Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
3. feb 2011

@mirka285 vidis ja musim malej dokupit slnecnik na golfac, ale nebudem kupovat origos lebo chcu za to prachy neskutocne 😠 v podstate mi musi len farebne pasovat 🙂

mirka285
3. feb 2011

@cigaretka5 no ved taka som aj ja,ja mam slnecne okulire v kazdom aute a v kazdej kabelke 😀 mam problemy s ocami,som svetloplacha okrem ineho tak preto...ale tieto su na tu gumicku tak mozno jej to nepojde dat dole a zvykne si...kazdopadne nam potom napis postrehy..

mirka285
3. feb 2011

@bambola mne sa zda clona lepsia,ked fuka vietor slnecnik je na prd...ale asi je to o zvyku...

bambola
3. feb 2011

@mirka285 uz som si vyguglila ako to vyzera 🙂 som nevedela co si mam pod tym predstavit ale ano mas pravdu, vyzera to praktickejsie a spolahlivejsie 🙂

noemarta
3. feb 2011

@bambola @mirka285 podla mna, to bude tym dlhym odlucenim s partnermi, uz sa vam cnie, bambola je uz sice doma, ale to su este dozvuky, a samoska ze ste zamilovaneeeeee 😉 😉
Ja uz mam navarene, uz som sa obriadila, cakam na nelu dokym sa zobude a ideme. Inaaac aj u nas uz svieti oskar, supeeer.

noemarta
3. feb 2011

@bambola este jedna oneskorena odpoved, ano mam gofrovac. 😉

ericica
3. feb 2011

@mirka285 wau to vazne ja ze siel len na tyzden.....to sa teda ma .....mu uprimne zavidim aj ja by som niekam vypadla ze tejto kosy,,,,kedy uz bude jar?????????????????????????????

mirka285
3. feb 2011

@noemarta aj ja si myslim,ze uz mam nedostatok sexu....a to este tyzden budem sama...aspon,ze tie kramy mam teraz...

bambola
3. feb 2011

@noemarta jooj tak to sa ti potom lahko robia gofry 😀 mnam 😝

mirka285
3. feb 2011

@ericica eri no na tyzden sa neoplati ist do Thajska tam je strasne dlhy let,a chodi sa tam na mesiac 😀 Gabo isiel na tri tyzdne,a veru mu mame co zavidiet,maju slnecno a 32 stupnov,kupat sa chodia na nejaky ostrov co ma krasne ciste plaze... 😠

cigaretka5
3. feb 2011

@mirka285 si ma navnadila na clonu kukam ze na moj kocik stoi 40 evri

mirka285
3. feb 2011

@cigaretka5 su aj lacnejsie univerzalne,tie tiez dobre pasuju,tusim od Emitexu,kukni...ta clona je dobra vec...

maxara
3. feb 2011

@bambola no presne tak to urob.. predpokladam, ze uz to mas hotove 😉

@cigaretka5 my sme este vo vajci.. 😕 asi mame nejake velke vajce, lebo nina ma uz skoro 10kg

maxara
3. feb 2011

Takto mi google prelozil info o mojom kociku 😀 😀 😀
Jedná sa o skvelý doplnok do Bumbleride! Vždy robil veľké kočíky, ale mal ešte urobiť niečo ľahké sa dostať okolo sa. Flite určite je zlepšenie tam. Rovnako skvelý vzhľad a konštrukciu všetkých kočíkov Bumbleride, len v menšom, kompaktným dizajnom. Žiadny problém pre mamičku, aby si túto vec dovnútra a von z auta a je to veľmi ľahko zložiť a rozvinúť. Jediné problémy som s ňou, že skladovacie vak pod nevojde príliš veľa a že podpora skrývanie panelu hneď pod rukoväťou na zadnej strane nie je zámok v mieste, keď kočíka je úplne neotvorili. To však nič ohroziť bezpečnosť a Bumbleride hovorí, že bol navrhnutý tak, aby bolo jednoduchšie zložiť, takže to nie je problém vôbec, len trochu funky, že pracky na dobu, kedy budete chodiť. Bez ohľadu na to, som naprosto odporúčam túto vec na každého, kto hľadá jednoduchý, prenosný kočík a je ochotný míňať peniaze za niečo, čo stojí za to.

cigaretka5
3. feb 2011

tak kocky zamilovala som sa do sedacky--------- a to som pred par mesiacmi tvrdila z tolko za sedacku nevyhodim
http://www.babypark.cz/safefix-plus-high-line
nasla som ju v nemecku za 280 evri tak je asi rozhodnute

oacka
3. feb 2011

a už sú preč... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ďakujem koňovi za také zlaté baby! boli iba @meruska @karinnka a @strasska , skoda,ze len tri,ale mne bolo supeeeeeer, tak dufam,ze aj im. 😉

karinnka
3. feb 2011

@oacka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Oacka je super hostitelka 🙂 🙂 Dakujeme,bolo super 😉 Dievcata su fajn aj deturence su rozkosne 🙂 🙂

oacka
3. feb 2011

a stráááááááááááášne sme vás ohovorili!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

karinnka
3. feb 2011

@oacka neprezradzaaaaj 😀 😀 😀 😀 😀

maxara
3. feb 2011

@oacka @karinnka 😲 akote ze len tri? a ako to, ze su uz prec? a Tina? a koho ste najviac ohovarali??? a fotky? kde su?

oacka
3. feb 2011

@maxara Tina včera vrazila do líšky,havárka na rakúskom požičanom aute,tak dnes mali kopec starostí.... ☹ kristína práve zjedla celú tekvicovo mrkvovú výživu. je super hnusná...

maxara
3. feb 2011

@oacka 😲 😔 no toto.. a fotky su kde?

karinnka
3. feb 2011

@maxara fotila stasska a Meruska 🙂

maxara
3. feb 2011

@karinnka no teda.. a ako bolo? zreferuj.. ved tu cakame cely den na to.. 😒

karinnka
3. feb 2011

@maxara Bolo supeer 🙂 Oacka nam pripravila plnene stehna s ryzou a so sopskym salatom.Prva dosla Stasska s detmi potom som sa dokotulala ja s Emmus 🙂 A nakoniec dosiel jediny mladenec Timko.Klabosili sme,deticky sa hrali az unavene nezaspali.Najviac sme samozrejme ohovorili teba 😉 😀 😀 😀 a potom zase Teba a uz bolo vela hodin a isli sme domov 😀 😀 😀

maxara
3. feb 2011

@karinnka 😀 vdaka.. takze mam cakat, ze mi napuci nejaka hnusoba na jazyku? a preco mna? 😅 to som taka vdacna tema?

maxara
3. feb 2011

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...
kuknite tabulku a uz aj my vsetky poslite udaje, lebo vsetky medzery vymazem 😠
prve tri stlpce uz mame vsetky
@vierkaha ty mi prosim posli aj zbytok udajov, lebo ty si tam z nejakeho neznameho dovodu nebola..
@bambola ty si do 15teho ospravedlnena

maxara
3. feb 2011

apropo.. nejaka trupka nam vymazala tabulku v julovkach, co ma nasralo, kedze nedala vediet, ze to bolo omylom, alebo ze si nezela tam byt, tak som zmenila heslo.. a nedam vam ho..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre