale to by nas konikovy album potom nezvacsil na citatelnu verziu

lenkaaninka
19. feb 2010

ahojte baby 🙂
vidím že riešite kočiariky...ja mám hlboký ešte po detoch ale ani nemtuším v akom je stave ale poprípade by som si kupila bexaB4 lebo vyhovuje všetkému čo potrebujem : velká vanička, na športiaku sa dá polohovať aj vrch aj spodok a hlavneeee sa farebne vyžiť 🙂
a má nafukovacie kolieska ako baby ozaj s nafukovacími je nevýhoda že môžete dostať defekt normálne ako na bicykli ale opraví sa to ako defekt ale v zime je to milion percent prejdete všade ...a ked su plastové tak sa neuveritelne rýchlo deru a su škaredé hned...

oacka
19. feb 2010

ty vogo, ale nás je!!!! a chalani zatiaľ prevládajú! ty si nejaká štatistická maniačka,maxi, či sa len nudíš? to si dlho musela zbierať údaje.

kafoditka
19. feb 2010

dalsie skryte maxino povolanie 😉 🙂

vazne klobuk dole, ja by som tu tabulku urcire nezvladla..

maxara
19. feb 2010

oacka ani nie... ked tu viazla debata, tak som si postupne pridavala baby do zoznamu, ale je nas viac... len niektore sa potom uz neozvali, tak tie som tam uz spatne nedavala... keby sa dalo nejako vyhladavat v uzivateloch kona, tak by to bolo lahsie...

lenkaaninka
19. feb 2010

inak parádna tabulka ani som netušila že nás je tak velááááááááá

maxara
19. feb 2010

kafooo - sa mi smejes? 😀 😀 ked mna bavi vsetko, vsetko nove... hlavne ziadna zodpovednost... ☹ teraz mam zodpovednost a nebavi ma to... myslim moju pracu

ronit
19. feb 2010

jej aj ja som v tabulke dakujeeeem, mam 33 inak 🙂

kafoditka
19. feb 2010

maxa, ale myslim to v dobrom 😉 si proste nasa sikulka 😀

sunnygirl
19. feb 2010

Ahojte bábiky,
tak dnes om si vás neuvítala.

A teda mala som čo robiť, aby som vás ako tak prelistovala 😉

Tak inak snte ma s tým buchnátmi a popáleninami vystrašili. Ja som o tom totižto počula, ale snažila som si to nepripúšťať. Mne sa na začiatku, asi v 2. mesiaci stalo, že ma manžel, nechtiac, v noci keď spal buchol lakťom do chrbtice, tak dúfam a modlím sa aby to moje Šmudielko bolo v poriadku. ☹ . Inak by som bola rada, keby toto čítal aj môj manžel, lebo on takámto veciam neverí a minula ma zo srandy uhryrol do pleca a ja som mu povedala, že hryzká aj to malvô 🙂, len mávol rukou. A na nôžkach bude mať maličké určite fliačik, lebo ja som hrozná čaptaňa, ako keby som mala 10 nohy. Dúfam, že to maličké bude zdravučké.

Neviem prečo ale v poslednom čase stále premýšľam o dievčatku, mne je jedno čo to bude, len nech je to zdravé.

Písali ste o bývaní s rodičmi alebo so svokrovacami: Tak ja ani s vlastnou mamou ani so svokrou, ja som dosť svojské a viete prečo?.........................lebo som panna, perfekcionista a ako písala Tyda, aj voči iným nie len voči sebe, ale snažím sa to odstrániť a vďaka môjmu manželovi sa mi darí, on je totižto stráááááááááááááášny kľuďas, ani pentagon ho nerozhádže. Ešteže tak 😀

Dugyna:
myslím že v brušku asi urieknutie nehrozí, skôr tebe ako žene. Keď si is nie istá, alebo máš pocit, že je niekto vo tvojom okolí, kto ti jednoducho nesedí a chceš sa tomu vyhnúť, zmeň postol. Prelož si roky na prsiach aj nohy si prekríž a popod pazuchu môžeš aj prsty. Alebo si kúp červený čačaný náramok, ono červená odpúta ten pohľad dotyčnej soby, ktorá ťa má uriaknuť. Moja kolegyňa spomínala, že svojim deťom dala do vrecúška očistec a nosili ho pri sebe. Alebo si treba dať do kočíka peknú červenú mašličku. Ono vraj je to dieťatko najcitlivejšie do krstu. No neviem, ja som doteraz pohan (ale veriaca), len svadbu som mala v kostole......uf, asi som už vyčerpala všetky svoje vedomosti o o 🙂 tomto.

Oacaka
ja si už robím taký denníček o tehotenstve, ale len na papier pre seba, začala som ho písať od vtedy ako som mala tušáka, že som tehotná a mala som dobrého tušáka 😉

Niekto tu spomínal, že najhoršie je otehotnieť 1. krát, Mne jedna známa povedal, že keď sa prvé nevydarí, to je vraj ako kopnúť pod posteľ. Potom je to už okej. Tak uvidíme. To mi hovorila keď som bola na kyretáži s missed.

maxara
19. feb 2010

kafo no ved jasne 🙂 ved sa smejem...
lenka, ronit, neviem ci ste si citali, ze ten vek sme sa dohodli, ze tam dame taky, aky bude v case terminu porodu... hm?

dugyna
19. feb 2010

maxara super tabulka fajne 😉 sak vymysli ako ju aj dost na konika 😉 asi by si ju nakonik mala spravit velku a bude musiet mat viacej stran..ako ze podelis baby..tak som videla ze februarovky maju tabulku na viacej stran 😉

sunnygirl
19. feb 2010

dugyna
a v žiadnom prípade sa tej osobe nepozeraj do očí, cigaňom nikdy

dugyna
19. feb 2010

kocky akurat sa nam drozdik krimi na balkone 😉 aj sykorky dve sem chodia len nemozu ked je tu drozdik-drozdiky lebo chodia parik na striedacku..a odhanaju sykorky 😉 teraz sa krmi slnecnicou v loji 😉

sunnygirl
19. feb 2010

dugyna
ale ak si nebola nikdy urieknutá, tak ti to nehrozí, väčšinou len tým ľuďom, čo majú slabú auru

katarina7777
19. feb 2010

sikulka si maxara, ja by som namala tolko trpezlivosti

ronit
19. feb 2010

aha tak potom 34

mima89
19. feb 2010

dugy ty si taka scitana v medicinskych veciach... 😉 mam na teba otazocku-mozem medipyrin?

lenkaaninka
19. feb 2010

max stíham stále 27 🙂

sunnygirl
19. feb 2010

Ty blááááááho, ale nás je. však som minule písala, že sme o mesiav kratšie tehotné ako júnovky ale máme oveľa viacej príspevkov 😉

maxara
19. feb 2010

ronit opravila som, potom niekedy popridavam..
dugy nad tym som rozmyslala, ale to by som asi spravila na ten konik neskor, ked uz bude viac udajov, ci?

maxara
19. feb 2010

sunny a kde si bola cely den??? inak moje babo asi bude mat cele znamienkove stehna... ☹ moji psi sa nevedia spravat a vzdy ked pridem domov, alebo rano vstanem, alebo len tak ich stretnem na chodbe, vzdy sa proti mne radostne rozbehnu a z celej sily vyskocia na stehna, akoze sa opru, ale Baso normalne do mna skoci, az sa odrazi... 😀

sunnygirl
19. feb 2010

pracovala som

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre