Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
19. feb 2010

ja mam tiez dnes tazsi zaludok... ale rano som zistila, ze uz len kilo mi chyba k povodnej vahe ☹

maxara
19. feb 2010

bella tomu ver... dnes som ho hned ocuchala, ked prisiel z roboty... dnes sa asi vyspim

bellablonde
19. feb 2010

DUGI mi napadlo, náhodou lanza biela nemá v sebe optické rozjasňovače?

je pravda, že keď sa vecičky perú v slize, nie sú také krásne žiarivé. Zas na druhej strane nemá bejby na tele naozaj žiadnu hnusnú chémiu. Niekto pridáva ešte raz pláchanie s octom. A aby aj prádlo trošku voňalo, kvapka nejakého vonného oleja a je to 😎

oacka
19. feb 2010

joj, ešte som stihla tú veľkú tetu jedným okom. hne´d mám lepší pocit a hneď som si natrela bryndzovú nátierku na rožok. 😀

maxara
19. feb 2010

oacka 😀 😀 😀 😀 ja sa prave dlavim udenymi nitami... zaujimave je, ze toto udene mi nevadi...

bellablonde
19. feb 2010

veru oacka. ALE minule ako som sa tu na neho sťažovala, hneď sa trochu polepšil 😀 😀 😀
asi by som to mala robiť častejšie - no ale kto by to čítal, že ? 😀 😝 🙄 😅 😀 😀

oacka
19. feb 2010

mňa tie detské výčiny náhodou celkom zaujímajú, nech viem, do čoho ide. aj keď sa hovorí,,že dievčatá sú kľudnejšie.

oacka
19. feb 2010

moj drahý nevyvenčil psa! ja s ňou nejdem,nech spraví mláčku,aspoň ju bude musieť utierať!!!! 😠 😠

bellablonde
19. feb 2010

máte podelené služby?
našťastie naša lilitka je čistotná a netreba ju venčiť. Ona sa ani na balkón nejde dobrovoľne poprechádzať 😀 😀

bellablonde
19. feb 2010

idem hupnúť do sprchy, nech zo mňa padne únava

oacka
19. feb 2010

ale to je mačka, predpokladám? ja už večer nejdem vonku,aby som niekde na chodníku nespadla... no ale keď manžel beží za kamošmi,tak mu je jedno,či spadnem... ☹

janatt23
19. feb 2010

ja nemozem povedat krive slovo na draheho v tomto. ten venci stale. a vecer ja von nechodim, bo ja som taky strachoprd. pri nas byvaju hociaky trotli ☹ tak mam stres 🙂 drahy chodi poctivo. mame trosku vacsieho psika, tak chodi 4-5x za den. ja za to robim papat 😀

maxara
19. feb 2010

oacka ale nieeee nie je... ja psov vencim nastastie tak, ze otvorim dvere a oni si pobezkaju... ale co z toho, ked sa mi aj tak Lara vysere do chodby do rana

oacka
19. feb 2010

naša chodí 2x, je to lemra a my tiež. ona celý deň spí. včera chrápala ako starý chlap!

maxara
19. feb 2010

ja uz neviem co s nou... Baso nastastie nie... no ale curance su u nas na dennom poriadku... neviem preco to robi...

maxara
19. feb 2010

uz som skusala asi vsetko.. 😢 😢

oacka
19. feb 2010

čo nie je, maxi? chceš povedať, že bellino čistotné zviera je pes? a kam ciká? a prečo ti tvoj maznáčik okadí chodbu? naša to robila,len keď bola chorá, chudera. a furt na koberec! lebo podlahu nemohla dobre pohrabkať! 😠

janatt23
19. feb 2010

to keby si pocula nasu chrapat 😀 niekedy neviem, ci to je drahy alebo mala 😀 mi mame pitbulla. ti chrapu jak besni 😀

oacka
19. feb 2010

to ako prežiješ, že cikajú v dome??????????????????????????? ja bych to bila!!!!!

bellablonde
19. feb 2010

hej cicuška. V podstate je to mačkopes. Chodí stále za mnou ako psík. Plemeno ragdoll, povahovo niečo podobné ako labrador. Je úplná kľuďaska, hodí sa k deťom. Dokonca sa používa aj na felinoterapiu. To je liečenie hladkaním mačičky. Podobne ako je hipoterapia (koníky) alebo kanisterapia (psíky)

Keď sme dali Peťka spať do detskej izbičky a v noci sa prebudil, ešte kým začal plakať, už bola pri mne na posteli a ťukla mi ňufákom do tváre, že mám vstávať. 😵 😵 Je to proste náš miláčik.

oacka
19. feb 2010

aj vaše zlatíčka sú také pažravé??? naša sa vzchopí,len keď počuje šušťať akýkoľvek sáčok, lebo myslí, že je to automaticky jedlo.

lucka_o
19. feb 2010

maxara super tabulka🙂 pekne si to spravila....

a kolko nas tam je vela.....waw ale prevahu asi maju chlapi🙂

oacka
19. feb 2010

jej, ragdoll sú ako hračky, nie? také mäkkučké. ja som veľmi chcela mačku,ale každý ma odhováral, že ke´d chcem otehotnieť,tak mačku nemôžem, bla,bla,bla...

janatt23
19. feb 2010

opustam vas kocky... uz mi pojde panelak. a idem potit skvely cibulkovy cajik 😖 tak zajtra... prajem pekne sny a nech vas trosku okopu babatka na dobru noc 🙂

oacka
19. feb 2010

janat,máš môj obdiv! dúfam,že ti padne na úžitok a zajtra budeš fit!!!!! 😉

lucka_o
19. feb 2010

janatt ja som nieco podobne mala pred 3 tyzdnami a bioparox mi pomohol...aj teply caj....

inak baby ako viete ze v brusku sa vam babätko hybe? pokial to niesu kopance myslim.....ako rozoznate prve pohyby.....?

katarina7777
19. feb 2010

bola som dve hodiny u kadernika a vy ste stihli 5 stran... hadam stihnem zajtra precitat 🙂

dneska idem skoro spat lebo som unavena, takze dobru noc.

maxara
19. feb 2010

oacka 🙂 ze nie je mu to jedno, ci spadnes... len sa mu nechcelo ist zo psom..ja som tiez hrala skleroticku hlupanu, ked som sa ponahlala za frajermi... potom vencil oco...
a ja fakt netusim, preco to ta hlupana robi... ci ziarli alebo co... asi aj Baso si uz pisne, ked vidi, ze aj Lara... ale som v koncoch... ja som ju najprv vyhresila, nos som jej namacala, novinami tlkla, potom som ju celu zbila jak sirotu, potom som na nu uz len naziapala, ze moje bubienky mali co robit a hned som ju vyrazila von, potom uz vsetko som skombinovala a nakoniec to dospelo do toho, ze zostala prepnuta... vysrala sa na chodbu a prisla za mnou, lahla si na chrbat a zacala skucat... a pritom chodi von o 22tej a rano hned o 5tej... ja neviem... tak teraz to uz robim tak, ze si to nevsimam, ale ked sa nevyserie ani nevysti, tak som rano k nej uplne dobrucka, milo sa prihovaram a tak... a ked sa vyserie, tak sa nedozije pekneho slova... a hned ide von a je tam az dokym ja nepoviem, ze moze ist dnu...

oacka
19. feb 2010

naša je taká trubka,že keď dačo vyparatí, tak sa tak previnilo tvári,že hneď viem, že dačo spravila, tak idem hľadať... poza gauč, za fotel, za košík a tak...ona má probĺém so žalúdkom, tak občas grcá, ale to vraj vedľa psov... a keď to nestihnem odpratať,tak to prasa znova zje!!!!!!!!!! fuuuuuuuuuuuuuuuj!

maxara
19. feb 2010

hej aj nasi grcaju, lebo od nudy zeru svoje deky, alebo Lara zvykne osupat tenisovu lopticku a to zlte chlpate zozerie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre