Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

booklover
28. jan 2011

@luminkasp @mirka285 mam kamosku, co sa mi cuduje, ze som sa vydala, lebo ona si nie je ista ani po 8 rokoch... ale podla mna by uz rozchod po takom case bol o malo lahsi, nez rozvod ...

booklover
28. jan 2011

@ywett kojim asi 5x za 24 hodin. a ty?

booklover
28. jan 2011

@mojalili ja nechapem, ale uz stvrtu noc nasa dcera prespala nonstop celu... prisli sme na to, cim to u nej docielime: ziadny spacak, ziadna postielka. viac vrstiev oblecenia a spi medzi nami: kruti sa kolko chce, vytlaci nas oboch z postele 😀 ale prespi celu noc... som zvedava kolko jej to vydrzi..

booklover
28. jan 2011

damy, mm zase rano umyl vsetok riad, takze sa zial mam cas ucit ☹ 😠 😖 idem na to, ale 1/4 okom vas sledujem 😉

mojalili
28. jan 2011

@booklover je to super, ze ti prespi celu noc, ale Danko by spat medzi nami nemohol, bala by som sa, ze by ho MM svojimi 115 kg zalahol...a ja by som zato ani minutu nespala...My sme sa po metode Kazde dieta sa nauci spat - dostali na 2x prebudenie za noc, ale teraz mu idu opet 2 zuby,tak zase vymysla... 😒 NO ale stale lepsie, co bolo pred mesiacom, kazdych 40 - 1 hodinu hore..... 🙂
Vydat sa - to musi clovek bud citit, alebo o urobit z blbosti , len potom si to budete musiet logicky zdvovodnovat 😀 😀 😀 😀 to bolo v Basnikoch 🙂 Prvykrat som sa vydavala po 6 rokoch chodenia, ani neviem, ci uz to bolo z lasky.......druhykrat som sa vydala po 1/2 roku a je mi o 100x lepsie....zeby som dostala uz rozum? 😀

mirka285
28. jan 2011

dobre ranko vsetkym..... @ywett to ze cvicis nema na kojenie ziadny vplyv,je to len vyhovorka kojacich matiek preco necvicit..minule o tom hovorili v telke,aby sa ti dostala do mlieka kyselina mliecna,to by si musela vyvinut straaasne velku energiu,takze zumba a plavanie z toho je tvoje mlieko uplne v poriadku,takze spokojne cvic dalej...
@booklover ked si ta kamoska neni ista,tak podl mna nie je ten pravy...a veru dobre hovoris,vztah treba cely zivot vylepsovat a vypiplavat k lepsiemu,ved vlastne stale sa ucime...

mirka285
28. jan 2011

@mojalili no po prvej skusenosti by si vynuchala hnupa hned,takze stacil pol rok a vedela si,ze tento je ten pravy...

meruska
28. jan 2011

dobre ranko 😉
ja som vcera vecer bola v robote na novorocnom vecierku a bolo suuuuper..som sa vykecala do sytosti ...mm okupal i ulozil maleho a ten krasne zaspal sam o pol 8 a vstal az rano o pol 7, najedol sa a spal do 8.... som teda s mm maximalne spokojna 😀

inak... u nas uz asi nebude mat kto ucit, vcera som sa dozvedela o dalsich tehu z roboty..dokopy nas bude na materskej 9 ..zavru skolu ? 😀 😀 😀

booklover
28. jan 2011

@mojalili to je metoda kontrolovaneho placu? ci nejaka ina?
ja poznam uplne rozdielne pripady, co sa dlzky chodenia tyka: aj rozvod po 5 rocnom chodeni a svadbe, aj 30 rokov stastia po 1/2 roku chodenia... dospela som k nazoru, ze o dlzke chodenia to nebude...

booklover
28. jan 2011

@mirka285 tesim sa, ze sme sa zhodli 🙂 nechapem, ze rodicia mm su spolu 35 rokov a v zivote neboli spolu ani na veceri, ani jej v zivote kvet nedoniesol-ani len lucny... ☹ potom na nas hladia ako na hotentotov, ked ideme obcas von... 😒

mirka285
28. jan 2011

@booklover no s tym nic neurobis,ludia su rozni,mozno im to tak vyhovuje,kto vie?

booklover
28. jan 2011

@mirka285 @mojalili suhlas s Mirkou: ja som tiez travila predtym cas s takymi vykvetmi, ze zhodu rozumu a srdca som spoznala za 10 dni 🙂 my sme uz po mesiaci svadbu planovali 😎 rodicia sa za hlavu chytali, ale co budes cakat, ked to proste vies?!

aalexis007
28. jan 2011

@booklover @ywett ja kojím malého tak v priemere 10-12 krát za 24 hodín.

booklover
28. jan 2011

@mirka285 mozno im to vyhovuje... ale skor si myslim, ze iba jemu. mamina mm by sa asi roztopila, keby jej doniesol kvet!

mojalili
28. jan 2011

@meruska a nechstas sa ucit? Ja idem od septembra na 10 hodin...to sa da, maminka povaruhe chvilku... 🙂

booklover
28. jan 2011

@aalexis007 papkacik 🙂 musi byt v extaze, ked je blizko pri maminke 🙂

booklover
28. jan 2011

@mojalili @meruska ste ucitelky? aj ja asi budem 🙂 neviem sice, ci je to dobry napad, ale pri rodine je to asi fajn zamestnanie, ze?

meruska
28. jan 2011

@mojalili ja este nie kedze byvam mimo KE ale skolu mam v KE

mojalili
28. jan 2011

@booklover je to velmi dobre povolanie pri detoch, a clovek musi to povolanie robit z "lasky", lebo inak sa nevyplati.. 🙂

meruska
28. jan 2011

@booklover podla mna ked mas male dieta je to idealne zamestnanie..si skoro doma, mas dovolenku ked ma ono prazdniny 😉

zuzik1983
28. jan 2011

ahojte,tak my sme mali strasnu noc,mala celu noc kaslala,mrvila sa,no vobec som pri nej nemohla spat,ak som prespala 3 h,tak je moc 😒

booklover
28. jan 2011

@zuzik1983 🙂 dufam, ze dobehnes cez den !

booklover
28. jan 2011

@meruska
@mojalili no som zvedava, ci sa podari popri stavbe a dietati dostudovat. ak ano po MD skusim 🙂 tento rok snad budem bc...

aalexis007
28. jan 2011

@mojalili môžem sa spýtať, môže byť učiťeľkou aj keď nemá pedagogické minimum alebo výšku?

zuzik1983
28. jan 2011

@booklover no asi nedobehnem,lebo ona mi cez den takmer nespi,mozno 2-3x po 20-30 minut,to je vsetko 😒 no bude tazky tyzden...

booklover
28. jan 2011

@zuzik1983 to ma mrzi ☹ tiez som to velakrat zazila, takze sucitim...

booklover
28. jan 2011

@aalexis007 myslim, ze sa to v poslednych rokoch sprisnilo... predtym sa mohlo ucit, ked si clovek do 2 rokov podal prihlasku na VS... teraz by mal byt aspon mgr... ale pokial viem, kde chybaju ucitelia, tak robia vynimky...

zuzik1983
28. jan 2011

@booklover no musim vydrzat

aalexis007
28. jan 2011

@booklover Ja mám výšku, ale Ing., nie Mgr.

kafoditka
28. jan 2011

Dobre rano....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre