Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
22. jan 2011

@noemarta podľa mňa jej z toho rohy nenarastú, keď jej dáš skôr. 😀 😀 😀

@merikac fakt malá vyzerá oveľa staršia...moja je oproti nej úplné nemluvňa... 😀 😀 😀 😀 😀

katty17
22. jan 2011

@oacka - ja malu nasirujem a natieram v spalni. zababusenu ju prenesiem z kupelne do spalne ...
s tym nocnikom je to take rozne. zalezi od maminky a aj od babatka... hlavne ak ma take problemy ako tinaky a ine babule so zapareninami. tam podla mna je to vhodne co najskor naucit...
ja tiez chcem sandru ucit na nocnicek akonahle bude vediet sama sediet. a navyse vo vhodnom veku ideme do leta cize na dvore moze behat s holou ritusou a cikat kade tade 😀

oacka
22. jan 2011

inak baby,vy ste kedy kupovali nočníky????? šak my to doma ani nemáme!

noemarta
22. jan 2011

@katty17 pocuuuuj, teraz sme sa vratili od susedovcov, a presne taku hru sme hrali, ja som hrala bowling, super hraaaaaa, nooo ale my teda ja nie sme popritom este aj hruskovali, tak si vies predstavit, aka tam bola, je nalada, ja som uz isla malu ulozit, super hra. 😉

mirka285
22. jan 2011

@noemarta cau Maci,nerid sa tak striktne tabulkami,a daj co sama uznas za vhodne..minule tu nola diskusia o tych jogurtoch,ja som malej kupila v Tescu jogurtovu presnidavku,je od 6. mesiaca a ked som to ochutnala je to normalny cucoriedkovy jogurt....a Nelinke Linda odkazuje,ze ma 4 zub 😉 😉

oacka
22. jan 2011

@katty17 ja osobne dosť pochybujem,že budúce leto odučím malú od plienky, veď bude mať iba rok...

mirka285
22. jan 2011

@katty17 presne ako hovoris,v lete je idealny cas ucit nase deti na nocnik,budu pekne behat s holou ritusou...

katty17
22. jan 2011

@noemarta - marcelka, pokial ti uz mala pekne papa zeleninku, a aspon minimalne dva tyzdne tak sa nemusis nicoho bat. sandra uz papa masko cca tyzden. a dost jej to zacalo smakovat. ani raz mi nedokazala "povedat" ze jej staci. normalne si stale pytala. ale ked spraskala cely avent poharik, viac som jej uz radsej nedavala 🙂 dnes mala morcacinku so zemiackom a mrkvickou.

noemarta
22. jan 2011

@mirka285 to faaakt, gratulkaaaaa, nooo ale fasa, to mozem v blizkom obdobi ocakavat tlacenie dalsieho 😀 😀 😀
Tak co myslis, mozem jej dat, v pondelok ma 6 mesiacov 😕 😕 😕

oacka
22. jan 2011

@mirka285 presne, veď už sú aj príkrmy s tvarohom od 6..mesiaca... aj krupicová kaša s mliekom babylove v sklíčku od 4.mesiaca s vanilkou, fajné to je, malá už papala.

ywett
22. jan 2011

Babenky ahooojte,
dnes sme papali spenak s kralikom, som to ochutnala bolo to hnusnee, ale anjelik vsetko pekne basti 🙂
davate uz aj ovocie a kto vynechava uz mliecne davky? som z toho jelen...

Baby ma napadlo, kto idete k tej Petke - Maxi, ci drobcov neoblecieme nejak rovnako, ked nas tam bude tak vela napr. biele bodynka alebo tak nejak...asi mozno nerealne, ale len tak ma to napadlo....tesim sa na maxi stretko.

necitala som vas este, ale sa chcem spytat ako dopadla maxi, vie niekto?

peknvy vecer

mirka285
22. jan 2011

@noemarta to masko jej urcite mozes dat...a zubok ocakavaj,nam dnes vysla len spicka....

noemarta
22. jan 2011

@katty17 tak jej asi zajtra skusim dat, ved zeleninu je uplne v pohode, a tu korku mam dat kedy????
babyyy, normalne ste mi chybali, moj mm tvrdi, ze som na vas zavisla 😀 😀 😀 😀

noemarta
22. jan 2011

ozaaaaj, takto za tyzden asi nebudem vediet zaspat, lebo budem mat tzv. cestovnu horucku k max, hi hi

mirka285
22. jan 2011

@oacka moja uz jedla ovocny duet od HIpp,tiez obsahuje tvaroh,tu krupicovu kasu tiez a teraz aj ten jogurt a vsetko jej chuti...mrcha mala a ked jej ja navarim,tak to nechce...

katty17
22. jan 2011

@noemarta - maci presne ako mirka pise, az tak velmi sa neriad tymi tabulkami. kazde dieta je ine. riad sa nejakym svojim vnutornym hlasom. 🙂 keby som sa riadila tabulkou, taka sandra by este masko nepapala a bola by stale na zelenine, ktora jej uz nestaci. od pondelka budem davat uz aj ja desiatu a obed nemliecnu. sandra dost vela vypije mlieka tak to musim uz nejako redukovat 🙂 ta by len jedla a pila , bosorka mala. 😀

mirka285
22. jan 2011

@noemarta korku jej pichni hocikedy behom dna do ruky,hned bude ticho 😀

oacka
22. jan 2011

@mirka285 prosím ťa, moja dnes zožrala za dve minúty kupovaný príkrm s hovädzinou a moje navarené včera tiskala na 2x... 😠 😠 😠

noemarta
22. jan 2011

@katty17 katiii, pocuuuuj, sme naprd nausnice vybrali, vsade sa s nimi nela zahaci, musim davat sakra pozor.....
@mirka285 nela ma zatial tiez iba spicku zubu vonku, tak haadam nepojde tak skoro ten druhy, aleee vsak nebolo to az take zle, ked sa to prerezavalo,

mirka285
22. jan 2011

@oacka ja uz jej to niekedy musim davat pol na pol,vsak je mi luto to vyhodit ked jej to uz navarim...prespekulovane deti mame...

noemarta
22. jan 2011

neviem co je lepsie na tych hotovych prikrmoch, ale vsimla som si, ze vsetkym detom viac chutia tie hotove, nez varenee......

noemarta
22. jan 2011

@mirka285 @oacka tak im to mixujte varene s hotovym... treba ich osalit, hi hi

katty17
22. jan 2011

@mirka285 - miri sandra je vsezravka. ta zje podla mna aj kona. je jej jedno ci varene ci kupene a ci kombinovane. a to prvy mesiac prikrmovania robila riadne sceny 😀 . ale my sme zatial na mlieku , len obed mame prikrm. ale po obediku si uz nepyta mliecko. cize aj na olovrant ho dostane. cize @ywett my sme uz vynechali mliecko cez obed. staci jej prikrm.
@noemarta - maci, jasne ze zajtra jej uz mozes dat masko. ved vy tusim uz papate aj na desiatu ovocie, nie?

mirka285
22. jan 2011

@noemarta ani u nas,dnes mrncala asi hodinku,natrela som jej to mundisal gelom a o pol deviatej zaspala,takze v pohode celkom...babule idem kukat telku,si uzivam ten klud co mam doma...

oacka
22. jan 2011

@noemarta meruskin Timko ľúbi domácu stravu. 🙂

katty17
22. jan 2011

@noemarta - maci, nase nausky su super. zatial ziaden problem.
sandra praveze nechce velmi rozmixovane papanie. musi citit nejake hrudky. 🙂

katty17
22. jan 2011

@mirka285 - miri nic nedavaju. ☹

noemarta
22. jan 2011

@oacka jeden z mala, hi hi
@katty17 ano, my uz jeme ovocie poobede.
Aj ja tu mam bozsky klud, mm je este u susedovcov, hruskuje a hra tu hru, nelinka haja.

noemarta
22. jan 2011

@katty17 veru, nic nedavaju, a ty si este u rodicov??? risi nedosiel za vami na vikend,ci???

oacka
22. jan 2011

@mirka285 ja som zamrazila po 140g, kuracie mäsko, zeleninku,trošku vývaru s ryžou, so zemiakmi a s cestovinami a dávam jej to na striedačku s kupovaaným... musí si zvyknúť,kráska. nabudúce urobím asi hovädzie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre