Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
2. feb 2011

@merikac Meri ja ti poviem uprimne, ze moj ho teda neprivital.... ze v takom pocte ako sme boli teraz u Max + manzelia by to este slo, ale na taku mega masovku ho tazko dotiahnem a zasa odist na cely vikend niekam sama s malym.. neviem

mirka285
2. feb 2011

@katarina7777 strasne zalezi na hotely v akom si ubytovana,ja som bola sice v Hurgade a napriek tomu,ze ta je vraj naskaredsia bolo uzasne,more nadherne,skvele zazitky mam...

adelaine
2. feb 2011

kocky, mam jednu otazku do plena..teda konkretne na tie, co davate vecer kase....
ake znacky davate?
a davate lyzickou ci do flase?

chcem zacat nejaku nemliecnu davat, udajne dobra je nejaka osem -zrnna,
ja sa v tom vsak nevyznam :( a lyzickou je to asi lepsie, nie? 🙂
dakuujem za odpovede.

zuzik1983
2. feb 2011

@kafoditka aj ja by som chcela zacat cvicit tie cviky.mohla by si sem dat znova tie linky ak ich mas ulozene?alebo kde ich najdem na akej stranke?lebo na rotopede brucho dole moc nepojde.dik

mirka285
2. feb 2011

baby ja tiez nie som o tom presvedcena ze Gabo pojde so mnou na stretko 😀 skor nie ako ano....
@kafoditka mne sa zda ze obe kocky dali rovnaky link s tymi cikmi,ci ?
@adelaine ja davam s lyzickou kasu,mala ma rada hustejsiu

vierkaha
2. feb 2011

@merikac no veď to, nehovorím, že mi nebude ľúto, že tam nebudem, ale keď napr. vidím malého, ako sa teší vo veľkej vani u svokry keď spolu plávame ( my máme zatiaľ sprcháč v malej kúpelni, veľkú treba dokončiť ) tak niečo musím oželieť, pre to naše zlato 😉

mirka285
2. feb 2011

@kafoditka si vsimava,takze elastaky 😀

zuzik1983
2. feb 2011

@kafoditka diky 🙂

bambola
2. feb 2011

@adelaine ja davam lyzickou, mala ma tiez rada hustejsiu ale ja zatial nemliecnu s MM

maxara
2. feb 2011

No baby.. rodina je rodina..
Ninke som prave dala plastovu flasu od mineralky, spucenu, nech sa pohra 😵 zlata je, hra sa uz pol hodinu..
Pisem si dnes s F, ma celkom pobavil 😀 tak aspon nemusim mysliet na debiliny..
Rozmyslam nad tym, co ludia maju z toho, ze si vymyslaju pribehy, ktore sa nikdy nestali? co vy na to?

adelaine
2. feb 2011

@mirka285
@bambola dakujem 😉
skusim nejaku kupit v DM-ke, my musime vyhradne bezmliecnu, tak hadam zozeniem nejaku
chutnu 😀

maxara
2. feb 2011

@kafoditka nechapem.. ved pojde s tebou do hotela, na pol dna do welnesu a my budeme vonku kecat.. nachvilku sa prida, potom si pojde opiect spekacik.. ja v tom nevidim nic zleho.. napr u nas sa nemal kam ukryt, ale na hoteli keby aj cucal na izbe...

maxara
2. feb 2011

@mirka285 my sme boli v El Goona

zuzik1983
2. feb 2011

@adelaine ja som kupila v dm nemliecnu ryzovu babylove a mala ju papala lyzickou dnes.velmi jej chutila. 🙂

vierkaha
2. feb 2011

@maxara aj Maťo sa hrá s plastovou fľašou, ale pokrčí si ju sám 😀

zuzik1983
2. feb 2011

asi by som mala aj ja skusit plastovu flasu,mne mala nevydrzi pri nicom 😒 potvorka jedna

monline
2. feb 2011

@bellablonde to mi je ľúto..
pýtam sa najmä preto, že môjho staršieho brata čaká operácia srdca, dosť vážna, tak ako to zvládate..už mu ju 2x odložili, lebo nebol v poriadku..aj teraz kašle aj po dvoch antibiotikách, dnes mi vravel, že vykašliava krv..dokelu ☹

kafoditka
2. feb 2011

@maxara Peti jemu nerobi problem byt s nami, ved vas uz pozna 😉 nejde ani tak o to, ze by nechcel ist ako to, ze je to daleko a on nerad planuje 2 tyzdne dopredu, nehovorim o troch mesiacoch.... okrem toho bude mat mozno od aprila novu robotu a neviem, ci bude vypovednu lehotu tahat v dvoch robotach alebo ako to cele bude...

noemarta
2. feb 2011

ahojte babule,
neviem o com ste si cely den pismenkovali, nemam cas vas citat, dosla mi robota, nela spi tak idem makat.
Moju maminu tiez zajtra caka hospitalizacia v ruzinove, v piatok jej robia mensi zakrok, tak verim, ze uz vsetko bude mat o.k. Zajtra ju idem s nelou kuknut poobede.
tak sa drzte holky, zitra sa ozvem. paa 🙂

monline
2. feb 2011

@noemarta nech sa mamina drží, rýchlo vylieči..a tebe nech ide robota od ruky 🙂 maj sa

noemarta
2. feb 2011

@monline diiik, ale neboj, nezabudla som na teba 😉 😉

monline
2. feb 2011

@noemarta naučím ťa ovládať môj kávovar Dolce Gusto, dobre? ked si Mirka varí u Maxi sama kafe, tak ty si uvaríš u mňa skvelé latte 😀

monline
2. feb 2011

všetky asi uspávate..mne drobček zaspal už pred siedmou, veľmi bol unavený, dúfam, že sa zobudí až ráno...dnes je aj telenovela, tak tu bude ticho.. 😒

maxara
2. feb 2011

@kafoditka ok

Baby dobru.. idem varit mlieko a spat..

monline
2. feb 2011

@maxara dobrú noc maxi..a zajtra krajší deň 🙂

merikac
2. feb 2011

@monline moon co to citam,,to mi je luto, ze sa bratovi takto pohorsilo, kazda operacia nesie v sebe riziko, ze by nieco nemohlo vyjst,,ale prajem, nech sa vydari a nech sa po nej coskoro zotavi a to prajem aj @noemarta aj tvojej mamine, - treba verit v dobre veci a pozitivne 😵

katarina7777
2. feb 2011

@kafoditka asi 2 tyzdne cvicim

katarina7777
2. feb 2011

@kafoditka
@mirka285 ja tie cviky striedam, inac by som sa nudila pri tom 😉 a kto rozumie anglicky tak su tie cviky aj super vysvetlene.

noemarta
2. feb 2011

@monline ja mam doma dolce gusto, takze to nebude probleeem si spravit latte u teba 😉 😉
@merikac diik marianka, ja verim ze to uz bude dobreee, nebolo to nastastie az take zle, ale hrozilo ze by bolo... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre