Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
24. jan 2011

ozaj @bambola ty vlastne musis prist, teraz ma napadlo, ze my mame pre teba s mirkou tajne poslanie 😀 😅

cigaretka5
24. jan 2011

@merikac no chutia ale maminka zlenivela a nejak sa jej nechce klohnit, tak som stalym zakaznikom DM , ale co vyhovaram sa ze som púracujuca matka a ze nemam na varenie ca

maxara
24. jan 2011

@cigaretka5 ved neboj, si ospravedlnena 😒 aky mate smutok? ☹

@merikac no tak to teda musis, lebo navyse ty neides sama draha 😔

mirka285
24. jan 2011

@maxara 😀

maxara
24. jan 2011

mam takeho tusaka, ze nakoniec pride len mirka, dame kafe a poriadne vas poohovarame..

cigaretka5
24. jan 2011

manzelovi zomrel v nedelu rano stryko, co mu bol ako druhy oco, tak ideme v stredu na pohreb,☹

maxara
24. jan 2011

@mirka285 😉

maxara
24. jan 2011

@cigaretka5 ☹ US

mirka285
24. jan 2011

@maxara vsak ale ked pridem sama,zdrzim sa na pol dna minimalne,takze to radsej nechci...a nemohla by si si nic oznacit cervenou 😨

cigaretka5
24. jan 2011

@maxara dakujem je to tazke, ale je to sucast zivota, co uz ...............

katarina7777
24. jan 2011

@mirka285
@maxara mna sa nezbavite!!!!

katarina7777
24. jan 2011

@cigaretka5 uprimnu sustrast.

meruska
24. jan 2011

baby, ale ked pre nas z vychodu neurobite minimalne 100 fotiek budem sa na vas hnevat 😠 😀

maxara
24. jan 2011

@mirka285 ved to.. 😒 ale nevadi, ja ta snesiem aj dva dni 😀 😵 som do teba

@katarina7777 😀 tak navtiraj tiez, uz ste dve a aj v trojici sa super ohovara 😀 😝

@cigaretka5 ☹ ano je, ale aj tak.. vzdy to zasiahne, aj ked to ocakavas, o to viac ked je to necakane ☹

maxara
24. jan 2011

@meruska nabijem fotak a urobim mirke skvele momentky ako ja zvyknem 😉 😀

meruska
24. jan 2011

@maxara tesim sa 😀 a urcite i mirka 😝

maxara
24. jan 2011

@meruska 😉 tomu ver

mirka285
24. jan 2011

@maxara ty traposka,tento krat sa budem cely cas usmievat od ucha k uchu 😀
@katarina7777 jasne,ze aj teba bereme

katarina7777
24. jan 2011

@maxara leo vase kocky zamestna svojim sarmom a my budeme moc v klude klebetit... 😀

maxara
24. jan 2011

@mirka285 neboj, ja ta vymaknem 😉

@katarina7777 o tom nepochybujem 😀

meruska
24. jan 2011

vidím že vy by ste si vystačili i 3 a netreba aby vás tam bolo 30 🙂

katarina7777
24. jan 2011

@maxara este stale cakam zoznam co mam priniest, lebo sa toho chopim sama a ja luuubim nakupovat 😀

mirka285
24. jan 2011

som si kvoli vam dodrbala moje cerstvo nalakovane nechty,lebo tu tukam do klavesnice 😠 sa tu nadavam tou vodou poctivo,akoze pitny rezim dodrziavam a stale chodim cikat 😠

mirka285
24. jan 2011

ha ze nadavam 😀 to malo byt nadajam 😀

maxara
24. jan 2011

@meruska ale potom by som nemohla nic vycervenit 😉 😀

@katarina7777 😀 tak ja neviem.. mozte niekto doniest nejake nealko, baby spominali, ze napecu kolace a neviem, ci sa chce aj chlastat, ale tvrde doma mam hocico a vino teraz z fleku neviem, ale snad by som nejake vylasovala 😀 takze ostava len to nealko, ale tak zas aj ja by som mohla niecim prispiet

maxara
24. jan 2011

@mirka285 si si dodrbala nechty tym, ze furt zapinas zips na gatiach, kedze chodis furt cikat 😉

mirka285
24. jan 2011

@maxara vsak ale ja mam pyzamo na sebe a stahujem ho dvoma prstami 😉 som neni blba,ze si budem v rifliach lakovat nechty 😀

katarina7777
24. jan 2011

@maxara ty prispejes prenajmom domu 🙂 dobre ja donesiem nealko, nejaku colu, vineu, fantu ...co este? ja to nepijem takze ine ani nepoznam, napiste mi co... poslem tatina do metra 😀

katarina7777
24. jan 2011

@mirka285 to si uz ani napamatam kedy som si naposledy nechty malovala, vsak by sa mi hned poodlupoval lak, ked malemu 3 razy denne hovienka umyvam 😀

maxara
24. jan 2011

@katarina7777 Kati ale ved nenos vsetko sama.. kazda donesie jednu flasu a je to 😀 mozno dzusik si este zabudla, mineralku..

@mirka285 😀 😀 nesi blba??? 😀 jasan, ved chapem, pyzamo stiahnes dvoma prstami na ktorych mas nechty na ktorych mas dodrbany lak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre