Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
9. jan 2011

baby a nejake stretka sa neplanuju? potrebujem vypadnut volakam.... 😉

merikac
9. jan 2011

@maxara sak som schvalne nereagovala,,musim sa najskor porozpravat s mm ako bude doma a potom sa skopat s nunu, ze ci by sla,,,ale rada by som bola aby vsetko klaplo a prisla by som

maxara
9. jan 2011

@zrzulka kazdy den k zakladu mrkva pridaj nejaku inu zeleninku, aby si vedela, ked sa ti vyhadze, ze z coho to je.. a potom uz davas hocico.. a masko az asi po dvoch tyzdnoch.. ovocie nedavaj na obed ale bud na desiatu alebo na veceru

zrzulka
9. jan 2011

@kafoditka 😀 😀 😀

oacka
9. jan 2011

@zrzulka provokuješ? 😀 😀 7150g, z mojej sttrany spokojnosť..... 😀

maxara
9. jan 2011

@merikac nunu by sla.. som si s nou pisala

zrzulka
9. jan 2011

@maxara jaaaaaaj no diki 😉ja davam este len raz prikrm...

kafoditka
9. jan 2011

@oacka 😉

zrzulka
9. jan 2011

@oacka 😀 😀 😀 ale neeeeeeee ja a provokovat? to by som si nedovolila 😉 tak to mate krasnu vahu my nemame ani 7kg ale ked ho mam na rukach tak sa mi zda ze ma uz hadam aj 10

maxara
9. jan 2011

@oacka u nas je tema hovno na deeeeennom poriadku.. stale.. dokonca len ide okolo mna, pritlaci sa na mna ritou a usere si na mna 😀 aspon to, ked uz nic ine

@kafoditka alebo cliffhangera 😀 😀 😀 ten ma dorazil vtedy

oacka
9. jan 2011

@zrzulka ja som čítala,že s mäskom netreba zbytočne otáľať,že sa môže dávať po 10dňoch od zavádzania prvého príkrmu, inak aj moja hipisácka dokina mi navrhla dávať najprv surové ovocie, tak sme dávali aj ovocie aj zeleninu a zatiaľ ok.

maxara
9. jan 2011

@zrzulka no 30teho u nas

kafoditka
9. jan 2011

@maxara 😀 😀 😀 😀 tak teraz si ma zabila!!!!!! on ta akoze osiera?? MICHAL?????? 😀 😀

merikac
9. jan 2011

@maxara ona mi uz cosi take spominala,,ved budeme mudrejsie ked to prediskutujeme,,,,ale kazdopadne, by som sa rada nasackovala 😀 - ako tvoj mm povedal,,ze ona ozach chce prist 😀

oacka
9. jan 2011

@maxara mm je zo mňa znechutený,ja sa najviac rehocem na výkalových vtipoch rôzneho druhu a on,že preboha zobral som si štíhlu vysokoškolsky vzdelanú ženu...a čo mi z nej zostalo????? 😀 😀 😀 😀

zrzulka
9. jan 2011

@oacka joj vdaka lebo s tymi prikrmami to hotova veda. takze som to pochopila tak ze najprv len tu mrkvu a zemiak a potom uz mozem nasekat vsetko co mi napadne... z pata sa stane na cas pokusny kralik

oacka
9. jan 2011

@maxara takže manžel prdí na teba????? tak toto som ešte nepočula, moja kamoška raz grgla frajerovi do úst pri bozkávaní!!!!!!

maxara
9. jan 2011

@kafoditka oprdza 😀 usrat znamena prdnut 😀

oacka
9. jan 2011

@zrzulka ale najlepší je trojdňový odstup na spozorovanie prípadnej alergie

merikac
9. jan 2011

@kafoditka uz ste dufam ninke vysvetlovali , ze do akej rodiny sa narodila 😀 😀 😀 😀 - lebo my emme obcas ked sa chuda na nas pozera, ze co stvarame poviem,,no vidis moja a takto tu budes s nami zit 😀

kafoditka
9. jan 2011

@maxara no ved tak som to aj myslela... 😉

oacka
9. jan 2011

@merikac 😀 😀 😀 😀 naša sa chúďa s našimi zvykmi ešte nestotožnila, keď si mm grgne,tak ona sa hrozne zľakne a začne revať.

cigaretka5
9. jan 2011

@maxara maxi do tabulky udaje za nas vaha v pol roku 8515 a vyska 74 centi

maxara
9. jan 2011

@merikac je to nedela, ani dovolenku si brat nemusis

@oacka 😀 😀 😀 no vidis, tak ja som si vzala stihleho vysokoskolsky vzdelaneho muza a co mi z neho ostalo? 😀 😀 a grganie do ust a pod to je u nas na dennom poriadku.. alebo tak, ze mu chytim hlavu, ze mu idem nieco posuskat a grgnem najhlasnejsie ako viem.. alebo ked ma nasere, tak mu chytim ruku a prdnem mu do nej 😀 ale to sa mi malokedy podari.. uz ma pozna, kedy mi treba prdiet, to nie je ako on, znedaznajkovic

kafoditka
9. jan 2011

@oacka nas sa nezaprie - grga s nami 😀 😀

zrzulka
9. jan 2011

@oacka pato reve ked si mm kychne... tiez musi cumiet ze kam sa to narodil.... 😉

kafoditka
9. jan 2011

@maxara ja som si minule grgla doma ako prava cuna a moja mama s uplne zhrozenym vyrazom v tvari mi hovori, ze sa mam nad sebou zamysliet, lebo sa so mnou mm rozvedie, pretoze to videla v sudnej sieni v telke 😕 😀

robika
9. jan 2011

@maxara no ak bude FIlipko po mne, tak padat z postele nebude, ale ak bude po mm, tak dufam ze ho niekde v izbe najdem, lebo ten sa vie v noci otocit aj niekolko krat 😀 ...

maxara
9. jan 2011

@merikac no kafko jej este nic nevysvetlovala, ale my jej obcas povieme nieco z historie rodu 😀 😀 😀

kafoditka
9. jan 2011

@merikac Marianka vies, nemala som co vysvetlovat, kedze sa maxi aj s michalom spravaju doma ukazkovo a daj si ruku na srdce, vies si nasu milu Petku predstavit, ako si prasacky odgrgne a pritom prdi michalovi do dlane???? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre