Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
10. jan 2011

Dobré ránko kočky,
máme teraz lzé obdobie prerezávania zúbkov, bolesti, krik a rev....už nech sú vonku......
@maxara - Maxi, chcela som ci do tabulky nepatri praáve toto....Danko vcera ako plakal, MM ho prebral odo mna....maly v placi tak hlasno vyslovil MAMA.....toto bolo prvé samostatné mama a cielene.....inak stale opakuje mamamamama, tatatatatata, ale toto blo prvé slovo.....takze neviem, ci to do tabulky patrí 🙂

katarina7777
10. jan 2011

@luludi aj ja mam vzdy sok, ked oddidu od nas nasi alebo ked sa vratim zo slovenska, ostane taky klud v dome a aj pomoc chyba, presne jak si napisala, na dobre sa rychlo zvyka .

katarina7777
10. jan 2011

@mojalili pozerala som fotky v tvojom albume a z Danka rastie velky fesak a sikulka si, ta vesticka je super, kedy to stihas?

mojalili
10. jan 2011

@katarina7777 Ani nestiham, len je to pre mna taky relax, kedy aspon na 5 minut vypnem a pocitam len očká...niekedy stihnem urobit 1 riadok, niekedy 5 riadkov...ale času veru nie je. Danko je nielen RIADNY fešák, ale RIADNY výmyselník...lozí, štvornožkuje, živel...

maxara
10. jan 2011

@monline nechcem organizovat, ale noe ta ma po ceste 😉

@oacka Fogel je sice jeho prezyvka, ale nikto nepozna jeho meno, len jeho mama 😀 😀 😀

@bambola to sa kafko snazila pouzit vyraz z tohoto http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Hovno

@katarina7777 jasneeee 😀 tesime sa.. ale nevarim 😔

maxara
10. jan 2011

@mojalili no podla mna to plati .. ked to vyzeralo ako cielene vyslovene, tak urcite ano.. dam to tam a hotovo 😉

mojalili
10. jan 2011

@maxara Dakujeeem. MM sa rehoce, lebo raz vecer prehlasil, ze vstavat k nemu bude ten, na koho zavola....no a vie len mama zatial....ale ked raz zahlasil v noci tatatata, tak sa mykol a stuhol... 😀 😀 😀

katarina7777
10. jan 2011

@maxara peti ake varenie? kazda nieco donesieme, bud sladke alebo slane, vsak sa dohodneme, pouzivat budeme plastove pohare a taniere a hotovo. Aby si nemala ziadne chystanie a potom spratavanie, bude stacit jedno vrece a hned bude aj upratane... skusim si to zariadit aby som mohla prist 🙂

katarina7777
10. jan 2011

@mojalili hani cez den musis malemu stale hovorit tatata , aby v noci len to volal 😉

maxara
10. jan 2011

@mojalili 😀 😀 😀 no nemal sa veru moc ozyvat 😀

@katarina7777 s riadmi nie je problem, to nahadzeme do umyvacky.. a co mam zaobstarat na pitie? lebo to tiez musim dat niekomu zadovazit 😒

bambola
10. jan 2011

@maxara @katarina7777 dokelu, az z talianska sa k maxi dotrepes a ja nie som schopna sa dostat z BB 🙄

katarina7777
10. jan 2011

@maxara kup nejaky sirup a mas hned malinovku a cista voda z vodovodu staci, nerob si ziadne starosti, vsak sa k vam nejdeme najest a napit ale klebetit 😀

katarina7777
10. jan 2011

@bambola to by si mala dojst lebo leo si najde novu frajerku medzi tolkymi krasavicami, vsak vies jaki su chlapi, zide oci, zide z mysle 😝

jaruska8
10. jan 2011

@tinaki1275 Ja som plánovala do minimálne troch rokov, respektíve, do narodenia (plánujeme) ešte ´dalšieho bábätka, no môj manžel tiež chrápe, tak neviem, izby sú tiež hne´d vedľa seba, nuž aj tak plánujeme kúpiť do detskej izby nábytok, takže poprípade, tam pošlem manžela. 😉 😉 😉 😉 😉
@mirka285 Ja by som bola najradšej, keby bola s nami, ale to by si pochopila vtedy, keby si k malej musela 5-6krát vstať len preto, že manžel chrápe a ona sa budí. Možno to nie je tým, ja neviem, prečo mrnčí, možno sú to zúbky a je to náhoda, možno je to dočasné, neviem, ale proste rozmýšľam, čo robiť. 😒

bambola
10. jan 2011

@katarina7777 no kurnik,nielenze tam bude linda co sa dala na cestoviny ale este aj pologrekyna pride 😕 😀 😀

noemarta
10. jan 2011

@maxara @monline veru ja ta zoberieeeem 😉 😉 😉

sarai
10. jan 2011

@merikac a co jej davas na veceru?

jaruska8
10. jan 2011

@maxara Ako si môžem pozrieť tú tabuľku????

jaruska8
10. jan 2011

@mojalili Jej, šikovník, ja sa asi skôr dožijem tata, lebo malá hovorí ,,slová" ako taj, akaj, vrrrrrrrrr. 😝 😝 Stále jej hovorím mama a ona len to svoje taj. 😉 😉 😉

maxara
10. jan 2011

@bambola no veru.. toto si budes musiet zariadit.. popis problem, mozno prideme na nejake riesenie

@katarina7777 no ved ja dam kupit aj nejake malinovky alebo mineralku, len ake potrebujem vediet 😀 a skusim este vyhrabat moj bazovy sirup, len myslim, ze sme ho uz davno vygrulali.. 🙄

maxara
10. jan 2011

@noemarta supeeer

@jaruska8 tabulka je predsa vzdy na tom istom mieste, akurat, ze este nie je aktualizovana, ale ked pockas kym uspim ninku, tak ju tam zavesim.. je v julovkach

bambola
10. jan 2011

taaakze, volala som gyndoske, cytologia je vporadku, mozem zit dalej 😀 😀

jaruska8
10. jan 2011

@maxara Aj som si myslela, ale už som ju dávno nepozerala. 😉

mirka285
10. jan 2011

dobre ranko....
@jaruska8 vsak vyskusat,poskusas a uvidis ako to pojde,mozno bude spat lepsie ako ked si s vami 😉 prinajhorsom v tej detskej skonci manzel 😀 ucast na stretku sa nam rozrsta,no tesim sa baby..
@katarina7777 raz som toto iste poradila kamoske ked robila v lete grilovacky,ze vsak nech pouziva jednorazovy riad,a upratane ma po odchode hosti za 5 minut,lebo staci vsetko nahadzat do plastoveho vreca,a dakovala mi potom este mesiac 🙂 a straaasne mi leze na nervy toto pocasie,vsak cely tyzden ma prsat,a tpo som sa tak tesila na zimu ☹

maxara
10. jan 2011

@jaruska8 ved ju skus dat do druhej izby, nechajte si otvorene dvere, alebo vysielacku do postele a ides

maxara
10. jan 2011

@mirka285 inak plastovy riad mam doma.. z krstinokolaudacnej party 😀 😝

jaruska8
10. jan 2011

@mirka285 Veru Miri, asi tam naozaj skončí. 😝 😝 😝
Jaj baby, ja vám tie stretká tak závidím, kedyže je to presne???? Možno by som dačo vyhútala, manžel by nás možno hodil. Ja som ešte slabý šofér na takúto trasu, bohužiaľ. ☹

denisse
10. jan 2011

@katty17
@oacka
aj moja barunka je velka a tazka a co sa tyka motoriky tak velmi cudna ... na brusko sa prvykrat sama prevratila, ked mala 3,5 mesiaca .. odvtedy jej to ide paradne, ale opacne este stale nevie ... 😕 to je podla mna cudne, ze uz tak dlho sa vie na brucho a z brucha nie ... a v poslednej dobe ked sa nacahuje za hrackami, tak ju to obcas "vrhne" akoby na chrbat, ale ona okamzite reaguje a je hned naspat na bruchu ... tak neviem ... zatial neriesim ...

mojalili
10. jan 2011

VIdim, ze planujete stretko. My sme sa stretli po 1. roku nasich deti pri LILIANKE, dali sme si pre detick vyhotovit tricka, pod Bojnickym zamkom to bolo...

mirka285
10. jan 2011

@maxara odloz na leto ked urobime stretko vonku na zahrade,ja viem,ze nejake urcite zorganizujes,na chalupe 😉

katarina7777
10. jan 2011

@mirka285
@maxara ja aj doma jem najradsej z plastovych, mm dam na normalny a sebe na plastovy, nejak mi to viacej chuti 😀 No vidis peti aspon dominas tanierove zasoby. A malinovky budu dobre tie ktore kupis, moc nas nerozmaznavaj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre