Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ywett
28. jan 2011

@noemarta
anoo, chystame sa, aj ked neviem ako to dopadne...bo mame ist zajtra do detskych kupelov do Rakuska a keby ideme spat by sme sa aspon na skok stavili a dalsia vec je, ze dnes mala Leiluska teplotku asi zo zubkov, tak neviem, ci vobec pojdeme :(

mirka285
28. jan 2011

@monline ano Moni presne tak,ved sa objednaj na odbery telefonicky...

monline
28. jan 2011

@noemarta napísala som ti IP

mirka285
28. jan 2011

@ywett mala sa vola Leila,lebo sa ti to paci,alebo to ma nejaky hlbsi vyznam?

katarina7777
28. jan 2011

@bambola tak ako v nedelu? pridete do NR?

monline
28. jan 2011

@mirka285 skúsim..tá moja lekárka je dosť ťažkopádna, ale možno to pochopí a ušetrí mi jednu cestu 🙂
Dnes ked som uspávala Daniela som tak premýšľala nad tebou a Lindou..že ona je vlastne už teraz taká tvoja parťáčka, nekomplikovaná, taká uvedomelá, inteigentná a šikovná, že už teraz ste ako kamošky..úplne rozumiete svojim potrebám a rešpektujete sa (ved my sa tu trápime so spaním skoro všetky, alebo aspoň každá druhá a Linda kašle na to, krásne spí nadalej...dokáže sa zabaviť, určite takmer neplače..ste sa tak zladili, že ešte aj ten obliekací plač ste zvládli a zohrali ste sa pri nakladaní do auta...krásne papá príkrmy, vypije aj potrebné dve dávky mlieka....super)

bambola
28. jan 2011

@katarina7777 kati asi nie ☹ mala ma sopel este stale ,neviem si to predstavit tym busom s nou, hlavne ak by mi tam na nu este niekto nakaslal to by som uz vobec nebola nadsena 😒 ja ti strasne moc dakujem ze si sa takto ponukla 🙂

monline
28. jan 2011

prezerám si detičky na tej súťaži bess na facebooku, čo dala yvett a našla som tam chlapčeka s tak obrovskými očkami, že Daniel sa môže schovať! nádherné tmavé očká, obrovské mihalnice..kráááásny..🙂
samozrejme ...daniel sa neschová, lebo je môj najkrajší 🙂

katarina7777
28. jan 2011

@bambola skodaaaa, Leo sa bude musiet popozerat po novej frajerke 😒

mirka285
28. jan 2011

@monline Moni veru moja Lindusa je velmi dobre dieta,aj poctivo ide spat o pol osmej ked vie,ze idem cvicit 😀 mozno je to tym,ze som taka kludna...alebo sa mi panbozko odvdacil za vsetky moje dobre skutky,ktore som v zivote urobila 🙂

mirka285
28. jan 2011

ale obliekanie stale nema rada,akurat,ze ja si z toho nic nerobim,ved vonku aj tak prestane 🙂

monline
28. jan 2011

@mirka285 ja som tiež kľudná, vlastne aj Daniel je strašne dobrý, ale občas má svoje muchy..za niektoré možno môžem ja, za niektoré..neviem kto..napr. takmer vôbec nechce byť kojený posediačky..už sme si tak zvykli na to, že ležíme a on potom zaspí, že je mu divné piť inde a inak...preto trocha obava zo stretka, ale však niečo vymyslíme 🙂 príkrmy papá, fľašu nechce ani za svet..a spánok- už bolo super, potom sa to pokazilo, teraz tri dni je to pomerne slušné

merikac
28. jan 2011

cavte baby, ja trpim momentalne akutnym nedostatkom casu ☹ ale myslienkam som casto pri vas, co asi rozoberate,,ja som uz normalne zacala v praci rozoberat a nudit kolegyne teeemov o vas 😀 ..len tak narychlo,,ako tie svadobne foto boli uuzasne,,niektore z vas som skoro nespoznala,,,@oacka- ako som bola v uzase,,tiez @denisse- no tak ty si ma dostala uplne,,na svadobnych foto ina zena,,,,@noemarta- neskutocne ti sekla ta farba vlasov 😵 -@kafoditka- sice ti tento uces velmi pristane, ja si nepomozem, bud som na dlhe vlasy zatazena- a to som vzdy chcela mat kratke,,,,,,ale mne sa pacis veeelmi v dlhych,,,, 😵
@bambola booze a to brusko v plavkach,,daka Czoborka sa moze schovat 😝 ...........no a @maxara -ine svadobne momentky,, 😀 😀 😀 😀 ...vy ozaj mate v sebe spravny pomer exibicionizmu skrizenho so davkou humoru 😀 .yvet, meruska,,,- prose vsetky,,krasne nevesticky,,a ja som nemala zliaden podvezkovy pas 😒 ........a idem popzerat co ste prebrali dnes,,nech som trosilinku v obraze

monline
28. jan 2011

@mirka285 ved počkaj..možno už za pár mesiacov z nej bude taká parádnica, že sa začne sama prezliekať -)

monline
28. jan 2011

@merikac skrátim ti to- musíš prezradiť obsah nočného stolíka..lebo maxi aj mirka a aj kadekto tam majú rôzne neprístojnosti 🙂 😀 😀

mirka285
28. jan 2011

@monline mne sa zda Daniel dobre dieta,aspon ty sa malo stazujes 😉

mirka285
28. jan 2011

@merikac no ze si ku nam aj zavitala...

merikac
28. jan 2011

inac baby,snival sa mi sen,,,sa mi do sna priplietli momentky z fotiek, ktore som tu videl a pripevok, ktory pisala mirka na margo filipka, aky je sikovny 😀 😀 boli sme v porodnici- vsetky co sme tu- a nase deti mali teraljsie mesiace a videla som po chodbe behat v bezke maleho daniela- monlininho ,,mirkinu lindu v sedacke sediet a kafkin filip si stradoval po chodbe po vlastnych nozkach,,oackina mala citala dake casopisy- co ma fotku v albume, ked bola este malinka,, 😀 😀

merikac
28. jan 2011

@monline ja nemam nocny stolik 😀 😀

merikac
28. jan 2011

baby, ja si na Emmu tiez nemozem stazovat,,ale je to aj tym, ze som trpezlivejsia

monline
28. jan 2011

@merikac jeeej, to bol pekný sen 🙂 akurát mne sa už do pôrodnice nechce 🙂 ty prídeš k maxi, že? tak uvidíš pokope dosť detí, potom povieš, či boli v sne lepšie 🙂
nočný stolík ani tajomstvá? 😀

macik27
28. jan 2011

babule ahojte...malá mi je strašne zasoplená steká jej to do hrdielka potom strašne kašle nemôžem ju dať ani do ľahu len sedká v kočári...aj jej to odsávam, len sa mi tak rozkašlala až sa povracala a začalo ju dusiť som ju musela zdvihnúť na ruky vyvrátila samé hlieny...mám ísť s ňou na pohotovosť? teplotu nemá len ja som s ňou sama doma a sa bojím aby sa jej niečo nestalo ☹

kafoditka
28. jan 2011

@merikac 🙂 pekny sen.. tak my sme s mm stiahli flasu overeneho ruzoveho vina a dnes som zhresila - dala som si velky kus cerstvej marlenky - uzasna bola 🤐 len som vas prisla kuknut a idem sa venovat.. 😵 😵 paaaaaa

mirka285
28. jan 2011

@merikac vsak v nedelu dojdes,nee??
@macik27 to ma mrzi,ale vobec neviem co by som robila....
@kafoditka no davajte bacha aby z toho venovania nebolo druhe babo 🙂 ja sa nemam komu venovat a ani najblizsie dva tyzdne nebudem ☹

merikac
28. jan 2011

@monline tajomstva iste nejake ano,,ale nie v nocnom stiliku,,,,musim ist pozriet na ake tajomstva tu narazate, nech som v obraze 😀 No mali by sme prist, tak hadam, nam nic neprekazi plany

monline
28. jan 2011

@macik27 máš pre ňu niečo do nošteka a na kašeľ doma? vyvrátila iba hlieny, či aj jedlo? ak ju bude takto dusiť kašeľ, budete mať veľmi zlú noc, určite by mala dostať nejaký liek, minimálne z lekárne niečo, pokiaľ by si aj nechcela na noc s nou ísť na pohotovosť

monline
28. jan 2011

@macik27 viem, že kedysi odporúčali dithiaden ak dusil kašeľ, aby dokázali deti v noci vôbec spať..to je na upokojenie, odporúčajú to aj pri horúčkách, nech deti nedostanú kŕče...ja ho doma mám a asi by som dala..možno by som sa poradila najskôr v lekárni, čo je dobré dať, lebo akýkoľvek liek nezaberie hned

macik27
28. jan 2011

@monline mám len Sulfacetamid to sme jej dávali do nošteka keď mala asi 2 mesiace( nám doki predpísal) len to by mali byť antibiotické tak neviem ...u nás v TN mi to na pohotovosti nikto neberie a ani lekáreň tu neni žiadna otvorená...vyvrátila len hlieny

monline
28. jan 2011

@macik27 čo máš doma od kašľu? môj dostal klasický calcium..možno máš doma..pozri, možno niektoré z kvapiek proti kašľu čo máš sú vhodné aj pre takto malé deti..prečítaj si letáčiky..a ja by som asi dala aj brufen či nurofen či panadol sirup, je to na teplotu, ale aj utlmí bolesť a utíši zápal...však ten kašeľ musí bolieť..viac ti neviem poradiť

monline
28. jan 2011

@macik27 a tie antibiotické kvapky si myslím, že nie..morskú soľ nemáš? to by si mala popri odsávaní používať..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre