Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
21. jan 2011

ahojte holky,
dlhsie som sa neukazala, ale tak ako @merikac praaaca nepusti... ale zatial to zvladam v pohode no....
dnes je riadna kosa, my sme boli vonku a veru ze som sa vratila lepsie sa obliect....

noemarta
21. jan 2011

@bambola napodobne aj nela... 😀 😀

katarina7777
21. jan 2011

baby ako casto kakaju vasi drobci? Leo v priemere 3 razy za den a zda sa mi to dost, ale zas jemu jest chuti tak to musi ist aj von. 🙂

kafoditka
21. jan 2011

@katarina7777 Kati mne kadi maly 2x denne a naporiadok 😉 ked niekedy rozbalim plienku, tak odpadavam z toho smradecku 😀 ako moze take male krasne dieta takto smradlavo nakadit 😀 😀

merikac
21. jan 2011

cavte,,idem popozerat co ste sem nahadzali,,,,ci sa snazite, ked tu neni @maxara,alebo to tu stagnuje,,... @noemarta - presne praca nepusti 😠 ....ja som tento tyzden maximlane unavena,,,..snazim sa aby praca nesla na ukor malej, tak dohanam co sa da v noci,,,lebo ked pridem z prace tak sa venujem -kym nezaspi- len a len -malej....
@katarina7777 teraz kaka asi tak 3-4 za den- ale este asi tyzden do zadu skoro do kazdej plienky,,,myslim,ze aj @mirka285 aj @monline boli na tom tak isto,,,je to zrejme take "zubkove" obdobie, kedy si to deti "odseru"( odkadia) 😀

merikac
21. jan 2011

jeezisi, az teraz citam ako vyznela moja veta... @mirka285, @monline,,neboli na tom tak isto,,ale ich dietaky 😀 😀

denisse
21. jan 2011

@luludi
nasa barunka sa este tiez velmi nehybe ... ani z brucha na chrbat sa jej velmi nechce .. uz mi parkrat ukazala, ze to dokaze, ale vobec to bezne nerobi ... dnes sa sice doplazila par cm za mobilom, taaaak velmi ho chcela dociahnut, tak sa jej podarilo ... ale jednalo sa asi o 10 cm 😀
ja myslim, ze je to v pohode zatial ...

bambola
21. jan 2011

@katarina7777 mne momentalne raz za tri dni 😕 to je tym zavedenim prikrmov, ale prdi stale a riadne 😀

merikac
21. jan 2011

@bambola Matka,- ale to ma vyhodu- setrite na plienkach 😀

bambola
21. jan 2011

@merikac no ale na ten treti den to stoji za to 😀

tinaki1275
21. jan 2011

@katarina7777 mne kaka tak 3-4x do dna ,teda 4x som ju dala vcera na nocnik a 4x sa vykakala.. 😀 dnes zatial 3x...ale este raz hadam pojdeme.. 😉

denisse
21. jan 2011

barunka kaka raz za dva dni ... ale dnes vynimocne kakala aj vcera ... 🙂

merikac
21. jan 2011

@tinaki1275 Leia bude patrtit z julovcatiek medzi prve deti, ktore sa budu pytat na nocnik,,tak ju teraz vycvis 😀 ..ako prdusa,,uz ju ma lepsiu?!

merikac
21. jan 2011

@bambola dokonala zbran na odpasenie nepriatela,,,,zamori ovzdusie tak,ze sa neopovazi ani noha vkrocit? 😀 😀

booklover
21. jan 2011

@monline
@bambola dakujem, uz sme doma zo skusky, mam za A. nechapem. keby som mala od zaciatku take znamky, ake mam popri dcere, tak by som mala prospechove stipko a este by mi odpustili 50percent z poplatku za nadstandardnu dlzku studia 🙂 nuz, len aby tak dopadli aj statnice...

booklover
21. jan 2011

@katarina7777 to je asi u kazdeho ine. nasa mala kazde rano pravidelne potlaci 🙂

booklover
21. jan 2011

@merikac
@tinaki1275 nasa chodi na nocnik od 3,5 mesiaca. ale nie je to nasa zasluha... len sme mali skor zapareniny, ako Leika. to cloveka donuti nechavat dieta rozbalene. ale tak, ma to odvtedy vyhody 🙂

tinaki1275
21. jan 2011

@merikac ale nie myslim ze aj @booklover dava malu a uz dlho...nas donutila ta prdusa.. 🙂 no dnes trochu lepsie uz som dala tu gencianovu violet a vyzera ze zabera..a samozrejme to ze je pol dna s holou ritou 😀 este ze mame teplo 🙂

merikac
21. jan 2011

@booklover gratulky k Acku- fakt baby mate moj obdiv, ze sa dokazete pri drobcoch ucit- Aj ja si vravim, ze by som mala uz malu davat na nocnik,,,,ale stale som sa nerozhybala a pritom by som vedela tiez kedy,,lebo ta tlaci tak, ze sa to neda nevsimnut si

tinaki1275
21. jan 2011

@booklover no to je presne to ze to nie je nasa zasluha 🙂 co im ine ostava ked ich tam posadime 😀

merikac
21. jan 2011

@tinaki1275 no ja vyskusam,,ale neviem preco si myslim,ze ked ju vyrusim z toho tlacenia a dam ju na serbel, tak mi prestane tlacit..

bambola
21. jan 2011

@merikac horsie je , ze nemame balkon tak aby som nemusela s takouto zakadenou plienkou utekat hned do kandli tak musim zabalit a hermeticky uzavriet v samostatnom sacku 😀

mirka285
21. jan 2011

@merikac Marianka to je presne nas pripad...vidim,ze ide kakat,dam ju rychlo na nocnik,v tom momente prestane a spusti strasny plac.....baby ja uz som vsetkych vyprevadila a ostali sme s Lindou same...uz je okupana a zaspava tak ja idem trosku cvicit..

bambola
21. jan 2011

inak pisala som tiez maxi a nesadla jej anesteza je jej dost zle a boli ju to 😒

katarina7777
21. jan 2011

@kafoditka keby len kadit vedia smrglavo, ale aj prdiet a ako nahlas 😝

mirka285
21. jan 2011

jaaj a Linda kaka aj 5 krat za den...ale mame 4 zuby vonku 🙂

bambola
21. jan 2011

@mirka285 ale sa maaaaaaaaaaaaas. tak co kedy mame zurku v dnv? 😀 😎

gabika41
21. jan 2011

aj ja som dnes uz kupila nocnik......uvidime zajtra... 🙂

katarina7777
21. jan 2011

@bambola to je zla sprava ☹ dufam ze sa jej rychlo polepsi a hlavne ze jej daju proti bolesti aby sa vyspala v noci.

katarina7777
21. jan 2011

inak vidim ze deticky nam kadia ukazkovo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre