Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

macik27
28. jan 2011

@monline dávam libenar pred a aj kvapku po odsávaní

monline
28. jan 2011

@macik27 http://www.zzz.sk/?profil=1873 pohotovostná lekáreň tam je len do desiatej ☹

monline
28. jan 2011

@macik27 určite ked ju dáš spať, nech má hlavičku vyššie, podlož jej pod madrac v postieľke niečo..alebo pri tebe na vankúši, nech nespí na brušku..ked zaspí, mal by sa aj kašeľ utíšiť..ak hlieny zatekajú, moc toho neodsaješ, musíš byť poruke, aby si ju rýchlo obrátila keby vracala..držím palce, nech jej je rýchlo lepšie...

monline
28. jan 2011

baby spíte? to fakt mám zapnúť žehličku? 🙂

macik27
28. jan 2011

@monline no to som pozerala to je ten náš zasr.... Trenčín 😒 skúšam ešte obvolať susedov

monline
28. jan 2011

@macik27 nejaká kamoška s malými deťmi má možno doma v zásobe lieky..skúšaj..

merikac
28. jan 2011

@monline ja som vas prave docitala,,ale nevladzem,,takze idem zalahnut,,,a k tym suflikovym veciam,,my nic take nemame,,iba v skrini niekde pod vecami foto, kde je mm nahy iba v bielych ponozkach- uuzasna foto 😀 😀 😀 a jednu moju z dovolenky, kde som na evu spalena ako rak a prsia a rit mam bile,,no proste ziadne vzruuso fotky 😀 😀 😀 asi preo ich schovavam

robika
28. jan 2011

Ahojte, uz som tu nebola taaak strasne dlho, tak ani netusim co mate nove... ☹
mala som strasne vela prace, tak som nemala na nic cas...
u nas sa striedali super dni s takymi horsimi, kedy bol Filipko cely umrncany, ale nastastie sme chory neboli, zubky este nemame vonku, aj ked nas stale trapia, tak dufam ze uz coskoro vylezu...
dufam ze vsetky deticky a mamicky su zdravucke a stastnucke 🙂

macik27
28. jan 2011

@monline tak som zohnala susedku príde ma zachrániť aj s lekárničkou

monline
28. jan 2011

@merikac no super fotky 🙂 my také veru nemáme 🙂
ja som sa pustila do žehlenia, ked to tu stíchlo..tak sa dobre vyspi, pá

@robika aj tu je to podobne...ked deti niečo trápi, tak sa tu dokola riešia boliestky, trápenia, chorôbky, problémy..a ked je nám fajn, tak si prezeráme svadobné fotky alebo odkrývame kadejaké tajomstvá 🙂

robika
28. jan 2011

@monline prave citam z dnesneho dna prispevky, a videla som fotky Danielka, boze ako velmi narastol za tie 2 tyzdne, normalne by som ho skoro nespoznala, uz je z neho velky chlapcek 🙂

vierkaha
28. jan 2011

Ahojte, parádnu tému ste mali 😀 tak aby som nezaostala, my nočné stolíky máme a niečo by sa v nich aj našlo, pre niekoho môžno neprístojnosti a pre niekoho možno normálne veci. Inak putá máme doma aj my, ale bez kožušinky 😉

Maťko má dnes nejaký zvláštny deň - normálne chytá nervy. Keď som ho posadila k hračkám a nedala mu akurát tú čo chcel on, tak sa rozplakal - samozrejne bez sĺz a doslova na mňa kričal. Keď to urobil prvýkrát som si myslela, že mu niečo je, ale on to pochopil tak že teraz to bude robiť stále a ja mu hneď vyhoviem. Tak sme si dnes určovali mantinely, čo sa neobišlo bez ďalšieho plaču, ja len dúfam, že to bol le nejaký výnimočný deň, lebo ak má byť takýto no zbohom 🙄

monline
28. jan 2011

@macik27 ale s rozumom..len aby ste čím lepšie prežili noc, zajtra ráno to porieš s lekárničkou, ak nie s lekárkou....na tvojom mieste dám brufen (nurofen, panadol) a kvapky od kašľa, ktoré tlmia dusivý kašeľ a detský nasivin do nošteka....a podľa sily kašľa by som zvažovala, či aj ten dithiaden......ja ho doma mám, malý mal zápal priedušiek, ale kašeľ mal mierny, tak som mu ho nedala ani raz..

noemarta
28. jan 2011

@monline neboj, max ma tak velky gauc-sedacku, ze tam ho nakojis po leziacky, ja som to tam minule tak praktizovala...
hm... aj ja som sa chcela venovat mm, ale odplichtil sa k nele, ze on ide spat 😕 😕 😕 to je odpis coooo....
a apropo ked spominate kramy, mne nejak nechodia..... 😕 😕 😕 😕 hi hi normalne neviem co ma to napadlo, ale kukala som si mena v kalendari, trapna som...... preco by nam teraz nieco uslo, ked tri roky neuslo.... 😉

vierkaha
28. jan 2011

teda som tým nechcela povedať, že ho takého nebudem mať rada, samozrejme, že budem, len to už nebude taká pohoda ako do teraz - snáď nevyzerám na nejakú krkavčiu matku, len sa mi hneď hmýria hlavu veci, ako: kde som urobila chybu atď , je to len ď alší stupeň vývoja, alebo to bude trvalé ..... Asi by som nemala hneď robiť vedu z jedného dňa, ale tá radikálna zmena v jeho správaní mi nedá pokoja 😖

monline
28. jan 2011

@robika fakt? mne sa ani nezdá, že by narástol, ale má plnšie líčka, po chorobe sa mu vracia čo zhodil 🙂

@vierkaha ževraj deti do roka nie sú vypočítavé a plačú len ak majú určité potreby, tak to ešte asi nebude trucovitosť..dopraj Maťkovi krásnemu a podaj mu tú hračku mamina! 🙂 on možno chápe, že na tú hračku ešte nedosiahne, preto ten plač

monline
28. jan 2011

@noemarta a koľko ti nechodia?

robika
28. jan 2011

@kafoditka aky je filipko sikovny a ako krasne stoji, zlatucky 🙂

mirka285
28. jan 2011

@noemarta si dostala kosom?ja som si doteraz pozerala skrinu,ze ake veci tam mam,a ja som zistila,ze vsak ja ani nic nepotrebujem tolko sa tam toho najde,dokonca kusky ktore som este nemala ani raz oblecene...

robika
28. jan 2011

@monline podla mna narastol, ako som ho teraz videla, s tymi lickami mas pravdu ma ich plnucke a baculate, ale celkovo je podla mna vacsi chlapisko 🙂

vierkaha
28. jan 2011

@noemarta aj môj mm sa uložil s Maťom, som si mylsela, že oslávime skúšku čo urobil a prd 😒
Inak ja keď som zostala tehu tak sa mi snívalo, že sme sa s mm hádali o menách a celý deň ma potom prenasledovala utkvelá myšlienka, že by som si mala spraviť test a aj som si spravila a boli 2 čiarky a pritom menzes som mala mať až za tri dni 😅

macik27
28. jan 2011

@monline no jasné, ja skúsim na začiatok len ten nasivin aspoň nech nemá také soplíky aby sa trošku vyspinkala 🙂

vierkaha
28. jan 2011

@monline asi máš pravdu, ale on si doteraz nikdy nič takto nevynucoval. Keď chcel nejakú hračku tak ju skúsil dosiahnuť sám alebo keď som videla, že niečo ho zaujalo tak som mu to podala aj sama
mo ale mám mať menzes tak som možno tá nervná ja a chudáčik môj na to takto reaguje 😖

vierkaha
28. jan 2011

Kočky končím idem spať, zatra máme návštevu tak chcem napiecť niečo a pri tej príležitosti napečiem aj na nedeľňajšie stretko .
Dobrú noc, vidíme sa v nedeľu.

monline
28. jan 2011

@vierkaha brú noc, teším sa 🙂

monline
28. jan 2011

@robika ako to uteká..raz dva nám vyrastú

@macik27 držte sa 🙂

ywett
28. jan 2011

@mirka285
Lebo sa mi to paci 🙂 hladala som peknu zdrobneninu: leiluska, leilinka...a znamena to v arabstine noc..kamoska ma araba a tak sme na to dosli... 🙂 a dobre som si vybrala..inak mala byt Karolinka

ywett
28. jan 2011

Baby,
kolko maju bat babatka telesnu teplotu? vraj k veceru je vyssia...neviete kolko?
idem googlit

mirka285
28. jan 2011

@ywett jaaj,lebo aj ty mas trosku exoticky vzhlad,tak som myslela,ze tvoj otec alebo mama je arab...

ywett
28. jan 2011

@mirka285
nie, nie...korene siahaju do italie 🙂)) ale z dedkovej strany len

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre