Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
3. feb 2011

@noemaneviem ci zuby ci co...uz ich mame 6, dalsie som nevidela ist, ale mozno spodne dvojky.... ale toto u nas trva cca. 2 mesiace, co vstava kazdu hodinu v noci, tuto noc to uz bolo neuveritelne... 😒

monline
3. feb 2011

@gabika41 ahoooj Lucka, gratulujem k 7 mesiačikom 🙂 krásna si 🙂
my sme hore už od pol siedmej...☹ kedy sa vyspím? 🙂

zuzik1983
3. feb 2011

@monline ja som skoro kazdy den od 6 😒 ved raz sa vyspim snad,ale uz by to aj mohlo prist,no co ,mam ranne vtaca 🙂

luludi
3. feb 2011

Dobre rano v dubravke svieti slniecko, hned cely den vyzera krajsie 🙂 nas dnes caka upratovaco-zehliaci den a tak klasicky sa mi nechce 😉 prijemny den vsetkym prajeme

zuzik1983
3. feb 2011

@luludi slniecko?u nas ani stpy po nom 🙂

noemarta
3. feb 2011

@mojalili aj ja som mala dnes pocit, ze nela je co hodinu hore, ale nastastie nemrncala, nevymyslala,iba sa nacecala a spala dalej. Mne ked sa takto casto budi v noci a mrnci, viem ze jej ide zub dalsi... 😉
Baby, my sa vyspime, az ked prestaneme kojit 😉

miki060707
3. feb 2011

@monline juuj, aj ty si chorá, to s bratom ma mrzí, hadam sa z toho niejak dostane a bude mu lepšie...
ja davam pamycon obom a otrivin, v lekárni nemali nasivin 🙂 a ešte trifed, tiež obom a šimon ma niejaké dva lieky, to ma na ucho, neviem názov, možno niejaké homeopatika...

dobré ránko
@merikac no žijeme si celkom fajn, chodim s mm na ožiare, včera som nebola, lebo už to bolo príliš pre našich varovať obidve deti a choré, ale dnes ideme zas spolu, lebo ideme busom, doteraz ho vozil otec, ale dnes nemôže, tak naši zas budú varovať....ale zatial klop klop klop to zvládame...

miki060707
3. feb 2011

@gabika41 jeeej, dakujeme za pozdrav od Lucky, je krááásna 🙂
ja som radšej už dala madrac nižžšie, i ked si počkáme, ked sa sám posadi, či postaví 🙂

miki060707
3. feb 2011

a chcem sa spýtať, že aké dávate kaše? myslim značku, ja dávam hami, lebo dávame aj také mlieko...ale rozmýšlam, že dám babylove, je to lacnejšie, tušim tu niekto dával aj tú kašičku....ale mam aj jednu sunarku,..uvidime, ja len pre info a zvedavosť...

maxara
3. feb 2011

Dobre ranko, dnes uz mi je lepsie.. ale stale nic moc..
Kramy mam silne jak svina, ale aspon nebolia.. akoze by som ani nevedela, ze ich mam, keby mi krv netiekla 🤐
Dnes idem robit miskovi pudincek jablkovy, cize vsetky jablka musim posupat, vykrojit a nakrajat na kococky.. idem vas citat popri tom krajani.. pozeram ze 5 stran ste zapisali, tak ste dufam mali nejaku zaujimavu temu 😉

@monline tak ty to mas zlozitejsie, ze dolce gusto.. ja som Mirku nemusela ucit ovladat rychlovarnu konvicu 😉

mirka285
3. feb 2011

dobre ranka....juj ja som dnes vyspata do ruzova,vonku svieti slnko ale ja sa aj tak stale citim pod psa...dopujem sa vsetkym moznym a vobec sa mi nazda,ze by sa to zlepsovalo....
@miki060707 ja davam vselijake kase striedam aj chute aj znacku a malej chuti vsetko...
@maxara no tak aspon trochu sa ti zlepsila nalada 😉 ja krvacam napodobne,leze mi to na nervy ale uz aspon v noci to zo mna netecie 😒
@gabika41 mala je podarena a veru by si uz mala dat nizsie postielku,lebo teraz nam tie deti nejak zacinaju vymyslat... baby ja uz som otupena sama doma uz nech dojde moja laska,vcera som uz bola unavena,tak som normalne dala vecer malu Tomasovi ze nech sa s nou hra lebo si chcem vklude pozriet televizne noviny 😀

bambola
3. feb 2011

Dobre ranko 🙂
moje dieta sa naucilo vcera lozit tak sa musim s laptopom uz rychlejsie odsuvat 😀
Slniecko veru krasne svieti, mohlo by ostat kym pojdeme von 🙂
@gabika41 ahoj lucka, aj my ti s maťkou kyvame. posielame boztok na licko a vsetko najlepsie k vymesaciu 😉
ale nam tie decka rastu 🙂

bambola
3. feb 2011

@maxara zase si vstavala hore ritou ? 😠 neboooooj bude lepsie, vsak raz aj kramy skoncia a to ostatne....to odide s kramami 😀 😀

bambola
3. feb 2011

nemate tip na nejaku mnamku? rychlu jednoduchu asi sladku? 😉

adelaine
3. feb 2011

dobre ranko,
aj nas vymyselnik je dost casto hore, ale zobudi sa hlavne na cumlik vacsinou,
alebo ma pocit ze je vyspaty, a rozprava sa potme sam so sebou 😀
nastastie neplace..

teraz rano som ho ukladala spinkat a vyse pol hodinu som s nim bojovala,
sa mi stale krutil na brucho....no na porazenie, hlavne ze bol mrzuty a chcel spat,
ale stale nieco riesil, objavil trciacu nitku z hniezda.... 😖 no zabava
dufam, ze ked sme tak dlbo bojovali, ze bude spat viac ako svojich obvyklych 30 minut 😝

adelaine
3. feb 2011

@maxara
@mirka285 baby, aj ja to mam tak...kedysi som mavala kramy bolestive ako slak,
ale v celku slabe a kratke, takze sa to dalo vydrzat, teraz je to naopak, bolesti su v celku slabe,
ale tie kramy su strasne, ako z vodovodu a 7 dnii bleeee 😝 😝 😝 😝 😝
ved raz umriem na vykrvacanie

maxara
3. feb 2011

@mirka285 starnes tusim.. ze televizne noviny.. si pamatam mojich 17, ked som TV noviny nenavidela 😅

@bambola ked mam kramy, spavam podvedome na boku a vstavam vzdy ritou 😉 tak to mam nastavene v tele 😀 a ked mi odidu kramy, idem na to vypalenie krcka ☹

maxara
3. feb 2011

@bambola jablkovy pudincek?

maxara
3. feb 2011

@adelaine ja som mala strasne bolestive a boli aj silne, ale teraz ich mam este silnejsie, ale bezbolestne, takze ja som spokojna.. pokial nemusim nikam chodit, co zajtra musim, a hned k Frantiskovi na stichy 😖

noemarta
3. feb 2011

tusim sme vsetky nakapate a kramujeme 😉
Ja mam total bezbolestne kramy, ale tiez viac teciem, ale iba prve dva dni, potom je to pohoda.
Mne bolo este vcera na grcanie, hlava ma bolela, hrdlo, ale dnes.... vsetko utichlo duuufam,ze uz sa to nevrati. 😉
U nas nie je ziadne slnko, iba hmlaaaaa....
Idem nieco navarit, a poobede idem za mamou.
@maxara pocuj, kedy sa tebe skoncia ty lekari, chuuuuda nase, nezavidim ti ich.... ☹
drz sa a a a nebud smutna, ved mirka ta luuubi, vlastne aj my, ale nie sme az tak do teba ako ona 😀 😀 😀 (dufam ze som ta trochu rozveselila...)

noemarta
3. feb 2011

@bambola ja som vcera robila polievku hrachovu a gofri 😉
dnes idem spravit kare, neviem este ale ako... asi to napacujem a opeciem a zemiaky a salat.

maxara
3. feb 2011

@noemarta 😀 trosku ano 😉
ja dufam, ze vlastne teraz ked pojdem na ten krcok, tak to bude posledna vec, co mi budu robit a potom uz len o 6 tyzdnov na kontrolu a mala by som plne funkcna, sexu schopna a bez zavad 😔

maxara
3. feb 2011

@merikac vdaka ze si to takto zhrnula.. to s tym klamanim.. ale musim ti povedat, ze keby blizenci neboli taki investigativni, tak by sa mohlo zdat, ze ako Nohavica hovori, loz ma krasne dlhe a pestovane nohy 😉
a co si pisala velkymi pismenami, ze ta vymazali?

mirka285
3. feb 2011

@noemarta aj ja mam vytiahnute kare a rozhodla som sa,ze spravim rizoto-,aspon bude na dva dni a k tomu cviklu...vcera som robila bryndzove a myslis ze zostali??tomas vsetko pozral... inak fakt tusim vsetky kramujeme a sme chore...mne sa to vobec nezlepsuje a to uz som o nicom tri dni a sople mi tak tecu ze nos mam uplne zodraty..poobede musim ist do lekarne,Tomas bude s malou....

robika
3. feb 2011

Ahojte, tak chorym mamickam skore uzdravenie...
ja som kramy este nedostala, ale ani mi nechybaju (este chodit nemusia), predtym som mala velmi bolestive, silne a dlhe (7 dni), tak som zvedava ze ake budu teraz, ale ako ich opisujete, budu menej bolestive, este dlhsie a silnejsie, takze na 100% vykrvacam 😀
neviem co sa v poslednom case s Filipkovym nocnym spankom deje, lebo ten bol vzdy chlavabohu v poriadku, ale posledne dni, sa v noci zobudi okolo tej 3 a je hore, neplace, ale ani ma nenecha spat, sice po takej hodinke zaspi, ale ten budi sa uz kazdu hodinku, takze viac nespime ako spime a rano vstava s total zlou naladou... mozu to byt zubky? este nemame ani jeden ☹
pocasie je otrasne a takze u nas dnes slniecko urcite nebude...
aspon jedna pozitivna sprava je, ze som sa vazila a mam o 2 kila menej 🙂

mojalili
3. feb 2011

Pridavam sa k vam, co kramujete 😒
@maxara maxi k tej rodine, prave ma vytocila tak moja mama, je na dochodku, nasa noc bola zase nahovno, celu noc hore, tak ze nech pride zavarovat nachvilku, kym navarim, upracem, nema to daleko. namiesto toho mi vynadala, ze co mam za decko, ze som si ho naucila na kazde mrnknutie na ruky, ostatne deti spia....atd.....tak super den od rana, ani slnko to nezachrani... 😒
NO a ja dnes varim rajcinovu polievku, sekanu so zemiakmi a v ladnicke mam cesto na langose...

robika
3. feb 2011

@gabika41 ako krasne Lucka vita ranko... ukazovala som to Filipkovi, ze nech sa inspiruje, lebo jeho vstavanie je pravy opak...

kafoditka
3. feb 2011

Caute.. ja mam zatial od kramov pokoj, ale o dva tyzdne su tu ako na koni 😒 Petova babka robila v noci taky cirkus, ze dnes ju akutne hospitalizovali v Biskupiciach na geriatrii - vcera jej to vybavovala teta a dnes uz nastupila.... poobede ideme pozriet kolegynu do Stupavy, ma o mesiac starsiu dcerku od Filipka.. Nejak ma pobolieva hlava, idem si spravit kavicku

mirka285
3. feb 2011

baby u nas uplne nadherne svieti slniecko,tak snad to vydrzi cely den 🙂 idem varit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre