Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
2. feb 2011

@vierkaha 😀 😀 netusim ktoru dlzku prispevkov mas na mysli od maxi, ale asi ta skalmem,,ale dlzka tvojho prispevku nesla ani len nahodou okolo priemeru jej prispevkou 😀 😀

bellablonde
2. feb 2011

@monline moni v skratke mali jej pomocou elektrosoku pomoct, aby srdce bilo normalne... nepodarilo sa, po par hodinach sa arytmia vratila, vyzera, ze ak nepojde na nejaku dalsiu operaciu (tentokrat taku, ze sa bude aj rezat) tak bude mat o kopu liekov viac ako doteraz... uplne presne vsetko neviem, v telefone bola smutna a rozcitlivena, ani nazvy jednotlivych ukonov, lebo pre mna su medicinskej pojmy velka neznama...takze toto je taky polopate pochop

vierkaha
2. feb 2011

Oprava tak nie na maxi sa nechytám 😀

Ja na mega stretko nebudem môcť ísť ideme dokončovať dom ( horné poschodie) a robiť terénne úpravy, takže ak začneme na jar do jesene sa asi nezastavíme a kedže mm má prácu takú akú má, tak sa bude robiť každý jeden voľný deň 😒

katarina7777
2. feb 2011

@mirka285 veru moje Makadi bay je v riti ☹ ☹ ☹ ale aj tak by som tam s malym min 2 -3 roky neisla ale moja mamina je nasrata lebo chodila 2x rocne do egypta.

merikac
2. feb 2011

@macik27 skus jej urobit na vecer kasicku,,tazko inac poradit, ked netusim, co vsetko si uz do jej stravy zakomponovala,,,,,,ale ja malu okolo 19- pred kupanim cca hodinku este nakrmim nejakou tuhou stravou a potom uz len kojim az do rana,,,,,,,,,,,

vierkaha
2. feb 2011

@merikac už som zistila, len sa mi zdalo, že nejak moc píšem 😀

merikac
2. feb 2011

@vierkaha a moja oprava,,,jasne,ze nie prispevkou,,ale prispevkov,,,,,,,,,,,, 😒 😀

mirka285
2. feb 2011

@merikac momentalne ma u nas uspech aj obycajny stupel z mineralky 😀
@macik27 tak jej skus dat o najneskor o siestej nejaku kasu a potom tesne pred spanim ju este nakoj a uvidis ci to pomoze...

merikac
2. feb 2011

@vierkaha Vierka,,ale ved bez mm by si mohla, ci nie?

katarina7777
2. feb 2011

@maxara horsie je ze ta zirafa sa veeelmi paci aj segrinmu psovi, cize musim davat na nu extra pozor lebo ju nespustil cele poobedie z oci ... keby stoji 5 eurasov tak by som mu ju aj kupila ale taku drahu moze zabudnut .

mirka285
2. feb 2011

@katarina7777 Kati vsak strasne su sprosti ti egyptania,ved oni zili z nas turistov a tto tam porobia...strasne som nasrata,uz dlho sme mali s Gabom v plane tam ist,ja som sice bola a mne sa tam velmi pacilo...snad sa do da este do poriadku za nejake dva tri roky...ked to ovsem nebude stale horsie ☹

macik27
2. feb 2011

@merikac
@mirka285 no vyskúšam len som si nebola istá či jej už môžem dať príkrm dva krát za deň 😒 prikrmujem ju len nejaké dva týždne ale nejako sa rozpapala 😀 😀 😀

merikac
2. feb 2011

@mirka285 jaaaj, tak ten u nas patri tiez medzi vychytavky a ma uspech aj nejaka snorka, alebo lepka z vlhcenych obruskov

bellablonde
2. feb 2011

@vierkaha vieri 😠 nedavno som pocula taku pruuupovidku: Rodinu si nevyberas, ale priatelov ano. 😔
no co uz, treba sa s vecami zmierit, zivot ide dalej, ale jemu uz proste neverim a nikdy nebudem. Howgh.

@oacka @maxara aj u mna si kamoska robi kavu sama 😀 😀 😀 sice som ju musela zaucit, ale ide jej to na cistu jednotku

@katarina7777 od pondelka som si dala zavazok a zacala cvicit podla youtube 8 minut (kedysi si davala na to link)
panecku, momentalne mam svalovku, ze amen 😀
ale tak mi treba. na materskej som zlenivela... teraz to na sebe vidim. spravim zopar cvikov a bedakam 😀 😀

vierkaha
2. feb 2011

@merikac mohla ale bolo by mi smutno keď tam všetky budete mať mm a keď si predstavím ten bordel čo tu bude, tak budem rada ak mi niekto príde pomôcť s malým a nieto že ešte ísť niekam na víkend 😒
Ale tak zase na druhej strane budeme mať konečne dokončený dom a nebudem sa musieť pozerať na to stavenisko okolo 😉

mirka285
2. feb 2011

@merikac snurka a spagatiky su cislo jeden ...

katarina7777
2. feb 2011

@mirka285 ja som bola v egypte len 2x, vzdy sa mi tam zdalo spinavo predtym ale moja mm je velky fanusik , chodi vzdy v aprily a v oktobri, tak ma prehovorila a more je uplne nadherne, strava nic moc ale aspon som tam schudla 2 kila co som jedla len varenu zeleninu a zemiaky 😉 bola som v hurgade ale tam sa mi moc nepacilo a tesne pred tehotenstvom v Makadi bay a tam bola nadherne, este som pocula dobre aj o Soma bay.

bellablonde
2. feb 2011

@macik27 moja Alexina ma dnes na veceru ryzovu kasicku s umelym mliekom a bananom
rozvarila som ryzu vo vode, primiesala umelac, rozmixovala s bananom a ma nachystane, o chvilu ideme na to 😉

jednym supom som vyriesila aj veceru pre starsieho
tomu som tam zamiesala troska cukru a granka a spraskal vsetko az sa za usami oblizoval 😵

merikac
2. feb 2011

@vierkaha ved jasne, vies co je pre teba priorita a este to je celkom daleko,,tak mozno budes na tom do maja tak, ze ti dobre padne sa ist odventilovat niekam medzi babinec,,inac ja tiez netusim, ci by som sla a ak ano, tak pravdepodobne bez mm, lebo on by asi nesiel,,ale ved uvidim ako sa mi cez viknd vyjadri ked mu predostriem tento navrh

katarina7777
2. feb 2011

@bellablonde dobre su tie cviky, ja sa ich snazim cvicit kazdy druhy den a poviem ti ze vidiet vysledok, na vahe ani velmi neubudlo ale telo spevnelo, aj koza na bruchu sa mi stiahla, este to neni dokonale ale verim ze cvicenim sa tam dopracujem...aspom teraz vidim svetlo na konci tunela 😀

vierkaha
2. feb 2011

@bellablonde no to máš pravdu ( bohužial) tá moja mi robila od ôsmeho mes tehu také stresy, že dovi a pritom mal všetci plné ústa toho ako mi pomáhajú 😖

katarina7777
2. feb 2011

@merikac nebudes sama bez muza, aj ja ked pojdem tak sama alebo so segrou alebo maminou, pacia sa mi hotely kde su aj tie procedury alebo bazen, ze ked drobci pospia mozme ist trosku relaxovat. 😉

bellablonde
2. feb 2011

@katarina7777 cvicis kazdy druhy den cviky na vsetky partie? ja som si dala napoprve stretch a buns, stehna ma z toho stipali ako svina 😀 😀

bellablonde
2. feb 2011

@katarina7777 hihi kati ja vidim zatial len tunel 😀 😀 svetlo v nedohladne 😀

katarina7777
2. feb 2011

baby aj ja to mam s rodinou vselijake, z otcovej strany sa vlastne s nikym nestykame a aj bracho so svagrinou nam spravili minuly rok riadne peklo... takze tak, myslim ze v kazdej rodine je nieco ☹

bellablonde
2. feb 2011

idem dat A. do poriadku, snad sa este vecer zastavim a zacitam sa do temy megastretko 🙂

katarina7777
2. feb 2011

@bellablonde snazim sa, dneska byciklujem cize potom ked maly zaspi si dam brucho a dost.

merikac
2. feb 2011

@katarina7777 presne ako pises, v kazdej rodine je nieco.......a veru uvidim ako privita mm, napad so stretkom

katarina7777
2. feb 2011

@bellablonde a prvy raz aj mna vsetko bolelo, hlavne neprestan a telo si zvykne, teraz uz ma nic neboli po cviceni 😉

kafoditka
2. feb 2011

@katarina7777 Kati ako dlho cvicis tie 8minutove cviky, ze uz vidis rozdiely?? ja zacinam dnes, ked som si este raz pozrela video brucho tak dufam, ze vydrzim aspon do polovice 😀 uvidim, co mi bude vyhovovat viac - ci cviky, co si dala link ty alebo tie, co dala Katy17

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre