Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
26. jan 2011

@macik27 presne som sa ta chcela opytat, aka tretia vakcina? ved je to len dvojdavkova zalezitost...

kafoditka
26. jan 2011

@bambola Mati a ty co porabas moja?

meruska
26. jan 2011

@kafoditka 😀 dalsi vas vyraz ...vsetky predsa seherezadujeme

kafoditka
26. jan 2011

@tinaki1275 neboj sa, deticky dobre znasaju let zevraj... mala bude potrebovat tak dva-tri dni urcite na aklimatizovanie, ale potom bude v pohode, uvidis 😉 ved my sa jej povenujeme v nedelu, nic sa neboj, min. troch napadnikov bude mat urcite 😀

macik27
26. jan 2011

@bambola
@kafoditka my sme dávali rotateq a ten sa dáva na tri krát aspoň tak mi povedal doktor

kafoditka
26. jan 2011

@meruska jeeeezis prepaaaaac ze som ta vyrusila od tak napinaveho serialu 😀 😀

bambola
26. jan 2011

@kafoditka tu sooooooooooooom, ale ciitam taku idiotinu do skoly a baby asi cumia na tu turecku volovinu. @tinaki1275 prosim ta zverejni obsah tej telenovely nech to baby necumia kazdy vecer 😠 😀

kafoditka
26. jan 2011

@macik27 aha, my sme davali rotarix, ten ma dve vakciny

bambola
26. jan 2011

@macik27 jaj, to je pravda my sme mali rotarix, tak to som nevedela. ja som myslela , ze rotateq stiahli z trhu 😕 tak som opat o nieco mudrejsia 😀

kafoditka
26. jan 2011

@bambola uz si bola odskusat novy golfacik??

macik27
26. jan 2011

@bambola no nestraš prečo ho mali stiahnúť 😲

meruska
26. jan 2011

@kafoditka bola reklama 😀 😀 😀

ywett
26. jan 2011

halooooo, ja som tu 🙂
sme sa vratili z tn domkov..sme mali dnes stretko, co sme este chodili ako tehotne cvicit 🙂

bambola
26. jan 2011

@kafoditka zatial len tu po dome u nasich 😀 ale zajtra ideme do sopingu. chcem si kupit jeden sveter a mala uz je vlastne od piatku zavreta doma tak aby sa trosku "vyvencila" lebo uz jej je dlho urcite.

bambola
26. jan 2011

@macik27 no ked nechces strasit tak ti to radsej nepoviem 😀

kafoditka
26. jan 2011

@bambola Mati a mala teplotuje? Mne ked mal maly sople, chodila som s nim vonku aspon na pol hodku, aby sa vyvetral, pokial nemal teplotu..

macik27
26. jan 2011

@bambola no dohodnuté 😀 ale hádam by jej to doktor nedával ak by to bolo zlé 😒 a to my máme jedného s tých lepších doktorov v TN

mirka285
26. jan 2011

no uz som docvicila,suhlasim s Bambi,ze tinaki by nam mohla napisat o com je seherezada a bude pokoj....ja uz viem do polky,tak na stretku mi to Tinaki dopovie a ja vam to sem napisem 😀

mirka285
26. jan 2011

baby musim ist do auta pre kocik,mam ho mokry a asi by som ho mala rozlozit,ze?dufam,ze ma nikto neprepadne,sa bojim 😀

bambola
26. jan 2011

@kafoditka nema teplotu a uz som myslela, ze by som s nou aj isla ale dnes jednak cely den husto snezilo a ja tu nemam tu plastenku na kocik a jednak bol vzduch taky studeny ostry, to som nechcela aby dychala. ono este v takomto velkom dome sa to da vydrzat, nema z toho taku fobiu, v nasom dvojizbaku to uz po dvoch dnoch s nou sije 😠

bambola
26. jan 2011

@macik27 ja si tiez myslim, ze lekar vie co robi 😉 len som si prosto myslela, ze na trhu uz je len rotarix 🙂

tinaki1275
26. jan 2011

@macik27 neboj to je ok ..aj rotateq je vraj ok ..len s nejakou seriou bol pred rokom asi problem..ale tu stiahli ..
@bambola ved by ma zabili ..dobre ze si pripomenula musim mirke a monline dopisat obsah ...ak ma ta mala certica necha.. 😒
@kafoditka ja sa skor bojim tych presunov ze ako to bude zvladat ..najprv dva dni vieden potom na vychod ..potom po tyzdni zase vieden a tak tyzden v alpach ...no neviem ..

bambola
26. jan 2011

@mirka285 co si skusala ci nepremokne? 😀

kafoditka
26. jan 2011

@mirka285 ved parkujes pred branou 20m 😀

monline
26. jan 2011

ahojte, tak ja sa hlásim, tu som 🙂

kafoditka
26. jan 2011

Baby ja sa nudim tak si imaginarne zariadujem byt v decodome..uz mam linku aj obyvacku 😕 ale inak som celkom normalna.. 😀

macik27
26. jan 2011

no to zas bude večer ...že Kajka búvať a ona sa mi takto smeje 🙂 a to je choručká

bambola
26. jan 2011

@macik27 mne sa mala tiez takto smiala a mala pri tom 39 teplotu, este, ze to ona nebrala tak tragicky 😉

tinaki1275
26. jan 2011

@kafoditka 🙂

monline
26. jan 2011

ja nesledujem šeherezádu, nevyšlo mi to na začiatku, lebo malý býval zlý a teraz sa mi už nechce naskočiť na vlak, vlastne som rada, že to nepozerám, vidím občas nejaké útržky, ..keď som malého minule uspávala, všimla som si, že tam výborne zakomponovali aj latináka a jakaba do chladničky a sprchy..super 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre