Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
27. jan 2011

@zrzulka ty si vyzerala ako vila 😵 😵 😵

zrzulka
27. jan 2011

@maxara ryzu velmi nevidiet na foto ale kyticu si mala nadhernu... to ste sa brali v petrzke v obradnej ... tie panelaky su mi volake povedome 😉

zrzulka
27. jan 2011

@luludi ze vila 😀 😀 😀 , nie ja som bola za princeznu:O))) aspon raz v zivote lebo inak taketo veci velmi nemusim....

zuzik1983
27. jan 2011

@denisse aj moja papa zatial vsetko ci kupovane alebo moje varene...by zjedla aj viac ako 190ml keby som jej dala 🙂

luludi
27. jan 2011

@petrap001 tento rok spolu 10 rokov a 5 rokov manzelia 😵

booklover
27. jan 2011

@denisse ja kojim stale popri prikrmoch. krmim doma robenou stravou, vecer kupena kasa do kt. ide iba voda. po celom dni uz nevarim-unava 🙂 ked dcera nevedela posuvat stravu jazyckom dovnutra, prikladali sme k spodnej pere a vyberala si ako macicka. to nam pomohlo. ale keby nechcela papat, skusala by som jej obcas nenasilne a pocas dobrej nalady ponuknut nieco, co jej chuti viac. mozno aspon na to by si drobca nahovorila- na nieco oblubene...

luludi
27. jan 2011

@zrzulka tak etericky a krehko povabne vyzeraju vily alebo ked chces vilie princezny 😉 ja sa vyznam.. 😀

booklover
27. jan 2011

@zrzulka super je, ze sa ti pacilo vydavat sa na jesen. aj ze si mm pamäta datum 🙂 my ho mame na prsteni vygravirovany, tak hadam tiez nezabudne. 🙂

zrzulka
27. jan 2011

@luludi zatial si vo vedeni... ze 10 rokov, ja som si to nevedela predstavit ale teraz ako sa tam blizime tak sa mi to zda neuveritelne ze tolko rokov s jednym chlapom a ... zrovna ja:O)))

kafoditka
27. jan 2011

@luludi 😉 my sme sa brali 8.8. 🙂

maxara
27. jan 2011

@booklover presne tak 😵

@zrzulka ja tieeeez, len kvoli nej 😀

@macik27 🙂 pisem si

@luludi ano, da sa aj tak, alebo ze aha aka som ja krasna, som na seba pysna 😀 😉 ano september je uz jesen 😉

Pridavam zvacseninu, pre damy s malym monitorom 😀

zrzulka
27. jan 2011

@booklover my tie ale u nas ta smola ze obrucky nenosime 😉 setrime xixi

booklover
27. jan 2011

@meruska nadherna nevesta! taka nezna 🙂

maxara
27. jan 2011

@zrzulka ano v petrzke, sak som odtial

zuzik1983
27. jan 2011

@maxara inak doktorka malu dnes rovno aj prevazila,tak nam mozes napisat 8200g 🙂

booklover
27. jan 2011

@maxara zlaty! 🙂 sak preco by aj protestoval, ked sa mu pacis aj tak, a este sa prikraslis?

maxara
27. jan 2011

@luludi my sme sa brali 5.5. 😀

booklover
27. jan 2011

@zrzulka pozname sa od leta 2007, 4.10.2008 sme sa brali. a vy?

zrzulka
27. jan 2011

@luludi ja len tak krehko posobim 😉 ale inak sa to niekedy celkom aj sikne ...nie zeby som to zneuzivala ale aspon sa nikomu nemusim s nicim vyprosovat 😉 .... ako ty si tiez vila ked sa vyznas ci jak to mam chapat??? dnes mi asi niekto stoji na vedeni ci co....

booklover
27. jan 2011

@luludi vyzera to, ze jesen vitazi 🙂 a tych momentiek mam stovky. fotografka sa vysantila. 🙂

zrzulka
27. jan 2011

@booklover jooooooooj to ste este kratucko spolu, my uz tahame pomaly 10 rokov, na zaciatku aj mm bol celkom spokojny s vyberom ,vsetko mu vyhovovalo.... on niezeby bol nespokojny ale ze sa mu ziada volaka zmena ... teraz neviem ci je to tym za ma lepsie spoznal a ci chyta druhy dych....musim to zistit ze co je vo veci,prestava sa mi to pacit 😒

zrzulka
27. jan 2011

@booklover jaj a brali sme sa 25.9.2004

booklover
27. jan 2011

@zrzulka ani my nenosime obrucky. ☹ muzicek je mechanik, tak sa to neda. a mne bola po porode mala obrucka a teraz, ked mi ju zväcsili, sa mi objavila daka alergia, ci plesen pod prstenom, tak nemozem nosit, fnuk... 😢

luludi
27. jan 2011

@zrzulka to ja len, aby ta nenapadlo nesuhlasit, ked uz som rozhodla, ze si princezna medzi vilami 😉
@maxara @kafoditka : magicke datumy 🙂 super

meruska
27. jan 2011

my sme spolu 3 roky randili a v septembri to budu 3 roby co budeme manzelia 😉
aj ja pridam momentku..pri foteni a chodeni hore dolu po meste som akosi stracala podvazkovy pas, sa mi zosuval po pancuskach, az som si nanho stupala 😀 ..mm to zachranovat a upevnoval mi ho

zrzulka
27. jan 2011

@booklover moj sa tiez "vyhovoril" na pracu ze nemoze nosit.... ale tak kedze ja tiez nenosim tak ma odpustene 😉 ale inak sa mi to velmi paci ked manzelia nosia obrucky, len mne to akosik prekaza.... v tom je aj nieco viac len tu cez net sa to tazko vysvetluje preco ja nenosim obrucku 😉

meruska
27. jan 2011

ste rozpravkovo krasne nevesty 😵 😵 😵

luludi
27. jan 2011

@zrzulka @booklover my sme dlho hladali obrucky a ziadne sa nam nepacili, az kym sme nevideli jedny z chir. ocele a tie sme si zamilovali a radi ich nosime.. dokonca bol z toho v rodine maly skandal, lebo niekto zahlasil, ze su z platiny a stoja viac ako nove auto... sme sa smiali z toho este dlllllllho 🙂

zrzulka
27. jan 2011

@luludi jaaj tak teraz mi je uz vsetko jasne 😀 😀 😀 kiez by ma tak vnimali aj ine osoby, resp. osoby o ktore stojim aby ma tak vnimali....

zrzulka
27. jan 2011

@luludi celebritny par s platinovymi obruckami...dobre 😀 ...my sme si dali vyrobit obrucky aj sa nam pacia ale nenosime....musim nadhodit temu obrucky s mm 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre