Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
18. jan 2011

@oacka som zabudla ze vy tajnostite 😀 okej, a bude ho este chciet chytit za ruku? on je este bezzuby 😀

meruska
18. jan 2011

@oacka tesim sa 😉

mirka285
18. jan 2011

baby tak ja taky vyvar varim,ze dovi...uz sa mi slinky zbiehaju,dala ssom jedneho bazanta a polku kurcata,kopec zeleniny,no strasne to tu krasne vyvana 🙂 si s Lindusou zgustneme 😝

maxara
18. jan 2011

@oacka ja som bola tiez trikrat v narkoze.. a budem stvrty.. a teda ako taka narkoza mi nevadi... len sa bojim, ze sa nezobudim.. ale daju mi najprv rohypnol, to sa super vyspim a potom rano oblbovak, takze.. aj sa tesim 😀 horsie to bude po operacii, toho sa ja bojim.. boli to.. na toto bola zas ta kyretaz super, lebo to som sa iba paradne vyspala a bolo.. a nic ma nebolelo

strasska
18. jan 2011

@meruska
@oacka tak jak na potvoru zajtra budem bez Miska...tak neviem ci na konci januara sa podari ☹

meruska
18. jan 2011

@strasska tak hned ako budes vediet kedy si bez Miska, daj vediet a nieco zorganizujeme

oacka
18. jan 2011

@meruska 😀 😀 😀 😀 ale Timko je pohyblivý športovec, Kristína má zuby,kuše všetko,ale odráža sa len na klzkom povrchu rukami, inak nôžkami sa ešte nevie silno odkopnúť vpred alebo vzad. tak sa budú doplňať. 😀 ona ho bude kusať a on bude od nej utekať. 😀

oacka
18. jan 2011

@mirka285 no mňa by si na vývar nedostala.... ale pekne sa to číta. 😉

meruska
18. jan 2011

@oacka on tiež iba rukami uteká....odtláča sa dozadu..ale ide mu to 😀

meruska
18. jan 2011

@oacka dostane sa kam chce, teda mozno i od kusacej Kristinky 😀

meruska
18. jan 2011

práve vstal, tak ide obedovat a ideme sa prevetrat ...vy piste aby som vecer mala co citat 😝

mirka285
18. jan 2011

@oacka robila som aj bryndzove pirohy 😀 ani Tomasa na vyvar nedostanem...

maxara
18. jan 2011

@oacka @mirka285 to ako je mozne? ved vyyyvar je super vec 😵 😵 mnaaaaam

oacka
18. jan 2011

@maxara ja som už písala,že ja existenciu vodových polievok nechápem... a ignorujem. 😀

maxara
18. jan 2011

@oacka ale ta voda je len zalievka k tej kope zeleninky mnamky stavnatej a sladuckej.. mnaaaam 😵

mirka285
18. jan 2011

@maxara neva,aspon mi viac ostane...
@oacka vies ako ti taky vyvar napavi zaludok trebars po opici??a milujem tu vonu,vzdy si spomeniem ked sme boli este deti,mama ho varila kazdu nedelu a bili sme sa o spikove kosti...

oacka
18. jan 2011

@mirka285 ja ho tiež varím každú nedeľu,lebo šak tak to má byť,ale ja ho málokedy aj jem... mm je polievkový.

bambola
18. jan 2011

@mirka285 mirkaaaaaaaaaaaaa, spikove kosti 😝 😝 to je jedna z mojich top mnamiek 😀 😝 😝 inac, teraz ich je tazko kupit, malokedy maju 😠
ja polievky milujeeeeem, dokonca aj tu salatovicu @maxara 😉 😀

oacka
18. jan 2011

@maxara mňa operovali na pruh,ke´d som bola mini,tak si bolesť nepamätám....a deti to asi bolí menej,tak som počula..... to máš na bruchu? priamo v okolí pupka,či kde? ja som mala nad pušurou.

maxara
18. jan 2011

@mirka285 😉 presne.. super vec, taky vyvar az na tie spikove kosti.. ale moj oco ich miluje a ako pozeram, tak nie je nic, co by nezjedla @bambola 😀 lebo ked uz niekto zje salatovicu dobrovolne a bez vydierania, tak zje vsetko.. 😝

@oacka no ten nad pusurou (inak otrasny nazov 😀 ) je taka ta klasicka prietrz a ja mam len vlastne rozpadnute sitie.. cize mna to akoze menej boli teraz, ale mam to na horsom mieste, mam to priamo nad pupkom.. tam mam natlacene vsetko z vnutra, co sa chce trapne cez malinku dierku dostat von z tela.. 😠 ako keby tam tie vnutornosti nemohli len tak polihavat, just sa budu trepat von

strasska
18. jan 2011

@mirka285 tak na bryndzaky by som dosla ja, ja lubim vsetko bryndzove 😉
@oacka
@meruska tak by sme stretko mohli naplanovat s tinaki, musime prezistit kedy bude na vychode 😉

maxara
18. jan 2011

@oacka inak ta tvoja pusura mi pripomina nasu Raspušku 😀 ale to je akoze ritusa

strasska
18. jan 2011

a zienky nedame v lete, abo na jesen stretko juloviek?

maxara
18. jan 2011

@strasska uz to tu tinaki pisala, ze 28 alebo 29 sa vracia z vychodu

maxara
18. jan 2011

@strasska zorganizujes? 😉

maxara
18. jan 2011

Inak som rozmyslala tak sebecky, ze Tinaki si vycerveni rovno celu tabulku, lebo k nam pridu vsetky baby uz cervene, okrem zopar.. no hrozne.. musim sa vytrepat na vychod 😀

strasska
18. jan 2011

@maxara ja si pamatam, ze 30. uz bude na big party, ale musim prezistit kedy by mala cas na nas...

strasska
18. jan 2011

@maxara tak-tak ale sak sa chystas, nie?

maxara
18. jan 2011

@strasska ano chystam sa do KE niekedy asi v marci.. vo februari budem s katkou tu, cize asi v marci.. ale asi len 2-3 dni..

strasska
18. jan 2011

@maxara tak potom daj presny termin, aby aj vychodnarky mohli spoznat slaaaaaavnu maxi 😉

maxara
18. jan 2011

A inak, asi by som mala vsetky tieto negativne moje zvasty niecim pozitivnym prikraslit, vsak?
Tak:
1. krasne mi kvitne hamamel vonku 😵
2. krasne nam zacalo svietit slnko 😵
3. sranie ma vobec nechytilo po tom prehanadle, cize... asi na mna neucinkuje..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre