Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
18. jan 2011

@kafoditka bubovi sa modra teraz meni na sivu 🙂

oacka
18. jan 2011

@meruska aj to sa ráta ako dovča,hlavne že zmeníte prostredie, a dôležitý je ten dovolenkový pocit... 😉

@zuzik1983 ja milujem aj to balenie, my s mm už 2 mesiace vopred kupujeme všelijaké blbiny,čo sa nám zídu, nové termotašky, termofľaše a podobné serepetičky a sa vytešujeme. 😀

kafoditka
18. jan 2011

@luludi Luci , ale malemu sa tak pekne vyjasnili, ja ze budem mat male modroocko, a teraz ma take sedo-modro-zelene-neviemake..

oacka
18. jan 2011

@kafoditka môj synovec budeme v apríli 3 roky a teraz sa mu modré oči menie na zelené! pri šošovke (tak sa volá too čierne???) má už zelené a po okrajoch ešte modré....

denisse
18. jan 2011

@oacka
to cierne sa vola zornicka 😀

denisse
18. jan 2011

@oacka
ja tiez rada balim ... my si zase dost dlho dopredu piseme na chladnicku zoznam, aby sme nieco nezabudli ... 🙂

denisse
18. jan 2011

a este som vam chcela napisat, ze ja mam celkovo trosku iny pohlad na dovolenku, lebo odkedy byvam 650 km od nasich, tak pre mna je dovolenka ist domov do PO ... ta najlepsia 😉

oacka
18. jan 2011

@denisse 😀 😀 😀 😀 už som písala maxare,že môj mozog ostal niekde pod stolom na porodnej sále... aj my máme podrobný zoznam,ktorý potom vždy niekde záhadne zapotrošíme... 😠

meruska
18. jan 2011

balenie a vybalovanie mi ani nespominajte, my chodime aspon 3-4 krat do mesiaca k rodicom alebo svokrovcom...a to i s cestovnou postielkou a kresielkom pre maleho, a samozrejme berieme kocik, vajicko, jedna taska pre maleho, jedna pre nas...chodime nabaleni ako cigani 😀

denisse
18. jan 2011

@meruska
my dtto 😀

kafoditka
18. jan 2011

baby, zrzulka dala na FB zaujimavy link, ked o tom este neviete, zmenilo sa vam znamenie 😕 😉
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zaujimavosti/z...

meruska
18. jan 2011

@denisse 😀

maxara
18. jan 2011

@oacka prave idem na predoperacne, tak drz palce..

maxara
18. jan 2011

@kafoditka musi to byt piiicovina, lebo ja som bliiizenec ako repa.. alebo sa potom bykovi zmenila charakteristika? 😲

oacka
18. jan 2011

@maxara držím,držím, nech ťa na tú operáciu pustia!

luludi
18. jan 2011

@kafoditka: kafko, to este asi nie je ustalena farba a bude sa dalej menit, zeby ste mali zelenoocka? Mne sa risiho siva velmi paci, ale tiez si myslim, ze mne by sa na nom pacilo aj keby mal oci orandzovo-pindzove ;)

luludi
18. jan 2011

@maxara HA! vidis maxi, vidis.. vlastne som podla toho baran a ziaden fekaliofil.. ta to dobehlo 😀 😀 😀 inak ja mam s baranom spolocne dokopy nic 🙂

oacka
18. jan 2011

ja a moja dcéra že sme blíženci????? NIKDYYYYYY!!!!!!!!!

kafoditka
18. jan 2011

nejaka hoavdina riadna je to.. sak moj Filip je podla toho byk 😕

oacka
18. jan 2011

a priznajte sa, kto je hadonos???? to už radšej budem blíženec.....

katty17
18. jan 2011

tak uz sme z prechadzky doma. sandra hned zalomila ako sme vytiahli paty z domu. a ked sme sa po hodine a pol vratili, odstavila som kocik a hned oci ako sova 🙂
sandra nespava s nami v postielke. vecer o pol osmej zaspava vo svojej postielke. ja by som sa bala ze ju prilahneme vo velkej posteli 🙂
@oacka - ti verim ze sa uz teraz tesite na dovcu pri mori. podla mna sa netreba toho obavat. vsetky moje kamaratky boli s malymi detickami pri mori a zvladli to vraj paradne. praveze vraveli ako si to tam s nimi uzili 🙂 .
zrejme je to individualne a zalezi hlavne aj od rodicov na co sa citia... ved ked ste pri mori mozete casto chodit na prechadzky, netreba doma varit, upratovat.... ;) ale aj dovolenky kdekolvek v SR maju cosi do seba 🙂 a aj "dovolenky" u nasich maminiek na zahradach 😉

katty17
18. jan 2011

@maxara - peti, taktiez drzime vsetky prsty a aj na nohach 😀

luludi
18. jan 2011

@oacka 😀 😉 ze hadonos

kafoditka
18. jan 2011

@oacka ty si preco taky antiblizenec??? 😉

oacka
18. jan 2011

@kafoditka poznám samých otrasnýýýýýýých blížencov..... sebeckých,čo nevedia, čo so sebou.

meruska
18. jan 2011

@oacka 😠 my s maxi sme blizenci

kafoditka
18. jan 2011

aj mirka je blizenec 😕

oacka
18. jan 2011

ja viem,že je tu kopec blížencov,tak dúfam,že vy ste iné,ako tí čo poznám.. 🙂 🙂 🙂 ja mám zas super skúsenosť so škorpiónom...ale možno je to aj tým,že niektoré znamenia k sebe pasujú a niektoré nie. 🙂

alllexa
18. jan 2011

@noemarta - to som skusala len na vecer, lekarka mi to poradila, ze v pol roku nie je normalne, ze sa tak casto budi (5 krat za noc)... Ze ci to nie je od hladu... I ked ja si myslim, ze mlieka mam pre neho tak akurat - ved pribera tabulkovo - za posledne dva mesiace takmer kilo a pol.

bambola
18. jan 2011

@kafoditka jeeeeeeeeeej kafko 🙂 ty poznas pimpulienku? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre