Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
27. jan 2011

dobre ranko,
@mirka285 ty si exot, som ti hovorila ze nevar 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
nela mi este spi, ale ked sa zobudi, tak pomaly vyrazame. dnes vyzera ze bude pekne, aspon u nas,je pod mrakom, ale pohoda.
pekny deeen

booklover
27. jan 2011

damy, ja to sice nechapem, ale nase dieta uz tretiu noc prespalo celu 😨 po vecernom kupani (20:00) zhasneme pri kojeni svetlo, zabezpecime ticho a Janka spi medzi nami v posteli. ked nema spacak, moze sa volne krutit zo spanku a ked nie je v postielke, nenaraza do paliciek = spi bez prestavky od 20:30 do 6-7:00. sice pocas noci vytlacila najskor tata a potom aj mna z postele 😀 ale ona spala super 🙂 tato spal na zemi v spacaku a ja som sa presunula na tu cast postele, kde nebola Janka 🙂 ale spali sme vsetci traja fajn a celuuuuuu noc. dufam, ze jej to vydrzi aspon do dalsieho splnu 🙂

bambola
27. jan 2011

dobre ranko damy 🙂

@booklover to je prosim pekne jazykoveda, prekladatelia maju totiz aj slovencinu v priebehu studia 😠 to je podla mna z toho celeho najhorsie 😀
@monline nevykaslala aj baby su zlate, ze sa ponukli ale neviem si predstavit tu cestu do nr s malou v autosedacke a nejakymi vecami ale hlavne takou chorlavou teraz 😒
@zuzik1983 paradna sikulka je mala 🙂 neviem si predstavit, ze nasa by uz mala toto spravit, aj ked ona by uz strasne chcella 😀

booklover
27. jan 2011

@bambola to znelo skoro ako metafyzika- s tym som sa trapila asi v druhaku ja... katastrofa. väcsina spoluziakov robila na viackrat, ja som dala za D a to s oslavami a spokojnostou! 🙂

maxara
27. jan 2011

Ranko damy
ja som uz spala tuto noc na boku 😵 😵 sa tesim..

@booklover 28 tyzdnov je v skutocnosti tak 6 a pol kalendarneho mesiaca, necelych.. 😉 takze ani nie do veku 6 mesiacov, skor do 5, lebo vacsina porodi o cca tych 6 tyzdnov po nastupe na matersku.. uz si asi zabudla 🙂
Ten pas mi dali uz na sale vo stvrtok a az v pondelok rano sa mi tam prvykrat pozreli, cize som ho mala uplne cely cas a dr mi v pondelok povedal, ze ma zapnu naspat a budem ho mat este 6 tyzdnov prakticky stale, max osprchovat sa alebo oprat

ninka vam chce nieco napisat
aqt5tv c t yuuiyk rvrfbvgtghioput ghvb h yy yy y iouiff nbvhb

booklover
27. jan 2011

@maxara wau, pozdravujeme ninku 🙂 mily odkaz napisala
😎 ja som rodila asi o3 tyzdne po nastupe na MD.

meruska
27. jan 2011

pekny dnik 😉
@zuzik1983 to ty aku sikovnicu mas doma? 😲
@kafoditka ja mam na obed smatlavy rezen a opekane zemiacky

a este k tym vasim kadernicvkam co ste vcera pisali..som si skoro oci vyocila ze 130 € za uces...mna to stoji vzdy 10 € uz i s tringeltom 😉 a za svadobny uces som platila 25€....kolko potom u nich stoji nieco take???

kafoditka
27. jan 2011

@meruska smatlavy rezen?????? 😕

luludi
27. jan 2011

@booklover ano, u teba v albume som si vsimla tu bundu, tiez sme nad nou rozmyslali, ale kapsa vyhrala, lebo sa nam zdala tak viac vyuzitelnejsia, napr. ked vojdem niekam do obchodu, len ju zlozim dole a podobne, ale tu je zase aj zima miernejsia ako u vas 😉 keby som dostala euro za kazdu blbu poznamku o noseni - som dnes slusne zaopatrena zena 😀 jasne, ze hodim foto 🙂

lutsine
27. jan 2011

@booklover no ja som porodila presne v den ako mi prisiel list,ze mi priznavaju matersku dovolenku.... 🙂

kafoditka
27. jan 2011

@meruska ja som platila za svadobny uces + make up 50eur a bola som strasne spokojna... profesionalny make up je uplne o niecom inom, drzal mi este o 6 rano a to bolo leto a ja som pretancovala celu noc skoro 😉

jaruska8
27. jan 2011

Ahojte, ma tak napadlo, keď som bola tehu, tak som dočítala Twilight ságu a moje dieťa asi má následky. 😀 😀 😀 Keď je spln, tak v noci mrnčí a akoby hovorí zo sna, dúfam, že nebude námesačná. 😉 Až na to, že teraz ako tak pozerám do kalendára, tak mesiac cúva. Nechápem, bola taká divná jasná noc. 😒

meruska
27. jan 2011

@kafoditka to je bravcovy rezen peceny v rure...na plech das kyslu kapustu, dookola zemiaciky, na kapustu maso rozrezane v tvare strechy, aj do vnutra das trocha kapusty , na vrch das slaninku, posypes este jemne kapustou a das piect ...nezdrave ale chutneeee 😀

booklover
27. jan 2011

@bambola mam teraz na mesiac zaplatene enotes, ak by si potrebovala rozbor akehokolvek britskeho alebo americkeho diela, ci nejake eseje, daj vediet, poslem 🙂

meruska
27. jan 2011

@kafoditka make up ma stal 10..teda dokopy ma svadobne pripravy stali 35 a tiez som bola maximalne spokojna..ja som tu mozno jedina z vas co sa nikdy nemalujem, ale na svadbu som bola 😉 aj som si pripadala inak, pacilo sa mi to , ale zas ja som sportovy typ a prosto mne to k stastiu nechyba 😉

booklover
27. jan 2011

@luludi no, asi zacnem vyberat za blbe poznamky eura, dobry napad 😉 ta kapsa tiez nie je zla vec, tebe to niekto sil, ci si si kupila hotovu?

booklover
27. jan 2011

@lutsine dako nesedime do statistiky. ale tak rodi sa termin +- 2 tyzdne a byva to este aj uplne inak 🙂 hlavne, ze su drobce spokojne, ved si oni vybrali, kedy dokvitnu 🙂

booklover
27. jan 2011

@meruska ja sa vobec nemalujem. len na svadbu, ples, stuzkovu. a vzdy profesionali ma malovali-nemam prax. ta kozmeticka, co ma malovala na svadbu mi nechcela verit, ze sa vobec nemalujem. ale aj vravela, ze ju dako riasy neposluchaju, vidno, ze su nezvyknute 🙂

meruska
27. jan 2011

@booklover tak sme na tom rovnako 😉

luludi
27. jan 2011

@booklover sila mi tu jedna baba z konika https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zojec/album/... moja je ta so slonikom.. pisala som jej s malou dusickou, ci by nam neusila a dohodli sme sa 🙂

luludi
27. jan 2011

@booklover krasna nevesta si bola 🙂 velmi pekne saty

bambola
27. jan 2011

@meruska @booklover baby ani ja sa nemalujem 😀 ja to proste neviem 😀 a ked som chodila akoze do mesta vecer alebo ,ze som chcela byt za peknu tak som si dala spiralu na oci, to bolo cele moje malovanie 😀 😀

meruska
27. jan 2011

@booklover suhlasim s luludi 😉

aalexis007
27. jan 2011

@booklover kráááááásna nevesta 😉

luludi
27. jan 2011

@bambola @meruska @booklover ja som sa vzdy "takmer" malovala, ako to vola mm, len trochu korektoru pod oci, puder, smotanovy tien a na vrchne riasy hneda spirala, licka.. do cestovky sa to hodilo 🙂 akurat mm vzdy ked cakal 20 minut kym skoncim zvykol poznamenat, ze nevidi ziaden rozdiel... chlap .. 😉 🙂

bambola
27. jan 2011

@booklover super 🙂 pozriem ci mi nieco treba a ked tak dam vediet 🙂 dakujem

booklover
27. jan 2011

@luludi zlaty 🙂 asi tym chcel povedat, ze si vzdy prenho krasna 🙂

maxara
27. jan 2011

@zuzik1983 http://www.bvsas.eu/section/401/Kvalita-vody/de... taketo je na stranke BVS, tak neviem aka vodarenska je vasa, ale urcite to budu mat na stranke

booklover
27. jan 2011

@aalexis007 no, keby sme neboli vtedy iba na tyzden doma z UK, tak by to snad dopadlo krajsie 🙂 ale podstatne je, ze sme sa stihli zosobasit, svadobna cesta bude, ked budu na nu peniaze a cas- tak za 10-15 rokov 😀

booklover
27. jan 2011

@luludi wau, ved to je tiez baba z lazov kusok pri nas... no musim sa s nou dohodnut.
@meruska svadba bola tak narychlo, nebolo casu z UK velmi vybavovat, ani dovolenky sme nemali vela, tak sme daco v juni dohodli a v oktobri sme sa prisli iba zobrat... keby bolo casu, hadam by som sa viac povenovala foteniu, vyberu siat... nuz ale podstatny je vyber manzela a ten dopadol na vybornu 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre