Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
19. jan 2011

dobré ránko!
@meruska gratu.lujem! ja som radda,že naša papá aj v noci,lebo si doplní spotrebu mliečka,cez deň sa jej doňho veľmi nechce...
@maxara dúfam,že už si u feriho.

bambola
19. jan 2011

@maxara maxi tak hadam by v tomto nesrandoval. vsak mu noormalne napis, kde ti naozaj napise, ze ako lebo, ze ved sa musis zariadit (ninka, odvoz)
drzim palciaky, neboj vsetko dobre dopadne, posnivas nejake pekne farbiste sny v anesteze a zase naspat do reality 😀

maxara
19. jan 2011

@bambola Uz som pobalena, cakam na ansich a asi nesrandoval 😅 ale minule som isla o 17tej a nic..

maxara
19. jan 2011

Lucim sa s vami a nepiste vela.. dakujem za vsetky palce a PS mne sa v narkoze nesniva.. odchadzam, pa 😔

aalexis007
19. jan 2011

@maxara držím palčeky aby všetko dobre dopadlo 🙂

karinnka
19. jan 2011

@meruska Gratulujem 😵 A hlavne nech Vam to vydrzi...Moja uz mala zopar pokusov a vzdy sme sa po par dnoch vratili k vstavaniu

@maxara drz sa 😔
Moja bambulka ma vcera prekvapila a konecne zacala opakovat slovko mama 😵 😵 Tak som sa tesila 😉 V noci ked sa zobudila tak sa necertila len si opakovala stale mama,mama tak uvidim,ci to slovko dnes aspon pouzije 😉
Inak horoskopom neverim ani vesticiam,Viem,ze existuje dobra a zla moc a vestice maju tu zlu moc....Magia nie je od Boha...Ale samozrejme,kazdy mame svoj nazor 😉
Prajem pekny den 🙂

luciana157
19. jan 2011

@mirka285 no moja lindulka ma uz tak do 8 kg, je baculka 😀 vies tak ale potom preco je na tych autosedackach od 9-18 kg pisane ze su od 6 mes.? mne sa to ako tiez este nepozdava pre nu, lebo nesedi sama, ale ona mi take zvlastne zvuky vydava v tom vajicku, akoby tam trpela 😒

luludi
19. jan 2011

dobre rano vsetkym,

@maxara: hlavne som ti prisla zapriat vsetko dobre, nech to mas rychlo za sebou a nech sa nam F pekne o teba stara, inak... 😉 vela, vela na teba myslim a drzim prst

alllexa
19. jan 2011

@monline - nausnice z takych kovovych koralok, ale je to rozne, aj brusene sklo, perlicky, vcera mi dosiel novy tovar, tak som mala "muzu"🙂

adelaine
19. jan 2011

ahojte , dobre ranko 🙂

tak sme doma od pediatricky, ona na nom objektivne nic nevidela, brusko mal makke,
budem to musiet riesit este cez gastroenterologa... 😒 ale neva, radsej riesit dopredu,
ako zase lezat v nemocnici, to by som uz nechcela, jedna hospitalizacia mi stacila.

@maxara drz sa!
@meruska jee, to je super spanok, hodny pochvaly 😉 zaklop si na drevo, nech to tak vydrzi a pretrva 🙂

@luciana157 my sme od 5 mes. v sedacke od 9 - 18 kg, vo vajicky nechcel by ani nahodou,
a v overale sa mi do neho ani nezmesil...takze musel ist do Romerky 😀 ja vsak teraz riesit do,
ze ked je v sedacke v protismere, ma uz pokrcene nohy 😖 budem ho musiet otocit v smere
jazdy vodica, len sa mi to zda este skoro?
kocky neviete aky je limit na otocenie? vaha, alebo vek?

a inak, objavila som vcera dost dobry obchod s bio vyrobkami, su tam detske bio vyzivy,
bio ovocie a zelenina, dokonca maju aj specializovany dieteticky tovar, bezlepkovy, bezlaktozovy
aj dia...
su na Dulovom namesti, tu je na nich link :http://slnecnica.sk/
hadam to nie je reklama 😅

adelaine
19. jan 2011

kokso, som napisala ten prispevok ako hotentot 😀

luciana157
19. jan 2011

@adelaine a malinky ti uz sam sedi?

adelaine
19. jan 2011

@luciana157 s oporou, sam nie...
ale v tej autosedacke je kratko, len na nevyhnutny presun, tak hadam neva, ze sedi

mirka285
19. jan 2011

@luciana157 je to tvoja vec,ale myslim si,ze tvoja dcera je este mala na autosedacku od 9 do 18kg....po prve nema 9 kil a po druhe sa neporovnavaj s Riskom,lebo ten je o mesiac starsi a urcite tazsi....ja moju dceru do autosedacky neobliekam,dokonca jej nedavam ani bundu a zmesti sa tam v pohode...

mirka285
19. jan 2011

@luciana157 dufam,ze sa neurazis,chcela si pocut nazor,tak som ti ho napisala,ja mam doma tiez kupenu krasnu autosedacku a viem,ze Linde by v nej bolo lepsie ale pre jej bezpecnost ju dam nedam...

adelaine
19. jan 2011

@mirka285 jj, my uz 9 kg mame 😉 🙂

mirka285
19. jan 2011

@maxara som s tebou Peti....a inak dobre ranko vsetkym 🙂

mirka285
19. jan 2011

@adelaine Mati no ved prave,som si bola ista,ze Risi ma uz urcite 9kil 😀

mirka285
19. jan 2011

@karinnka no super,to uz snad len moja LInda ziadne mama nehovori...ale vcera zacala va va,tak aspon daco...ja tiez neverim vesticiam,ale verim,ze niektori ldia maju schopnost liecit bez medicinskeho vzdelania...a verim tomu len preto,lebo som to zazila,inac by som ani tomu neverila 😀

adelaine
19. jan 2011

@mirka285 ved ho uvids dufam 😉 ale on pritom nie je tucko, je aj dlhy, narastol mi chlapec 😀

...ale chcela som poznamenat, ze na vsetkych vajickach pisu, ze sa tam zmesti dieta do 13 kg po vytiahnuti
novorodeneckej vlozky, ale kdeze... 🙄

mirka285
19. jan 2011

@adelaine tiez neverim,ze sa do vajca zmesti 13 kilove dieta 😕 Linda ma cez 7 kil a v pohode,ale len preto ze ju fakt vobec neobliekam...ratam ze dva mesiace tam este urcite bude kym pojde do tej vacsej...ja si nepomozem ale podla mna,teda aspon Linde vobec nevyhovuje ta poloha v akej je v tom vajci,ona sa tam niekedy az napina akoby ju bolel chrbat ☹

zuzik1983
19. jan 2011

ahojte 🙂
moja nikolka uz tiez zacala hovorit mama a baba par dni dozadu,ale to si len blaboce...ale straaasne zla je v poslednej dobe,vobec nechce spinkat ani vecer,ani rano,cez den akurat tak vonku,,je mrzuta,neviem,co to ma za obdobie 😒

oacka
19. jan 2011

ja nechápem ženy,ako vám deti vydržia vo vajíčku, moja tam nenormálne kúsky vystrájala! tiež sa napínala, hlavou odrážala, brucho vytrčala, zúrila ako zuro, normálne vrčala. 😀 😀 😀

luciana157
19. jan 2011

@mirka285 nemam sa na co urazit....ved ja jej ju nejdem kupovat teraz, nema este ani 6 mes. ani 9 kil, to mi je jasne. teraz to riesime tak ze s nou moc nechodime autom, aby sa netrapila 🙂 len ma zaujima ako to riesia ine maminy.....ja to budem musiet asi robit ako ty, ze ju teda nebudem obliekat v aute moc a radsej ju prikryjem dekou, inak to teda nevidim.ozaj a ty nedavas este ani do stolicky na papanie? lebo ja krmim moju vo vajicku, na rukach sa nechce krmit, no a ona ma asi nejaku averziu na to vajicko, stale sa tam naklana a vytlaca sa rukami odtial a jeduje sa tam a uz 2 den mi kvoli tomu nechce pekne papat 😒

luciana157
19. jan 2011

@oacka no moja robi v tom vajicku to iste 😀 a ked ju tam idem este popravit, tak ma zacne rukami bit po mojich rukach 😀

oacka
19. jan 2011

@luciana157 ja krmim buď v stoličke v tej najležatejšej polohe alebo v lehátku.... my sme kúpili autosedačku 0-18kg, Kristínka je mini, takže je by mala byť dobrá dosť dlho. v tom vajci sa to už nedalo vydržať...

mirka285
19. jan 2011

@luciana157 moja robi presne to,co opisujes,preto si myslim,ze ju boli chrbat ked v nom je...aspon mam z toho taky pocit...ja ju tiez prikryvam dekou a je to ovela lepsie,ma viac miesta,skus to aj ty tak riesit...

karinnka
19. jan 2011

@mirka285 ciste teoreticky ma zaujima,ako neobliekas malu do sedacky?To ju prenesies oblecenu do auta a potom ju vyzlecies? 😀
My mame blbu sedacku ku kociku a moja je tam nabliekana ako sard inka 😝 takze ja uz musim riesit sedacku teraz 😒

mirka285
19. jan 2011

@luciana157 a krmom tiez v lehatku alebo v stolicke,ona mi uz v stolicke pekne sedi...

mirka285
19. jan 2011

@karinnka ja mam parkovacie miesto platene pred domom,cize ja mam malu normalne bez bundy,iba v deke zabalenu a capicu jej dam...vacsinou chodime aj s Gabom,tak vtedy malu dam do autosedacky uz doma a on ma pocka uz vo vykurenom aute...my sme to museli takto riesit,Linda strasne vrieska ked ju obliekam,ona by nebola oblecene v autosedacke ani za svet...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre