Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
30. jan 2011

@mirka285 coooooo, to faaakt, to s tym novym mladym juncom, dobreeeeeeee.... ja jej to prajem, lebo ona tiez dlho nemohla mat. 😉
nooo a tie moje kramy nechodia a nechodia.... asi si kupim zajtra test... 😕 😕

kafoditka
30. jan 2011

@mirka285 ja som to citala uz vcera, sa poponahlali, ved su spolu nejake 4 mesiace...
@noemarta to muselo vypadat super.. si do mna? 😉

merikac
30. jan 2011

@noemarta booze, ja by som sa taaak strasne tesila, keby tu nietora julovka napisala, ze caka babo...............asi by som revala od radosti

katarina7777
30. jan 2011

@mirka285 som to citala na nete, sa asi nepoucila pri prvom , zevraj je s tymto partnerom len 4 mesiace 😕

noemarta
30. jan 2011

@merikac to je este ale skoro, este radsej nieee... ja uz len kvoli tej rane po cisarskom.... aaale keby bolo tak by sme sa tesili, necakali by sme to tak skoro, aleeee..

noemarta
30. jan 2011

@kafoditka zeby???? 😉

mirka285
30. jan 2011

inak ja ju poznam,ona je zlata,mila ale divim sa ze po tak kratkej znamosti je hned tehu,ja po jej skusenostiach by som si davala sakra bacha...

merikac
30. jan 2011

@noemarta jaka som ja udreta,,az teraz mi doplo aku fotku si corkla,,,,kukam,ze jeeej, nelka aka krasna,,ako dnes je oblecena a aj noe....... a v tom ma osvietilo 😀 😀

mirka285
30. jan 2011

@noemarta no kup tesyt,som zvedava,inak ja mam dostat kramy zajtra,ale my sme si davali velky pozor...

merikac
30. jan 2011

@mirka285 a mozno si povedala,ze nech a riskla to- predsa uz ma tiez svoj vek,,,ak nenarazi na spravneho chlapa nech ma aspom dieta,,,,,,,,,,

adelaine
30. jan 2011

..zevraj je tehu s nejakym kanadanom, taky azijsky typ mi pride..
ale lepsie o milion krat ako Docekal 😝

noemarta
30. jan 2011

@merikac presne toto si aj ja myslim, lebo ona velmi tuzila po dalsom dietati....
ved aj my sme si davali pozor, ale.....

noemarta
30. jan 2011

@adelaine veru veru, tento je taky narcis 😉

mirka285
30. jan 2011

@adelaine podla mna je kazdy lepsi ako Docekal...

maxara
30. jan 2011

@merikac no jasneee, ja zavadzam 😀 😀 uhnite.. 😀 😝
Meri, ked uz exhibicionisti, tie papuce su mojho miska, ale hanbil sa ich si dat 😀

@zrzulka aj teva som prekvapila??? 😕

@katarina7777 Kati, jemny etericky hlasok? 😀 😀 co toto je.. ved ja som huron

@noemarta ta pizza bola vymakana.. fakt, mnam, pochval ho za nas a povedz mu, ze najblizsie uz len od neho bereme 😉

@mirka285 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mirka, ja som neobjektivna, lebo som do teba, ale naozaj ti NESMRDI z huby 😀 😀 😀 len Linduska sa tak bohovo tvarila.. a novy ucas dufam vyfotis a hodis

merikac
30. jan 2011

@maxara zavádzaš 😀 ja som si aj myslela,,neviem ci si ho niekde s tymi papucami na foto nehodila,alebo si spominala 😀

adelaine
30. jan 2011

..este napisem posledny prispevok a idem do hajan....a to, ze ja vas obdivujem kocky,
ze si trufate mat hned druhe baby...ja neviem, kedy sa na to druhe odhodlam...
ked si spomeniem na fasa porod, na strasnosti okolo dojcenia, na koliky.....ja vam pravdu poviem,
ze som si vsetko okolo riska zacala uzivat az teraz nedavno, ked mal 5- 6mesiacov.
Ja neustale ficim, fakt nemam na seba ani chvilu cas,
a to mam skveleho mm, ze mi pomaha...neviem si predstavit mat este jedneho mensieho drobca,
tento moj ma vie pekne vytazit na cely den 😉 🙂

mirka285
30. jan 2011

@adelaine ale ved mas este cas na druhe...ja som mala druhe az po 13 rokoch 😀

mirka285
30. jan 2011

kukala som si teraz toho parizkovej frajera,vyzera ako aziat a je fakt fesak a navyse o sest rokov mladsi od nej...

noemarta
30. jan 2011

@adelaine jasne mas cas, a aj ja mam cas, najmenej dva roky, ale ja len hovorim keby bolo... a ja mam nastastie nelu ukazkovu 😉
idem uz aj ja hajen...

maxara
30. jan 2011

@merikac 😀 😀 neeeeeeeee je sexi 😉
aj ja som neeeekala? 😕

@noemarta ty vtirka, ty mi tu nebal Mirusku 😠 😀 😀 😀

@adelaine @noemarta Michal si uz vyzehlil za trest ruky 😀 😀 za ten BOK

maxara
30. jan 2011

@adelaine Misko ti odkazuje, kedze Noe je do Kafka, ja do Mirky, Mirka do Noe a Kafko do mna, ze on je do TEBA 😀 😝

katarina7777
30. jan 2011

baby dala som si za pohar cerveneho vina tak mi z toho klipkaju oci... dobru noc

mirka285
30. jan 2011

@maxara neboj,ja sa nedam,som len tvoja 😀

mirka285
30. jan 2011

@katarina7777 dobru Kati

merikac
30. jan 2011

@maxara veru aj ty- co si vynimka, ci co?! 😉 ....baby dobru noc,,,

adelaine
30. jan 2011

@maxara no jasneee, neverim....iba kalerabujeee 😀 ma to mu neskocim, ze je do mna, nie som predsa
blondina, viem ze ma manzelkuuuu 😀 😀 😀

maxara
30. jan 2011

@mirka285 😉 hned sa lepsie citim 😵

@merikac jasne ze som vynimka, chod o stranu spat a tam to sama pises 😉 😀

alllexa
30. jan 2011

Ja som teraz slamenna vdova, mm siel na tyzden na sluzobku, tak bojujem s malym, nechce spat a place...klasika - do pol jedenastej nehrozi, aby zaspal.

adelaine
30. jan 2011

uz fakt idem, dobruuu vsetkym 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre