Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
21. jan 2011

@tinaki1275 jeezisi,,cerstve ovocie,,to musit byt uplne, ze ina chut,,az mi zacali sliny tiect pri pomysleni na tie stavnate duziny,,,,,,,,,,,,,,aj mala pije vodu,,zboznuje, ked jej dovolim z velkej plastovej flase,, 😀

tinaki1275
21. jan 2011

@merikac no a mne polka stale zhnije ☹ mame ho strasne vela...
mala je este furt hore..baby idem k nej ..drzte sa a dobru noc...

monline
21. jan 2011

@merikac Nika si v ikey vybrala kopu somariniek- fotorámiky, sviečky...a peniaze, chce parfém..aj od ostatných podostávala peniaze, tak musím ustriehnuť čo si kúpi, lebo ona je schopná premacdonaldovať to

monline
21. jan 2011

@tinaki1275 dobrú noc..nech jej je lepšie..

merikac
21. jan 2011

@tinaki1275 dobru,,nech si aspom trosku pospis

merikac
21. jan 2011

@monline denis je taky isty,,peniaze mina na bagety,,,,neviem co to maju za maniu chodit do mesta alebo na pumpu na bagety 😠 hmm, parfum,,je to uz dospela baba

monline
21. jan 2011

@merikac nika nevie vôbec šetriť..neváži si peniaze, míňa na somariny..tiež bagety, čipsy, malinovky, denne balík žuvačiek, ktorý aj tak asi rozdá, čokolády, macdonald, kávičky..ale v lete musí na brigádu! 🙂

merikac
21. jan 2011

@monline noo, na tie zuvacky- moja uchylka , ja uz asi od 7 triedy zs som mala kadzy den zuvacku,,na ne som uz minula majland,,zuvacku si nedavam jedine, ked som chora- pre mna to je uz taky zvyk, ze bez nej som nesvoja

merikac
21. jan 2011

no nic,,padam do perin,,zajtra ak Emma dovoli spim minimalne do 9- dobru noc

monline
21. jan 2011

@merikac dobrú noc 🙂

booklover
22. jan 2011

@merikac dakujem za ocenenie 🙂
ono aspon pri kakani dat babo na nocnik potesi oboch- aj rodica, aj babo 🙂 babu sa lahsie tlaci a ostane ciste a suche-staci utriet. a rodic nema tolko smradu a odpadu, ci prace s pranim.

booklover
22. jan 2011

@tinaki1275 ja to nocnikovanie pokladam za odmenu za utrpenie zaparenin... vsetko zle ma nakoniec aj dake pozitivum 🙂

bambola
22. jan 2011

Dobre ranko 🙂

prosim vas malu mam asi nachladnutu. ma riedke sopliky a vkuse kycha 😒 a vykychava si take nudle z nosa 😀 😀 nebere to nijak tragicky zatial (klop klop) ale celu noc sa mi prehadzovala. nemam tu ani odsavacku ta ostala doma 🙄 je nieco co mozem/mam urobit?

@monline ja som bola na tom podobne s peniazmi ako nika 😉 pravdupovediac vazit si ich zacne az ked si ich sama zarobi, vtedy sa uz tazsie pustaju z ruky a vazne si rozmyslis ci ich das na hamburger. potoom ked som si uz aj zarobila tak som si viac vazila aj tie co som dostala (aj ked tie zarobene vlastnorucne mali vzdy vacsiu hodnotu 😀 )

luludi
22. jan 2011

dobre ranko,

citim sa biedne a ani bubo nevyzera nejako extra.. dnes zaciname na ostro s latkovanim.. budem informovat..

idem skusit precitat, co ste vcera popisali 🙂

mirka285
22. jan 2011

dobre ranko...
@tinaki1275 Mati davaj ryzovu kasu,ja tiez davam ryzovu,minule som citala,ze male deti vobec nesmu jest celozrnne veci,nakolko to je pre ne este velmi tazko stravitelne...
@merikac
@monline aj moj chodi na bagetu,totalne ma to vytaca,lebo taky bagetu mu mozem spravit aj doma,o macdonalde ani nehovorim a najnovsia novinka,chodi na kofolu 😒 ja som vcera ani to dvd nedopozerala,zapla som si upirsku sagu treti diel,ale moc ma to nebavilo,kniha je vela lepsia....kocky co pozerate serial Tisic a jedna noc chcem sa spytat,vam nepripada ten serial depresivny a smutny????lebo mne ano,vkuse tam place niekto,vsetci su bud nahnevani alebo smutni,nic pozitivne v tom serialy nie je ☹
@luludi jaaj Lucka moja,nch sa ti okamzite polepsi

bambola
22. jan 2011

mate niekto tu odsavacku na sople kde musite vytahovat ustami z druhej strany? ci to mam kupovat alebo kaslat na to ?

denisse
22. jan 2011

ahojte
@bambola
ja ju mam a podla mna je na nic .. kupila som na vysavac a super 🙂

kafoditka
22. jan 2011

ahojte...
@bambola Mati nekupuj to, mam to doma a vobec s tym sople neodsajes, max. s tym vytiahnes vacsie zaschnute sople ale to hravo zvladnes aj tycinkou do usi.. ked uz odsavacku, tak potom klasicku na vysavac, ta je najlepsie, ale pozor, len v pripade uplne upchateho nosika, lebo castym odsavanim len stimulujes tvorbu hlienov... radsej si kup Libenar do nosteka alebo vyskusaj babsky recept, co spominala cigaretka - kolieska cibule na chodidla a na to malej supni ponozky, zevraj to dost pomaha 😉

denisse
22. jan 2011

@kafoditka
fiiiha, tak o tej cibuli som nepocula ... to si musim zapamatat 🙂
a caste odsavanie aj vysusuje nosik ... takze naozaj aj s tym opatrne ...

monline
22. jan 2011

@bambola ja ju mám, inú zatiaľ nemám..stojí euro, tak ked ju kúpiš, určite neprerobíš..ževraj tie na vysávač by sa nemali do roka používať..ja som túto používala a podarilo sa mi odsať plno riedkych sopľov..to, čo je zatečené myslím neodsaješ ničím..ani tou na vysávač..

monline
22. jan 2011

@mirka285 ten seriál mám občas zapnutý, ale zvyčajne vtedy malý nespí, tak sa nedá sledovať, nevidela som súvisle ani jednu časť. ale príde mi strašne komótny, až nudný, tie nekonečné zábery na tvár a oči, zdá sa mi, že scenár jednej časti jenapísaný maximálne na 5 viet a oni to dve hodiny hrajú...ale- to len môj laický pohľad, keďže som to zachytila fakt len pár minút..či je depresívny neviem, ale nedokázal ma nadchnúť

monline
22. jan 2011

@luludi držte sa...nech ste rýchlo v poriadku...čo je s bubom? a čo tebe? nesadli lieky, či niečo na teba lezie? som zvedavá na úspechy v látkovaní 🙂
my sme tu nakukli a idem malého nakojiť a uspať..a potom musím upratať barák, lebo celý týždeň sa len všetko o kus ďalej odloží či posunie, nikomu sa nechce upratať..a zajtra čakám návštevu..a musím ešte prať aj žehliť, tak uvidím ako stihnem...Niku mám v Pezinku u otca a muž dnes robí, príde až ráno..mama varí plnenú papriku, tak ja dnes nevarím 🙂

kafoditka
22. jan 2011

@monline uplne zdielam tvoj nazor, videla som to chvilu ale o tych jeho modrych ociach sa mi hadam este aj snivalo 😝 mam pocit, akoby sa ti herci uz uz rozplakali a nevidim v tom ziadnu dejovi liniu... mozno keby som ho pozerala od zaciatku tak mam trochu iny nazor, ale kedze som ho zachytila len kratko, neviem uplne posudit, len tym, co som uz hore uviedla.

monline
22. jan 2011

@kafoditka môj už neznesie tyčinku do nosa, toľko som mu s ňou vytierala noštek, že chytí brutál plač, len ked ju zbadá..plakal aj pri tej odsávačke, ale s ňou to bolo aspoň rýchle, to akoby lepšie znášal a riedke sople idú von lepšie

monline
22. jan 2011

@kafoditka takže nepatrím do toho milióna divákov spolu s tebou 🙂 ževraj už pôjde pomaly 20ta časť..pritom dej sa dá zhrnúť do 5 riadkov..ved maxi to aj zvládla hned po prvej časti, tá zhrnula tuším celých 180 🙂 @maxara

monline
22. jan 2011

dnes sa drobček zobudil s výbornou náladou a nemal horúčku..tááááááááááááák ma to teší 🙂

kafoditka
22. jan 2011

@monline 🙂 Filip tiez jaci ked mu idem do nosika tycinkou, neznasa to..a odkedy sme mu odsavali sople, boji sa vysavaca. Aj ked sa zatvorim do obyvacky, ze vysavam a maly je vo vedlajsej izbe, aj tak spusti velky plac a normalne sa boji chudatko moje..

monline
22. jan 2011

toto je muž..podobá sa na neho Daniel?

kafoditka
22. jan 2011

@monline super sprava, nech mu to vydrzi - klop klop klop 😉

monline
22. jan 2011

@kafoditka chudáčik...ten hluk vysávača pri odsávaní deti zbytočne stresuje a potom si to spájajú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre