Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
26. jan 2011

@mirka285 😀 😀 😀 dobry navod ale vies ze aj ja to tak robim preto sa pytam ze jak sa to robi spravne lebo po jednom takomto cisteni mi praskla krytka kam sa leje voda...ze super 😒 najnovsie uz pomaly ani nezehlim lebo nestiham....

maxara
26. jan 2011

@noemarta noe podla mna to nevadi.. ved ju objedname este ked nebudeme hladne 😀 alebo tak, ze ked vsetky baby pridu cca o 13tej, max 13:30 tak ked to objednas na 14:30 to bude akurat, hm?

zrzulka
26. jan 2011

@mirka285 hej spevnit lebo brucho mi furt zostalo, je to nechutneeeeeeeee a este prsia su hrozne... normalne som zufala ked sa vyzleciem...jak keby som bola v cudzom tele ☹ nehovoriac o tom ze jedno prso mam hadam o dve cisla vacsie jak to druhe 😒

adelaine
26. jan 2011

@zrzulka ja mam zehlicku, ktora sa cisti od kamena tymi tryskami, ktorymi sa naparuje...len
prepinam na zehlicke mod na samoocistenie...

zrzulka
26. jan 2011

@maxara sak dovtedy zozerem aj teba .... 😀 😀 😀 len srandujem samozrejme 🙂

zrzulka
26. jan 2011

@adelaine jaka to je znacka???, ta moja ma 4 roky take cosi som este ani nevidela

adelaine
26. jan 2011

@zrzulka tiez je cca 4 roky stara, Philips Azur cordless...

kiki9
26. jan 2011

aj ja mam brucho dost zvesnute aj prsia velke tiez neviem co s tim ale snazim sa svicit ci to pomože?!

zrzulka
26. jan 2011

@maxara ty mas potom asi taku zehlicku ako ja... tiez sa moze liat obyc voda ale ja davam aj tak filtrovanu a aj tak sa zanasa....

zrzulka
26. jan 2011

@kiki9 jeeeeej a ty si kto?? teba neznam 😉 podla mna cvicenie pomaha a ked nie aspon mam lepsi pocit z toho ze sa pre to snazim nieco robit xixi 😉

maxara
26. jan 2011

@zrzulka ja mam braun.. mne vtedy prizvukoval, ze nie destilovanu, len obycku z vodovodu.. ale filtrovana asi nie je destilovana, nie?

zrzulka
26. jan 2011

@maxara aj my braun... takze predsa ta ista.... 😉 ja filtrujem v brite tu davam aj do rychlovarnej

kiki9
26. jan 2011

ahoj ja som tu nova nedavno som sa zaregistrovala ani neviem ako to tu chodi ale som rada že si možem porozpravat s mamickami ja mam syna 2.5 ročneho

maxara
26. jan 2011

@kiki9 tu si pohladaj temy, ktore su ti blizke, je ich tu vela, napr spolocny termin, kedy sa ti narodilo babo. My tu vsetky mame julovciatka 2010, takze neviem, ci budes mat s nami o com 😉
ale akoze mne osobne nevadis 😉 pre istotu pisem, lebo byvam vacsinou zle pochopena

maxara
26. jan 2011

@zrzulka 😉

zrzulka
26. jan 2011

@kiki9 je to tu podla terminov rozdelene ... musis si najst svoju terminovu temu a tam sa vykecavas do nemoty. my tu mame 6-7 mesacne babatka, riesime celkom ine veci ako rovesnici tvojho dietatka...

mirka285
26. jan 2011

@zrzulka moja mamina ma tiez jeden prsnik vacsi ako druhy...mne ostali tiez nic moc,ale brucho nemam take hrozne,je vidno,ze cvicim na neho...a nastastie zehlicky nie su drahe,tak ked mi to poleze uz na nervy,kupim nejaku lepsejsiu samocistiacu...Linda sa tak dosrala,ze smrdi jak tchor 😕

zrzulka
26. jan 2011

@kiki9 jasne tiez by sa patrilo dodat ze ani mne tu nevadis, ja som tu sice uz len taky obcasnik lebo nestiham nic ale kludne zostan, mozes nam radit 😀 😀 😀 ty uz veci ktore my riesime mas za sebou....

zrzulka
26. jan 2011

@mirka285 chces povedat ze mi tie prsa tak zostanu??? 😕 😕 😝 nestras.... ja ich volam malej a velkej...no des uplny ale to preto ze preferujem len ten velky , i ked uz si davam pozor nech z oboch rovnako kojim ale nic nesplasol vobec pripadne ten druhy sa nenafukol

maxara
26. jan 2011

@zrzulka a nemas v tom mensom menej mlieka?

maxara
26. jan 2011

pytam sa preto, ze mne sa o dost zmensili ked som dokojila

zrzulka
26. jan 2011

@maxara no neviem to odmerat ze kolko tam je ale taha aj z neho... ja som to nikdy nejako neriesila len teraz ked vidim ze co mam s prsami tak som ich mala striedat castejsie... to ta moja skleroza.... uvidim ked dokojim mozno splasne.... len to komicky vyzera ked som v plavkach... musim dat do toho maleho vycpavku ci co xixi
baby bezim, maly mi tu devastuje tortu musim ju zachranit 😉 v nedelu sa vidime, tesim sa na vas ze si pokecame aj nevirtualne,juuuuuj tolko deti na jednej kope...to bude opat sqely zazitok.......xixi
kdyby neco pisnite mi ip pripadne dajte vediet na FB tam sa nachadzam castejsie jak tu na konovi

kafoditka
26. jan 2011

No ja mam prsa v povodnej velkosti ale zdaleka nevypadaju dobre 😔 co uz, no ale Mirka ma upokojila, ze po druhom dietati my zostanu zas rovnake ako teraz, ze sa to uz nezhorsi.. 😀

macik27
26. jan 2011

ahojte...baby očkovali ste niektorá proti rotavírusom? nás čaká zajtra posledná dávka a ako na potvoru malá ochorela ☹ je tak trochu zasoplená a kašle

janka_michal
26. jan 2011

ahojte babulky..ako sa vam dari?deticky posluchaju?zubky uz mate???chcela som sa vas opytat ako je to s rodicovskym prispevkom. Na matersku som nastupovala 19.06.2010 no a matersku mi vypocitavali zo zarobku, no lenze neviem ako je to s rodicovskym. pretoze raz mi povedali na urade,ze budem dostavat 256€ a dnes mi povedali, ze 190 pretoze matersku mi vyplacali do 31.12.2010 a kedze som na rodicovsky nastupovala 01.01.2011 tak mam uz len 190€...ale nema byt materska 6mesiacov??to by mi vychadzalo ukoncenie nie 31.12 ale 19.12...neviete mi poradit? dakujem krasne

mirka285
26. jan 2011

@kafoditka le si kludnejsia nie 😀
@janka_michal no tebe to vyslo najhorse ako mohlo,si prelomovy datum a budes dostavat 190 eur....

booklover
26. jan 2011

@ericica my sme boli s muzickom na polane na detskom svahu a tam drobce s cumlom v ustach ockovia drzali popod pazuchy, polozili si ich medzi nohy (a teda ajmedzi lyze ) a spustali sa spolu 🙂

booklover
26. jan 2011

@macik27 aj nasa soplila na obidve davky a dalo sa to. prvykrat sme si to odtrpeli a druha davka ani nevieme, ze bola 🙂 my sme to mali naraz z ostatnym ockovanim. takze ani neviem, ci prvykrat reagovala na toho rotavirusa, alebo na ockovanie do noziciek...

oacka
26. jan 2011

@tinaki1275 práveže nie je bohvieaká buchtička, ona vyzerá stále rovnako... faldy nemá,ale ani chudá nie je.... ja som s jej váhou spokojná, Leia sa rozbehla s priiberaním! o chvíľu predbehne aj Bubka... 😀

bambola
26. jan 2011

@macik27 pri rotavirusoch asi nevadi ze ma soplik, len vam to musia dat urcite uz teraz lebo druha davka musi byt do 24.tyzdna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre