Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
20. feb 2010

a nebojíte sa splácať hypotéky, keď budete na materskej? samozrejme, tie,ktoré hypotéky máte... ja sa tých financií desím...

janatt23
20. feb 2010

maxi, dakujem za radu. som si vytvorila ja album a dala som si to tam. mam tam aj foto kocarika. musim doplnit ostatne, ale az po lyzovacke 🙂
ste symposi aj s drahym a psici su tiez uzasni 😀
co sa tyka domu, tak mi sa nastastie rovno stahujeme. mali sme stavat, ale muzove pozemky su bud moc male a dalsi bol v strede pola 😒 hypoteku nam dali nastastie. tak dufame, ze do nejakeho mesiaca by sme tam mohli byt. fakt nie je nadto byt na dome. rano videm s kavickou v ruke, len v pyzame. jaaaj uz aby to bolo....
a v sprche mi to tiez este celkom ide. skor zacinam mat malinke problemy pri obuvani alebo tak...

katarina7777
20. feb 2010

maxi zlatucki havkovia, aj my mame jedneho polovnickeho, sa podoba na tvojich len ma o 20 cm dlhsie nohy... 😵
Sme ho nasli pred tromi rokmi v jeden uprsany den na ceste ... a nejak ostal u nas, strasne bol bojazlivy, ked ma videl s metlou v ruke tak sa utekal schovat a vobec nevedel co su to granule... teraz je z neho mrcha rozmaznana, teraz z granuly oblizuje konzervu 😉 A nas starsi havkacik je krizenec medzi vlciakom a koliou... velka opacha... taky nas princ, lebo on zerie pomaly, ked prsi nechce ist von aby sa nezamokril a pod.... je s nimi zabava a clovek sa citi v dome bezpecnejsie.

maxara
20. feb 2010

carrie - to by sa urcite zahrali... 🙂 ale ak by bola Lara sama, tak by mu urcite nic nespravila... otcov Pucko (asi 8 kg chovny kralik) je Larinkin najlepsi kamarat... ked som ich v lete krmila (ked nasi dovolenkovali) Lara mu bezne vyskocila do klietky a vzdy mu tam nechala lopticku a potom cakala, kedy jej ju hodi... zlata 😀 Baso je divoch..

katarina7777
20. feb 2010

tusim mi volako nejde make a tvrde i ...

janatt23
20. feb 2010

pridala som aj havinka a nas do albumu. to tam moze byt???? 😲

oacka
20. feb 2010

maxi, šupla som aj ja moju krásavicu do albumu. my máme len málo fotiek,lebo ona má strašné stresy z foťáku aj z mobilu.

mojalili
20. feb 2010

Oacka - no jo, makceneniekedy narobia - plášte🙂
BAby ja nevladzem, dcera sa stale chce so mnou hrat....ja uz nevladzem, ona ma umori....teraz ma chce zviazat ako policajtka. Ze som zle dievca....ach jo 😒

katarina7777
20. feb 2010

janat pekna kocka tvoja tyrka , nasi havkaci by sa urcite za nou obzreli 😀 aka je to znacka kocika? velmi pekny je.

janatt23
20. feb 2010

katka to je chicco. dakujem 😉

oacka
20. feb 2010

janat, zlatí ste všetci traja, taká známa mi pripadáš,asi sa podobaš na niekoho,koho poznám. našu krásavicu by som v živote nedostala k tomu,aby sa takto priamo pozrela do fotoobjektívu, ona jak vidí foťak, začne sa triasť a uteká preč...

oacka
20. feb 2010

ešte chvíľu vydrž, mojalili, od júna bude mať Lili živú bábiku,až to bude zábava! 😀

janatt23
20. feb 2010

to sa jasila, tak som ju tak zastihla. inak sa vzdy otoi tvarou od fotaku... ona je este take male sidlo 🙂 co sme mali u mamy trpazlicieho spica, tak ten bol uplny model. este sa aj nasteloval do fotaku 😀

maxara
20. feb 2010

janka krasni ste, aj kocik aj havkac (ten tam nemoze byt, ale ved uvidime... 😉 )
katka nasa ex Vinka, ratlicek, ona si tiez nechodila labky zamokrit... a Lara s Basom vedia ze ich bez milosti vyhodim von, tak si zvykli bezat popri dome dokola po tom 40 cm sirokom odkvapovom okruhliakovom "chodnicku"
Oacka super 😀 😀 aka pohodickaaa... Maxina, nasich pes, ked zbada fotak, mobil alebo nieco v ruke v spojeni s jej menom, tak zdrhne preskokom cez dvojmetrovy plot k susedom 😀 😀

janatt23
20. feb 2010

ti psi su ale prefikani 😀 😀 😀 😀 😀

maxara
20. feb 2010

aj nas Bas ma rad fotenie... dava riadne ksichty... Lara moc nie...

oacka
20. feb 2010

naša miluje sneh. v zime je to úplne iný pes ako v inom ročnom období, behá jak pojašená. stále prídeme domov totálne mokrí,ale vobec jej to nevadí.

maxara
20. feb 2010

Baby z KE, co sa da v KE robit pol dna?

katarina7777
20. feb 2010

preco by havkaci nemali byt v albume, ved pre nas su to jak deti 😠

oacka
20. feb 2010

joj, maxarka,po 4 mesiacoch PN ani ja neviem,čo sa dá v tomto počasí v KE robiť. a čo by ste chceli, kultúru,šport, nákupy?

maxara
20. feb 2010

katka no vidis... mozno niekto by tu mal same psacie fotky, napr. ja 🙂

maxara
20. feb 2010

no my prideme 16.3. poobede do KE, pojdeme sa niekam ubytovat a vecer ideme na Cinsky cirkus... to sa tesim. No a drahy vypotil, ze nech vymyslim nieco na druhy den, kym nam pojde vlak... tak hadam uz bude v marci krajsie, ale uz budem mat brusko asi ako ty teraz, takze program ktory zvladnem ok?

katarina7777
20. feb 2010

ja som hodila do albumu nasho jacka ked bol steniatko... len nech mi ho skusia zmazat !

janatt23
20. feb 2010

baby fotim nejake vecicky teda. dufam, ze sa nezobudi manzel, bo mi pohrozi psychiatriou 😀 😀

katarina7777
20. feb 2010

akurat prisli mm ujo a teta, tak som zduchla do spalne... zase by som pocuvala mudre rady a chceli by mi chytat brucho... nie, nie... takze akoze spim 😉

katarina7777
20. feb 2010

janat moj mm si mysli o foteni veci to iste... nic nechapu ti chlapi ... aj ja ich budem musiet pofotit aby ma nevidel 😀 😝 😀

katarina7777
20. feb 2010

oacka to si 4 mesiace len stale doma?

maxara
20. feb 2010

katka, krasny je ten tvoj jack... a ako to ze mas 4 albumy??? 😕 😕

katarina7777
20. feb 2010

maxa lebo som si ich vytvorila 😉

maxara
20. feb 2010

😀 ale v pohode to islo? ved tam pisu ze max 3 albumy, max po 50 foto... a ziadne psy a fotky z oslav a pod

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre