Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
26. jan 2011

babyyy viete co,malemu som nahmatala na hlavicke vzadu dole take nejake divne hrbolceky 😕 😕 😕 asi take 3 trosku mensie ako hrasok...co to je???? som sa normalne zlakla!!!!

bambola
26. jan 2011

@kafoditka vzdy lepsie sa nudit ako toto...........

Kym vlastnosti A podliehaju principu abstraktnej relevancie (abstrahuje sa od nepodstatnych vlastnosti z hladiska funkcie) , vlastnosti B sa viazu na princip aperceptivneho myslenia. Tento druhy princip sa vztahuje na fakt, ze objekty nevnimame len s ohladom na vlasnosti A, ale "doplname" znak (napr.semafor vnimame resp si ho doplname aj s vlastnostami B)..................

atakdalej 😀 😀

monline
26. jan 2011

@kafoditka ved to je krásne..snívať..to som aj ja robila..prezerala katalógy s domami, navrhovala vlastné, zariaďovala..čím viac energie tomu venuješ, tým budeš viac a viac nakopnutá a pôjdeš za tým tvrdo, až kým to nedosiahneš...🙂

bambola
26. jan 2011

@monline no to bola reklama 😀

monline
26. jan 2011

@macik27 Kajka je prekrásna 🙂

@bambola no..koľkokrát si prečítaš vetu, kým pochopíš o čom je a koľkokrát, kým sa to naučíš? .-)))

monline
26. jan 2011

@bambola jááááj 🙂 a ja že koprodukcia 🙂)) len boli trocha nekonzistentní s dejom 🙂))

tinaki1275
26. jan 2011

baby kolko stoja hippky na svk ? objednavam si teraz v predstihu plienky a mlieko z rakuskeho Schlecker a pozera,m ze maju komplet hipp ponuku ..ale len 6 sadu -ale v cene cca 6,60 -7,2,o masove..oplati sa?

vierkaha
26. jan 2011

@janka_michal materská je 28 týždňov presne a preto ti to vyšlo až na 1.1. celkom mi nie je jasné že či ti materská skončila 31.12. alebo 1.1 ak ti skončla až v januári tak ty by si mala mať teraz materskú predĺženú o 6 týždňov a po jej ukončení budeš dostávať tých 190 €, ak ti materská skončila ešte v decembri tak budeš mať materskú len tých 28 týždňov a za január už dostaneš 190 € rodičovský príspevok
- dúfam, že som to napísala zrozumiteľne a nemáš z toho guláš 😀

tinaki1275
26. jan 2011

@bambola 😕

mirka285
26. jan 2011

@bambola ale vsak v Rakusku padal mokry sneh tak zmokol....Kafko no vsak prepadnut ma mozu aj meter od domu 😀

petrap001
26. jan 2011

halooo viete mi niektora na to nieco povedat?? ☹

bambola
26. jan 2011

@monline mon musim sa na to riadne sustredit ked to citam, cize malu ma teraz mama a nastastie sa to nemusim nejako zvlast uci len to musim precitat a nejaky sposobom absorbovat lebo to bude test na styl ano/nie , co je zavadzajuce lebo sa to zda by lahke ale nie je 😠 vzhladom na to, ze tu vzorku co som tu hodila mam velmi podobny styl na celych sto stranach 😖

mirka285
26. jan 2011

@tinaki1275 hej oplati,v Rakusku su hippky lacnejsie ako na Slovensku a na SVK maju ovela mensi vyber...

vierkaha
26. jan 2011

@mirka285
@maxara baby ja kým vás dočítam a stihnem zareagovať tak vy už to stihnete urobiť za mňa a to som chcela byť za múdru 😉

bambola
26. jan 2011

@petrap001 niesu to len lebkove vyrastky?

monline
26. jan 2011

@petrap001 veru neviem ti poradiť..ak to nie je bolestivé, tak pozoruj, a ráno zavolaj lekárovi, prípadne chod to ukázať..fakt neviem,. ja by som konala tak

mirka285
26. jan 2011

@petrap001 Peti no ja neviem,moja Linda zase ma take gulicky na bradavke a vraj to je z hormonov...neviem ci aj na hlavicke to moze byt...

mirka285
26. jan 2011

@vierkaha nevadi,mozno uz teraz naozaj uveri,ze je to tak ako hovorime 😀

vierkaha
26. jan 2011

@mirka285 no ako sa hovorí opakovanie je matka múdrosti tak možno 😉

kafoditka
26. jan 2011

@bambola fuu tak z toho by ma zavity este tyzden boleli.. 😒
@petrap001 Peti netusim, co to moze byt, neporadim ti.. ☹ skus zavolat pediatricke, ak sa da..viem, ze tam mate zdravotnictvo na hlavu postavene..

monline
26. jan 2011

@bambola pamätám aké bolo ťažké pre mňa sústrediť sa, ked jeden sused kosil trávu, druhý zapol cirkulárku, naši na terase klábosili a ja som miesto vnímania textu počúvala tie rozhovory...to bolo leto, nakoniec som sa učievala v noci, vtedy to šlo..pri malom si to vôbec neviem predstaviť..máš môj obdiv
ako to, že si sa vybodla na stretko?

vierkaha
26. jan 2011

@kafoditka ja som doteraz vyrábala mm ťahák na zajtrjšiu skúšku, ale aj tak mu bude na dve veci lebo sa ani nešiel pozrieť ako som ho urobla a tým pádom nebude vedieť kde čo má 😠

tinaki1275
26. jan 2011

@mirka285 tak si idem objednat ..dik ..ozaj skusala si aj nejaku inu znacku z rakuska ako napr.bebivita?

petrap001
26. jan 2011

dufam,ze je to len nejaka tukova blbotina alebo fakt nejaky vyrastok...juj ci som sa zlakla 😕
@mirka285 z hormonov??? a zmizne to?
@bambola 😀 lebkove vyrastky mi ani google nenasiel 😀 ale asi to bude nieco na ten styl,dufam 😕

kafoditka
26. jan 2011

Ja som dnes nakupila malemu prevazne hippky Alnatura z DM, lebo maju vselijake nove chute, co maly doteraz nejedol, tak skusim, ci mu budu smakovat..

vierkaha
26. jan 2011

@bambola jééj tá poučka mi niečo hovorí niečo podobné sme mali v gesstalt psychologie 😀

mirka285
26. jan 2011

@petrap001 ano Peti to zmizne,vacsinou to maju kojene deti ale aj deti co uz jedia prikrmy,napr. z kurata to moze byt...
@tinaki1275 v Rakusku kupujem len tie hipp,ale Linda zje vsetko,ona si naozaj nevybera...

monline
26. jan 2011

@petrap001 na hlavičke to určite nebude to, čo má Linda..Linda má hrčky z hormónov, ktorými sú nadopované kurence..deti to mávajú, zmizne to..malý mal, aj Nika kedysi, ale z materského mlieka, tiež som ho nejako hormónmi nadopovala 🙂
neboj sa...určite to do rána zmizne a keby aj nie, bude to nejaká hlúposť..nestresuj...

tinaki1275
26. jan 2011

@mirka285 no tak skusim aj Milasan a bebivitu ..tie su lacne..aj ked Leia doteraz len moje varene jedla.. 😒 tak dufam ze nebude vymyslat ..

mirka285
26. jan 2011

@tinaki1275 Mati Linda nelubi len jednu jedinu Hippku taku nejaku s kukuricou,ale ta je fakt hnusna...ja kupujem ovocne hippky preto,ze su bez pridavku cukru,ine znacky su s cukrom,tak tie vacsinou primiesavam do kase...

oacka
26. jan 2011

@petrap001 Kristínka malla vzadu na hlavičke jednu pohyblivú guľku,ke´d bola maličká, vraj to bola uzlinka, už jej to nenahmatám....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre